Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…evo pociscen nalog na 5350 na LRH…da vidimo sad gdje Ostoja postavlja novu branu [smiley1]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Europa je sva u crvenom. Korekcija dolazi ??? [smiley3]
[/quoteprva proba za 1. Maj, ne boj se

netko slistio LKRIdo 415,99. Hoću li se nakon duge i teške godine i nešto pozdraviti s njom na 419

Za 40 minuta odluka o domaćinstvu EURA 2012. Nadam se dobrim vjestima a i cijelo tržište bio moglo reagirati, pogotovo građevinari

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Za 40 minuta odluka o domaćinstvu EURA 2012. Nadam se dobrim vjestima a i cijelo tržište bio moglo reagirati, pogotovo građevinari

I HTCP, naime u tućepima je jedan od kampova za euro 🙂

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


Za 40 minuta odluka o domaćinstvu EURA 2012. Nadam se dobrim vjestima a i cijelo tržište bio moglo reagirati, pogotovo građevinari

riječi ti se pozlatile

Dođite i hurdite....

Kakva korekcija.
Crveni se ali zbog akumulacije profita.
Ne zazivaj vraga.
I ne crvenise uopce strasno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


” Daj ne copraj…Kakve mi imamo veze s Europom!?[smiley7]

Imamo mi itekako veze s Europom,pa meni je pola rodbine u Njemačkoj…


Da li to znači kako danas treba prodavati, a sutra dokupljivati ??

Danas sve prodaj šta imaš i sutra kupi….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Kakva korekcija.
Crveni se ali zbog akumulacije profita.
Ne zazivaj vraga.
I ne crvenise uopce strasno


Nije strašno. Uglavnom su indexi u minusu oko -0,5%.
Beč je oko -0.90%

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

gdje se može na zse naći one obavjesti koje burza šalje firmama kad odu u blokadu?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


…evo pociscen nalog na 5350 na LRH…da vidimo sad gdje Ostoja postavlja novu branu [smiley1]

Baza: baza zove Ostoju, baza zove Ostoju…Ostoja javi se…sto cemo sa LRH…ponavljam, sto cemo s LRH…prijem…
Ostoja: Ostoja bazi, Ostoja bazi…LRH ne smije “pasti”…ponavljam, LRH ne smije “pasti”…zidaj branu na 5400…ponavljam, 5400…prijem…
Baza: postupili po naredjenju…ponavljam postupili po naredjenju…prijem…[smiley1]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

crobex + 0,42 %

New Report

Close