Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@sampras

ovo je tvoj post 03.09.2008. … al mislim da si jednom
spominjo neke pouzdane izvore iz naše jedne velike banke…..stoga bez ljutnje
niko od tih tvojih nemože bit pouzdan jer niko nije jači od likvidnosti……………


Mislim da je postotak malih koji prodaju po ovim cijenam stvarno mizeran a osobno znam dvoje ljudi koji su ovih dana ulupali po 100 000 kuna u dionice.

@sampras

ovo je moj post 04.09.2008. ………


Možemo ustvrdit za daljnji dugački period da je normalna likvidnost 20 milja a mala likvidnost
bude oko 10 milja…….samo ako se bude tražila veća likvidnost nažalost to bude moguće
samo niže..



@sappy

Bravo kolega. Odličan rezime. Već dugo nisam pročitao tako dobar post. Stotka i od mene [thumbsup]

Dobio je stotku i od mene jer je sve argumentirao i ljepo napisao, šteta što ovakvi forumaši ne pišu, jednostavno su istisnuti od nickova starih po 5-10 dana koji su preplavili forum.

Bravo kolega.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Daj bože da potegnemo al evo fali 10 milijardi u kasi ……. od kud nam likvidnost
dok taj pritisak ne popusti………….

@bajka

Ti se izgubio u vremenu i prostoru koliko ja vidim tu se nigdje ne spominje da sam informaciju dobio iz pouzdanih izvora što ste vi tvrdili.

A to da su ulupali po 100 000 kuna pa šta je tu čudno pa neće valjda trgovati na burzi sa 2000 kuna.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

@sampras

jednom si spominjo slično ko i danas ak me sjećanje ne vara….možda jednostavno
spomeneš jer misliš da jesu a ja sam možda jednostavno alergičan jer svi znamo da
pouzdanih izvora u ovom trenutku nema …..

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-dalekovod-nastavio-seriju%2c-crobex-u-plusu-0%2c45%25,40150.html

Daj Bože da sve ovo što sam napisao neće potrajati i da će se slika na ZSE uvelike promijeniti…, i da ćemo uskoro opet imati ozračje iz 2006. i 2007. godine…, to će zasigurno i neminovno doći, ali pitanje je koliko će nas to dočekati i s koliko "spašenog" kapitala….

Ahhh…, baš sam razmišljao da li stisnuti "pošalji poruku"…, ionako samo šacujem tržište, gotovo da i ništa ne kupujem, nije da se ne usudim, nego nemam više s čime, ono malo što mi je ostalo je većinom u dionicama koje sam donedavno kupovao uvjeren da sam napravio dobar posao….

…pa kolega ako bude sve opet kao 06,07…onda je sav kapital spašen…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Sappy,Sappy…pošteno.
Ljudi moji,problem je u tome što se ljudi otvaraju tek kad su u govnima. Ali bolje ikad nego nikad. Budući pametni investitori će ovaj post shvatiti dobronamjerno.
CIRKUS ide dalje…zapamtite…sa svom politčko- financijsko-bankarskom gamadi ojačanom za sav novac koji su u ovom vrtuljku POKRALI

Sezona na koljenima: nije prodana ni trećina postelja

Pokretanje predsezone krajem ožujka i za Usks ide sporo, svibanj se prodaje loše, a najveće neugodno iznenađenje jest još uvijek slab booking za udarne turističke mjesece srpanj i kolovoz!

To bi u najkraćem bio sažetak višednevnih poslovnih razgovora hrvatskih hotelijera s najvećim inozemnim turoperatorima na upravo završenoj najvećoj Svjetskoj burzi turizma u Berlinu (ITB).

U Njemačkoj je na kraju veljače ukupni “minus” knjiženja odmora kod organizatora putovanja za sve mediteranske zemlje oko 16 posto, dok najveći specijalist za Hrvatsku ID Riva Tours bilježi pad rezevacija od 13 posto za Jadran.

Joj što idem za jeftine pare na more ove godine,juhu

Mislim da bi bilo korisno pročiati analizu cjelokupnog tržišta gospodina Bakića na adresi:

Vaš link http://eclectica.blog.hr/%5B/url%5D%5Bthumbsup%5D

U svakom slučaju jedna od po meni ponajboljnih matematičkih analiza koja se može pročitati te uporedba svih dionica DJIA i Crobexa.

Pozdrav i uspješno trgovanje !


Mislim da bi bilo korisno pročiati analizu cjelokupnog tržišta gospodina Bakića na adresi:

Vaš link http://eclectica.blog.hr/%5B/url%5D%5Bthumbsup%5D

nisam niti pročitao do kraja, jer počinje sa :


Ova analiza je uvjetna (vjerojatnosna): pretpostavlja da

(1) se globalna financijska tržišta neće urušiti ili globalna ekonomija znatno nazadovati (u suprotnom slučaju je irelevantna). Iako smo toj nevolji vjerojatno izmakli, ne možemo ju odbaciti;
(2) Hrvatska neće ubrzo doći u stanje predvidivog defaulta (bankrota).

a upravo su te mogucnosti srusile burze! Lako je analizirati kad znas da se nista stvarno lose nemoze desiti.

New Report

Close