Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Skuplja se prodaja. Mislim da bi uskoro mogla sljediti čistilica.

Stalno me drži dojam da se brenza dok jednom ne pukne i ode sve na skalu više.
Možda sam u krivu, i ne bi bilo prvi put.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Kakvi poslovni rezultati, pa ti ko da is zaboravio da smo u najvećoj krizi od 1929. i da još Hrvatkka

nije ni dotaknuta krizom. Niti jedna firma nije bankrotirala., tek to slijedi. Kakva izvješća.


Ne možeš uspoređivati nas i US krizu 29, kao ni naše firme i banke sa EU i US.
Naša privreda i nije baš jaka ali je stabilna te će i u ovim vremenima pokazati dobar +, možda pad naspram prošle god. ali svakako pozitivu.
US i EU pumpaju banke da bi se povečala potrošnja i ponovo zavrtio kotač kreditiranja što je počelo davati stidljive rezultate, a mi u tome imamo svoju veliku šansu jer nam firme nisu opterečene, nisu pred bankrotima,nemaju viška radnika…itd. te se vrlo brzo mogu prilagoditi novim uvijetima te realizirati moguče nove poslove.
Nama je drž. aparat jedino opterečenje ali i oni su to počeli shvaćati te se poduzimaju koraci ako ništa drugo onda da se potaknu zdrava izvoznički orijentirana društva.
Veliku šansu bi mogli dobiti naši građevinci i energetičari sada pri sastanku arapskih izaslanika sa predsjednikom i premijerom, treba to budno pratiti!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@ Uperman

To i je zez, hvatanje na krivoj nozi. Većina prometa ide po bidu. Nitko ne očekuje rast (verbalno možda da, ali nema prometa po asku). Idealno za šišanje. Malo počistiš up, pa se istreseš kad zasvrbe ručice. I tako u nedogled.
Crobi je cijeli dan na magičnoj granici. Hvatanje na krivoj nozi.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ovo je fantastično, crobex je u nekom bijednom plusu, a sve do jedne dionice iz mog portfelja su u minusu. Istna da su i u plusu s jednakim ushitom bih komentirao ovo s(r)tanje na ZSE, koliko je ovo sve jadno, strava btw. nitko se ne hvali na temi što smo danas tržili [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

nema se šta pametno reći, sav keš fondova prelazi u obveznice, spašavaju državu od bankrota.
od dionica -fondovi ne kupuju ništa, ovo se samo mali među sobom igraju dok ne dobiju po prstima u prvom naletu tržišta prema dolje. ja sam povukao sve naloge za kupnju i prodaju , trgovanje pratim 2-3 puta na dan po 10 minuta i super se osjećam. idem opet van, aj bok


Ovo je fantastično, crobex je u nekom bijednom plusu, a sve do jedne dionice iz mog portfelja su u minusu. Istna da su i u plusu s jednakim ushitom bih komentirao ovo s(r)tanje na ZSE, koliko je ovo sve jadno, strava btw. nitko se ne hvali na temi što smo danas tržili [lol]

Svi su u dionicama, hehe.
A ova sića kaj ima keša čekaju vlakić.
Vlakić još stoji na peronu, saministar Šuki odvozi rudaču iz lokomotive u svoju hižu.
Dok on ne prenese kaj je zamislio, stojimo na peronu i pijuckamo kavicu i viskač s cigaretom.

Za dodatna pojašnjenja javiti se senjor gubiju i pitati ga za "pokazatelje". Ne spominjati ništa od ovoga, jer je alergičan na nelikvidnost. To nema nikakve veze s pravim stanjem stvari.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7161e90a-9fc2-478b-8e3b-640a41764d32&open=sec

Recesija će završit ove godine


nema se šta pametno reći, sav keš fondova prelazi u obveznice, spašavaju državu od bankrota.
od dionica -fondovi ne kupuju ništa, ovo se samo mali među sobom igraju dok ne dobiju po prstima u prvom naletu tržišta prema dolje. ja sam povukao sve naloge za kupnju i prodaju , trgovanje pratim 2-3 puta na dan po 10 minuta i super se osjećam. idem opet van, aj bok

Odo i ja, živio!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Kako vam se da toliko kenjat o tome? Nisam neki pametnjaković, sve mi je unutra već godinama i pušing mi je veliki (nisam bio paničar [tongue]). Živio sam lijepo od toga al sad ću se zamrznuti ko žaba i čekati da protutnji ono što mora. Jbg, šta drugo mogu sad..u međuvremenu se možemo posvetiti životu, recimo..)


Kako vam se da toliko kenjat o tome? Nisam neki pametnjaković, sve mi je unutra već godinama i pušing mi je veliki (nisam bio paničar [tongue]). Živio sam lijepo od toga al sad ću se zamrznuti ko žaba i čekati da protutnji ono što mora. Jbg, šta drugo mogu sad..u međuvremenu se možemo posvetiti životu, recimo..)

Hehe, al superiška mi je kolko se više pisalo kad se zarađivalo 60% godišnje, onda nikom nije palo na pamet idem van trošit tu lovu, idem uživat u životu, onda su svi tu bili 24/7 i pisali nebo je granica.
Sad kad treba reći/naći drugu granicu i kad smo svi u debeljuškastoj babani, sad svi idu van uživat u životu i provodit se.
Da neznam bolje, uvrjedio bi se. Hehe. Što ljudi neće napisati, svašta.


Kako vam se da toliko kenjat o tome? Nisam neki pametnjaković, sve mi je unutra već godinama i pušing mi je veliki (nisam bio paničar [tongue]). Živio sam lijepo od toga al sad ću se zamrznuti ko žaba i čekati da protutnji ono što mora. Jbg, šta drugo mogu sad..u međuvremenu se možemo posvetiti životu, recimo..)

Pametno.
A psi neka laju dok karavane prolaze !

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=af9c33a1-51df-4ad3-bf86-24d51b0ca93f&open=sec

Burze najavljuju kraj krize

New Report

Close