Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Puni sat vremena nitko ništa nepiše zar je nestalo crni vjesti štaje drukerima ponestalo inspiracije čini mi se ili je stvarno oporavak tu


Puni sat vremena nitko ništa nepiše zar je nestalo crni vjesti štaje drukerima ponestalo inspiracije čini mi se ili je stvarno oporavak tu

To nitko nezna.
Znamo jedino da je sa bankama sve počelo i da će sa bankama sve završiti.
A dali je kraj to ćemo tek vidjeti.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

1. Investitori koji nisu u dionicama- trebali bi ući.
2. Najava kraja krize samo je formalna.Kriza je gotova. Traje sanacija gubitaka i ponovna akumulacija.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

To što fondovi kupuju dionice je prva faza akumulacije. Kad sam ušla na tržište 2007, bilo je obratno,
nagomilane obveznice tada su prodavali- i kupovali dionice … kupnju dionice će započeti mali
investitori. Veliki kasnije , kad se podignu udjeli…. i kad se stekne povjerenje u novo ulaganje.
U obveznice se trpa bankarski novac koji nikom ne treba.

Zanima me koliko je do sada zaradio , izgubio i sumirao na današnji dan kretenus koji dijeli jedinice.
Meni je ostalo jako puno i da imam lovu danas..ja bih dokupljivala najviše koliko se može…
Pa šta, ako se u međuvremenu portfelj ipak spusti…. ne možeš danas kupiti količine, ako
odmah ne počneš,a sitnice ….. koje se danas mogu kupiti- nisu vrijedne komentara….ako gledamo
ponašanje na burzi KROZ 24 SATA. Gledajte malo dugoročnije…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

To što fondovi kupuju – obveznice – / ne dionice, kako sam napisala – greška/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


1. Investitori koji nisu u dionicama- trebali bi ući.
2. Najava kraja krize samo je formalna.Kriza je gotova. Traje sanacija gubitaka i ponovna akumulacija.

1. dioničari koji su još u dionicama trebaju hitno preći u keš i čekati crobex na 1000
2. kraj krize su priče za malu djecu s happyendom. ovo je surova stvarnost i bitka za opstanak. traje završetak bull trapa i tko zadnji magarac.
3. crobex je pao zamalo na 0 i pitanje je hoće li uopće ostati u plusu do kraja dana.
4. para nema, likvidnost na burzi caruje. uskoro će nastati masovna pomama za kešom (vidi t.1.)

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Redovan promet 13,5 milja, skoro 1/3 prometa HT i opet veliki institucionalni promet. Nadam se da se varam ali ovo mi ne miriši na dobro.

Miami – mislim da pilaš naopako.
Misliš da ovako završavaju krize ,da se sad svi izgrlimo ,izljubimo i krenemo ubirati lovu.
Sačekajmo da prođu izbori , turistička sezona ,neulazak u EU…

Meni šteka Fima ,
jel itkome još????

Neće otvorit???

smanjuje se minus.......

Dimo, ne znam …… ja sudim po sebi..bila sam u financijskom smislu , zbog burze tijekom prošle i ove godine u totalnoj zbrci..ipak, mirnije je… dionice su se posložile kako vrijede i kako ih cijenimo..
Poduzeća ipak rade uglavnom globalizacija čisti sve pred sobom, za to ipak nije kriva burza…
Portfelj je na 1/3 uloženog….pa ipak, moj subjektivni osjećaj je takav… nisam dokupila dionice
jer nisam imala riješen novac bez kamata… ovakve užasne kamate , koje sam danas dobila u ponudi
za pozajmicu… ne dam i gotovo ! Bolje prodati nekretninu koju ne trebam…..gubitka nema..
/ zemljište/….pa ipak, sebe pripremam za dokup… pripremam se za RJEŠENJE svog problema…
ako ja radim tako, zašto bi drugi radili drukčije…. zajedno smo prošli havariju..vidiš da su se
svi smirili….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koji Vam je vrag svima ??? Zašto ste tako crni, depresivni , totalno bez života ?

I šta bi nam falilo, da se svi izljubimo i da Crobex krene tamo gdje je bio …?

Dajte se smirite…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Adje dobro, kad ste takvi…idem gledati brazilske serije …. gasim kompić…bok!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close