Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionice se stidljivo kupuju ….. od onih koji u nuždi prodaju…… ja sam ipak smirenija nego prije.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Vjerojatno ste primjetili da gotovo na svim dionicama,osim ht,(priča za sebe)nema velikih naloga na kupnji za obranu cijene.Pogotovo mi je upalo u oči situacija sa INOM.Da netko želi mogao bi je kresnuti na 100 eura,Jednostavno sve su ostale nebranjene.Ne znam da li bi nam to trebalo nešto govoriti,ali svakako nije dobro.
Šta mislite o ovome???

Da je linija obrane formirana skrivenim nalogom ili će se veći nalog pojaviti po potrebi

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



danas promet jadno 1 mil. EUR. niko ništa ne kupuje, svi čekaju padnu cjene. pa šta može to još dole? [cry]

naravno da ne moze…

[/quote]

IGH se odbio tocno od fibo .236 otpora….
moglo bi biti zla…


Dionice se stidljivo kupuju ….. od onih koji u nuždi prodaju…… ja sam ipak smirenija nego prije.

U pravu ste više ne možemo pasti za više od 1300 bodova u odnosu na 4000 bodova koje smo već odradili to je kikiriki

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mcinha, ah..vječiti pesimisti ! Pali smo koliko je trebalo…. kad počnemo rasti, hoće Vam 4000 biti
dovoljno za zadovoljstvo ? Zamislite da smo intenzitetom prošle godine, već ko Srbi, ili ispod njih
po vrijednosti ? I onda bi imali volje za sarkazam…
Svako ima svoju životnu filozofiju…….šteta što ne možemo usporediti dostignuća sa svojim
filozofijama u kunama, da vidimo , da li je takva ironija uopće potrebna ……. i koliko je tko sa svojom
filozofijom PORAZA, prvi stigao u svoj OPTIMALNI ŽIVOTNI BALANS / čitaj: povrat portfelja/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Dionice se stidljivo kupuju ….. od onih koji u nuždi prodaju…… ja sam ipak smirenija nego prije.

U pravu ste više ne možemo pasti za više od 1300 bodova u odnosu na 4000 bodova koje smo već odradili to je kikiriki
[/quote]
[lol] [lol] [lol] [thumbsup] a niti cemo tako brzo vratit tih 4000 punata [sealed]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dnevno se u Hrvatskoj zaposli 300-400 ljudi, otvaraju se nova radna mjesta"

Business.hr/Hina
17.03.2009 14:09
Pročitaj komentare (1) /forum/Default.aspx?page=subject&forum=5bca00b1-8335-46d6-994d-036b2e4536a9&subject=e9d25e4b-a59d-4ae4-bd44-1b73be676dfb
Pročitajte sve komentare na forumu (1)
01d4b3bd-e41a-46d6-b9e5-4e873eb8106e
Ocijenite članak (0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 5minute.

U Ružičkinoj kući otvoren je danas Sajam poslova sa šezdesetak sudionika, među kojima 46 poslodavaca koji su tražiteljima zaposlenja ponudili dvjestotinjak slobodnih radnih mjesta.

http://www.business.hr

Eto nije sve tako crno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Inverter, na visoke razine Crobexa vratit će se najprije :

– oni koji najviše grizu nokte, i time pokazuju ozbiljnu zabrinutost
– oni koji biranim i odmjerenim riječima, iskazuju poštovanje prema ozbiljnoj situaciji
– oni koji vjeruju svemu napisanom u medijima , jer time pokazuju obrazovanost
– oni koji svojim gordim i ponosnim stavom dokazuju doraslost trenutku i vremenu…itd.itd.

A svi ostali će se na visoke razine vratiti …poslije ovih navedenih poslovnih , kompetentnih
i diplomatskih demagogija …? fakat!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Prođe još jedan lopovski dan na burzi SAMODOL i ekipa bandita mogu mirno svojoj kući danas dobar dan za dionice posrećilo im se EU je u padu pa može i naša ZSE sad nesmetano ovih nekoliko dana dok su drgi indexi rasli po par postotaka naša jedva da se zelenila i evoga napokon jedan pad pa valjda će nastavit i dalje da ova banda lopovska ljepo sve to dotuče što nije dotučeno 90-ih


Inverter, na visoke razine Crobexa vratit će se najprije :

– oni koji najviše grizu nokte, i time pokazuju ozbiljnu zabrinutost
– oni koji biranim i odmjerenim riječima, iskazuju poštovanje prema ozbiljnoj situaciji
– oni koji vjeruju svemu napisanom u medijima , jer time pokazuju obrazovanost
– oni koji svojim gordim i ponosnim stavom dokazuju doraslost trenutku i vremenu…itd.itd.

A svi ostali će se na visoke razine vratiti …poslije ovih navedenih poslovnih , kompetentnih
i diplomatskih demagogija …? fakat!


http://www.seebiz.eu/hr/analize/u-veljaci-dionicki-fondovi-prodavali-domace-dionice,40201.html miami@ dok ovo ne prestane….nema nam "DNA"a kamoli oporavka……u gubitku sam kao i 99,99% forumasa….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

samo mi ovi udjelnicari nisu jasni nikako …nakon 15 mjeseci potopa burzi jos ih ima koji nisu prodali udjele???????? pa sad izvlace udjel taman za 2 bureka i pivu….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter

Sačekajmo podatke za ožujak jer se tada ipak dogodio odbijanac u USA, a možda su onda i OIF-ovi završili s prodajom.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close