Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Kalimero40….nemojte se ljutiti…trenutna klima za ulaganja nije baš zdrava, što ne znači
da se sada ne može u tišini prirpemati teren za poboljšanje situacije ili kako se to stručno veli:
donositi prave ODLUKE … cijeli financijski svijet užurbano radi na sanaciji svojih gubitaka, donose
se važne i hitne Odluke u smjeru budućih ulaganja, ogromni projekti stoje nerealizirani, a od socijalnog
pritiska ne može se disati u vodećim zemljama….
Mnogi pametn i strpljivi ljudi na ovom forumu pisali su o trenutnim osobnim potezima , koji nama
pojedincima pomažu u kriznim situacijama a ja sam zapamtila :
– suzdržati se od nepotrebne pretjerane potrošnje
– smanjiti sve svoje potrebe na najosnovnije… potražiti osobna zadovoljstva koja nemaju
uporište u materijalnom obliku…
– burza je frustrirajuća, a traje već 15 mjeseci … neki to teško podnose, te se obeshrabruju
djelomično zbog mnogo crnih i deprimirajućih vijesti kojima obiluju sredstva javnog informiranja..
. iako, npr. HRT, polako je počeo izbjegavati crnu kroniku, te oblikovati vijesti prema mjerilima
normalnih životnih potreba za informiranje , tj. pomalo iz svih oblasti života i rada ljudi…
nema više tsunamija na početku vijesti….
– bit će nam lakše i bolje… pa pogledajte, kada vidite razmjere ekonomskog fanatizma , gdje se
tako neodgovorno gomila administracija, lokalna administracija, državna administracija, aparati
odlučivanja sa administracijom, izvršna vlast sa administracijom, i kad Šuker prizna da je
deficit – stravičan, zar to nije prvi ZNAK, da smo svjesni siromaštva i jada , u koji smo upali, jer
smo tradicionalno željeli NOSITI KRAVATE- simbolično, biti gospoda….
– uskoro ćemo zasukati rukave, kako je kolega rekao, upaliti traktore, a miris stajskog gnoja na
urednim oranicama bit će znak zdravog seljaštva i bogate zdrave hrane…. raznovrsne trpeze za
svakoga, nosio kravatu ili hodao znojan u kariranoj košulji na polju….

Kolega, samo polako…. Hanfa je dio besplodnog sustava, koji će se profilirati na fiskalnoj
zdravoj politici zdrave države….. kad ode HDZ..sa dosadne i gorke političke hrvatske scene !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=85550bf4-86f3-4263-9563-b7ef9f421223&RubricID=fec3107f-234e-4947-b8ea-639cd413e7c6&open=sec

Ovo su ljudi bez karaktera obraza bez imalo stida


Kolega Kalimero40….nemojte se ljutiti…trenutna klima za ulaganja nije baš zdrava, što ne znači
da se sada ne može u tišini prirpemati teren za poboljšanje situacije ili kako se to stručno veli:
donositi prave ODLUKE … cijeli financijski svijet užurbano radi na sanaciji svojih gubitaka, donose
se važne i hitne Odluke u smjeru budućih ulaganja, ogromni projekti stoje nerealizirani, a od socijalnog
pritiska ne može se disati u vodećim zemljama….
Mnogi pametn i strpljivi ljudi na ovom forumu pisali su o trenutnim osobnim potezima , koji nama
pojedincima pomažu u kriznim situacijama a ja sam zapamtila :
– suzdržati se od nepotrebne pretjerane potrošnje
– smanjiti sve svoje potrebe na najosnovnije… potražiti osobna zadovoljstva koja nemaju
uporište u materijalnom obliku…
– burza je frustrirajuća, a traje već 15 mjeseci … neki to teško podnose, te se obeshrabruju
djelomično zbog mnogo crnih i deprimirajućih vijesti kojima obiluju sredstva javnog informiranja..
. iako, npr. HRT, polako je počeo izbjegavati crnu kroniku, te oblikovati vijesti prema mjerilima
normalnih životnih potreba za informiranje , tj. pomalo iz svih oblasti života i rada ljudi…
nema više tsunamija na početku vijesti….
– bit će nam lakše i bolje… pa pogledajte, kada vidite razmjere ekonomskog fanatizma , gdje se
tako neodgovorno gomila administracija, lokalna administracija, državna administracija, aparati
odlučivanja sa administracijom, izvršna vlast sa administracijom, i kad Šuker prizna da je
deficit – stravičan, zar to nije prvi ZNAK, da smo svjesni siromaštva i jada , u koji smo upali, jer
smo tradicionalno željeli NOSITI KRAVATE- simbolično, biti gospoda….
– uskoro ćemo zasukati rukave, kako je kolega rekao, upaliti traktore, a miris stajskog gnoja na
urednim oranicama bit će znak zdravog seljaštva i bogate zdrave hrane…. raznovrsne trpeze za
svakoga, nosio kravatu ili hodao znojan u kariranoj košulji na polju….

Kolega, samo polako…. Hanfa je dio besplodnog sustava, koji će se profilirati na fiskalnoj
zdravoj politici zdrave države….. kad ode HDZ..sa dosadne i gorke političke hrvatske scene !

Ode i Miami u oporbu …

smanjuje se minus.......

VBBB-R-A 3.920,00 3.920,00 3.920,00 3.920,00 97.900,00% 0,00 3.920,00 2 7.840,00
Pazi molim te ovaj rast !!! Ne će mo sad gledati i količinu da ne kvarimo dojam.
A možda je i neka greškica…

who dares, wins


Kolega Kalimero40….nemojte se ljutiti…trenutna klima za ulaganja nije baš zdrava, što ne znači
da se sada ne može u tišini prirpemati teren za poboljšanje situacije ili kako se to stručno veli:
donositi prave ODLUKE … cijeli financijski svijet užurbano radi na sanaciji svojih gubitaka, donose
se važne i hitne Odluke u smjeru budućih ulaganja, ogromni projekti stoje nerealizirani, a od socijalnog
pritiska ne može se disati u vodećim zemljama….
Mnogi pametn i strpljivi ljudi na ovom forumu pisali su o trenutnim osobnim potezima , koji nama
pojedincima pomažu u kriznim situacijama a ja sam zapamtila :
– suzdržati se od nepotrebne pretjerane potrošnje
– smanjiti sve svoje potrebe na najosnovnije… potražiti osobna zadovoljstva koja nemaju
uporište u materijalnom obliku…
– burza je frustrirajuća, a traje već 15 mjeseci … neki to teško podnose, te se obeshrabruju
djelomično zbog mnogo crnih i deprimirajućih vijesti kojima obiluju sredstva javnog informiranja..
. iako, npr. HRT, polako je počeo izbjegavati crnu kroniku, te oblikovati vijesti prema mjerilima
normalnih životnih potreba za informiranje , tj. pomalo iz svih oblasti života i rada ljudi…
nema više tsunamija na početku vijesti….
– bit će nam lakše i bolje… pa pogledajte, kada vidite razmjere ekonomskog fanatizma , gdje se
tako neodgovorno gomila administracija, lokalna administracija, državna administracija, aparati
odlučivanja sa administracijom, izvršna vlast sa administracijom, i kad Šuker prizna da je
deficit – stravičan, zar to nije prvi ZNAK, da smo svjesni siromaštva i jada , u koji smo upali, jer
smo tradicionalno željeli NOSITI KRAVATE- simbolično, biti gospoda….
– uskoro ćemo zasukati rukave, kako je kolega rekao, upaliti traktore, a miris stajskog gnoja na
urednim oranicama bit će znak zdravog seljaštva i bogate zdrave hrane…. raznovrsne trpeze za
svakoga, nosio kravatu ili hodao znojan u kariranoj košulji na polju….

Kolega, samo polako…. Hanfa je dio besplodnog sustava, koji će se profilirati na fiskalnoj
zdravoj politici zdrave države….. kad ode HDZ..sa dosadne i gorke političke hrvatske scene !

HDZ snosi dio odgovornosti za ovu krizu.Sigurno više od oporbe.Međutim,ova kriza je uvezena,a da je
HDZ oporba možda bi situacija bila i lošija.U ovoj svjetskoj kataklizmi Hrvatska predstavlja predstavlja sivu zonu.I veći od nas su puno crnji.
A ako dođu crveni opet bi mogli pivati:Idemo ,radimo…
Ma budimo razumni.Mi kao mlada država nenaviknuti na demokraciju,ucjenjeni od Europe dobro se
i držimo.

…od poznatog nam… BANDO LOPOVSKA…pa njihovog srama, kajanja i povrata nepošteno stečene imovine do ovoga šta nam je servirao Kalimero 40 iz business.hr o teško mukom stečenih stanova, jer eto jadnici nemaju dovoljna primanja za pošteno sticanje stanova… ma di to mi živimo…koji uskok???

Ekipa, ova kriza ce i njih malo unormaliti.

Bolje pogledajte sto je veceras bilo u SAD, sutra se dezurni pesimisti nece moci jeftino ukrcavati.


…od poznatog nam… BANDO LOPOVSKA…pa njihovog srama, kajanja i povrata nepošteno stečene imovine do ovoga šta nam je servirao Kalimero 40 iz business.hr o teško mukom stečenih stanova, jer eto jadnici nemaju dovoljna primanja za pošteno sticanje stanova… ma di to mi živimo…koji uskok???

Ode i Miami u oporbu …
[/quote]

to ti je sada mainstream…stigne se vratiti do 3800. sigurnost prije svega.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@ lopina
E, moj kolega, ne vjerujem baš previše oporbi, imala je svoju malu šansu, ali tvoje veliko vjerovanje u sadašnje je kao sva naša politička svijest: mi smo svi samo kao nogometni navijači, primitivni, isključivi, nedokazivi, zapravo slijepi. Najvažnije da smo jedino mi u pravu. I da mrzimo one druge.
Ako si ti već protiv "Idemo ,radimo" pazi koliko bi samo parafraza na to moglo pasti na ovo sadašnje?
Gledaj, sjećaš se svojedobnog skupa u Splitu (dok je oporba bila na vlasti) za podršku Anti Gotovini, bilo je na rubu državnog udara, a gdje su sada ti isti sudionici toga skupa, i mnogi ostali diljem zemlje? Sada im više nije važan? Ili je ono što sam malo prije naveo:"Najvažnije da smo jedino mi u pravu. I da mrzimo one druge"?
Preozbiljno, i nije tema, ali to je naša bit.
A zašto se dozvoljava taj nesklad sjever-jug, dozvoljava nogometnim huliganima da vladaju, to je oduvijek palilo.

jeste gledali OTVORENO…..šuker govori da se nema za plaće sljedeći mjesec a
ova iz sindikata mu doda da ima insajd info da dolazi MMF u svibnju…..
neznam al realno je i bilo za očekivat erupciju sranja u 4. i 5. mjesecu….
hmhmhmhmh sad ti kupuj, al zapravo nema druge na loše vijesti kupuj a na dobre
prodaj….

Nema se ni za plaće, ajd ti sada ulaži …..


jeste gledali OTVORENO…..šuker govori da se nema za plaće sljedeći mjesec a
ova iz sindikata mu doda da ima insajd info da dolazi MMF u svibnju…..
neznam al realno je i bilo za očekivat erupciju sranja u 4. i 5. mjesecu….
hmhmhmhmh sad ti kupuj, al zapravo nema druge na loše vijesti kupuj a na dobre
prodaj
….

to još nisu loše vijesti nego tek nagađanja. treba sačekati tu "erupciju sranja" kako kažeš u 4. i 5. mjesecu i njen utjecaj na TK (pad dionica) pa onda uletiti
no, čini mi se da 95% ulagača isto to čeka što se vidi po nikakvim prometima koji ne prelaze 15 milja kuna na dan. povećanje prometa bit će tek s novim padom cijena dionica.

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

New Report

Close