Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slabljenje kune bi poskupilo sve kredite
Vaš link

Odu na otvaranju, ove likvidnije dolje.

ATPL na ASKU 640kn, prošlotjedni maximum je bila na 670kn. Pa di je tu rally?

Hmmm… a gdje nestade bid na većini dionica? Popapala maca… [bye]


Svi koji su danas kupovali sutra će masno zaraditi ali ne treba žuriti jer ovaj rast će potrajati a i Mirovinski fondovi će se ovih dana uključiti kako sasznajem iz pouzdanih izvora biti će to prava rapsodija u zelenome.

Evo komentar kolege Samprasa jučer. 150. post bez ikakvog smisla. Ne razumijem stvarno.

A danas udara i sam po bidu, jer zna da je rally gotov.

O tome pričam….mali promet i mali rast, a onda veliki promet i bid nestaje, veliki propad.

Klasični scenario bez velikih igrača.

Prvo definiraj rally, a on kod nas nije ni bio, ali u Europi i Americi i Aziji je. Zato ne pričaj svašta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Prvo definiraj rally, a on kod nas nije ni bio, ali u Europi i Americi i Aziji je. Zato ne pričaj svašta.

Kratkotrajni odbijanac, koji upravo završava.

Kolega, kako objašnjavate bid koji se maknuo?

Analitičari: Bit će neizvjesno

Nakon dva dana rasta cijena dionica, većina analitičara oprezno procjenjuje da bi Crobex danas mogao stagnirati jer iz svijeta stižu nejasni signali.
Vaš link

Hrvatskoj snižen kreditni rejting

Rejting agencija Standard & Poor’s snizila je dugoročni rejting Hrvatske za zaduživanje u lokalnoj valuti, s BBB+/A-2 na BBB/A-3 te ujedno potvrdila BBB/A-3 rejting za zaduživanje u stranoj valuti.
Prognoza za Hrvatsku ostaje negativna, a procjena za transfere i konvertibilnost potvrđena je na A-.

Snižen je i rejting Hrvatske banke za obnovu i razvitak za zaduživanje u lokalnoj valuti, na BBB/A-3, u skladu s rejtingom Hrvatske, dok je bančin rejting za zaduživanje u inozemnoj valuti potvrđen na BBB/A-3. Prognoza za HBOR je negativna.

Mislim da ništa od ulaska u EU.
Ova runda mi se čini gotova

DLKV – 220-285 – 29%
IGH – 1480-1850 – 25%

Bio je rally, i nekada treba gledati kratkoročno, a ne stalno postati jedno te isto. Ne kažem da će se uvijek pogoditi dno, ali treba pratiti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


DLKV – 220-285 – 29%
IGH – 1480-1850 – 25%

Bio je rally, i nekada treba gledati kratkoročno, a ne stalno postati jedno te isto. Ne kažem da će se uvijek pogoditi dno, ali treba pratiti.

ATPL? x% ?

ATPL? x% ?

Odoše danas svi u zeleno!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mislim da bi bilo korisno pročiati analizu cjelokupnog tržišta gospodina Bakića na adresi:

Vaš link http://eclectica.blog.hr/%5B/url%5D%5Bthumbsup%5D

U svakom slučaju jedna od po meni ponajboljnih matematičkih analiza koja se može pročitati te uporedba svih dionica DJIA i Crobexa.

Pozdrav i uspješno trgovanje !

Dobar članak, samo fali pet šest mojih favorita, koji će prvi potegnuti nekih 500%.
A to su HDEL, VDKT, IGH, INGR, THNK, LKPC [thumbsup]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


ATPL? x% ?

Odoše danas svi u zeleno!!!
[/quote]

Istina…

Crobex -1,41% i TONE.


@merlin

Evo samo što nisu dionice povukle 500%.

Dok je ovakvih komentara, ne idemo gore. Iskreno. Stanje je približno katastrofičarskom.

New Report

Close