Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerojatno ste primjetili da gotovo na svim dionicama,osim ht,(priča za sebe)nema velikih naloga na kupnji za obranu cijene.Pogotovo mi je upalo u oči situacija sa INOM.Da netko želi mogao bi je kresnuti na 100 eura,Jednostavno sve su ostale nebranjene.Ne znam da li bi nam to trebalo nešto govoriti,ali svakako nije dobro.
Šta mislite o ovome???



Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)

Al se čisti ovaj IGH kao da nema sutra ode sve po 1800 a meni jutros prodavali po 1740 koji naivci.

Aha uz nevjerovatnih 360 tisuća kn prometa, kao da sutra ne postoji.
A po 1.740 je danas bila prodana samo 1 dionica.
[/quote
6 kom.na 1741,možda je kolega mislio na njih [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Još samo 50 komada na 980 kn na INI,a onda da li će netko da uleti ili je prepuštena sama sebi.


Još samo 50 komada na 980 kn na INI,a onda da li će netko da uleti ili je prepuštena sama sebi.

Prepuštena je sama sebi.

Koliko ono vlasnici imaju zajedno dionica?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Što bi tek Srbi imali za komentirati s obzirom gdje im je indeks.

Iako mnogi pljuju "naše", ipak se nešto i čini, naročito dečki/cure iz HNB-a.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Što bi tek Srbi imali za komentirati s obzirom gdje im je indeks.

Iako mnogi pljuju "naše", ipak se nešto i čini, naročito dečki/cure iz HNB-a.


Čuj nemreš reči da nije nemoguće da će se i to nama dogoditi.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ulažem na ZSE unazad tri godine. Kontinuirano pratim forum i tvrdim da je danas kvaliteta postova kudikamo veća nego onomad. Za tu tvrdnju postoje i argumentirani razlozi. Neću ih sada nabrajati.

Meni je osobno forum u neku ruku pomogao da se isprofiliram kao ulagač. Često sam učio na vlastitim greškama. Ponekad na tuđim, ali rjeđe.

Pozdrav

Scio me nihil scire


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Što bi tek Srbi imali za komentirati s obzirom gdje im je indeks.

Iako mnogi pljuju "naše", ipak se nešto i čini, naročito dečki/cure iz HNB-a.

hhaha vesela ekipa iz zadnje klupe.. nemoj se pravit fin, znaš gdje smo, u …;)


Čuj nemreš reči da nije nemoguće da će se i to nama dogoditi.

Nisam to rekao, ali se ovdje puno više radi nego što se to čini.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

obveznice opet visokih 28 mil.kn, a dionice jadnih 8 milja. nemam riječi, samo se pitam koliki će nam uskoro biti dnevni prometi? 1-2 milijuna kuna? prestrašno što se događa. gasim i idem van na kavu. aj bok


danas promet jadno 1 mil. EUR. niko ništa ne kupuje, svi čekaju padnu cjene. pa šta može to još dole? [cry]

naravno da ne moze…

Redovni promet:
8.717.742,17 kn komentirajte sami…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close