Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Meni na stimeru piše 120.191.579,12

Bez uvrede, naporan si poprilično.

Ako ZSE monitor kaže da nema, onda nema. Basta, a ti nastavi lagačkim tonom.

[/quote]

Pa vidis da siroce nema love ni da si ZTM plati a glumi investitora [wink]

Prvo je bio petak, a svi rasli,

onda je to trebalo biti danas a mi opet rastemo

sada kažeš da je sutra???

Stari moj ti imaš ozbiljnih problema. Ajd ohladi malo. Čovječe boži svaki 3 post je tvoj, pa kaj nemaš niš pametnije za raditi???
I kaj znači dan preokreta? Pa hlađenje je dobrodošlo, ali nikako da dođe.

Barone legendo, dali ti misliš da itko sluša tebe i da na ikoga utječeš?
Pa hebate vrag svi koji čitaju forum znaju da je Baron u ogromnom minusu i da nema pojima [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



http://www.javno.com/hr-profit/uz-pomoc-politike—iz-recesije-izlazimo-2010_243033

Kraj recesije već ove godine

Kaj je već 2010. ????

Uz pomoć politike – iz recesije izlazimo 2010.

[/quote]
Barone, ti bi trebao znati da se cijena dionica regulira sa očekivanjima posl. rezultata u budučnosti, dakle unaprijed, što znači da nama 2010 več kuca na vrata [wink]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




Meni na stimeru piše 120.191.579,12

Bez uvrede, naporan si poprilično.

Ako ZSE monitor kaže da nema, onda nema. Basta, a ti nastavi lagačkim tonom.

[/quote]

Pa vidis da siroce nema love ni da si ZTM plati a glumi investitora [wink]
[/quote]
[lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


http://www.javno.com/hr-profit/uz-pomoc-politike—iz-recesije-izlazimo-2010_243033

Kraj recesije već ove godine

a ti si ovu 2009.preskočio ?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Barone, ti bi trebao znati da se cijena dionica regulira sa očekivanjima posl. rezultata u budučnosti, dakle unaprijed, što znači da nama 2010 več kuca na vrata [wink]

Kakvi poslovni rezultati, pa ti ko da is zaboravio da smo u najvećoj krizi od 1929. i da još Hrvatkka

nije ni dotaknuta krizom. Niti jedna firma nije bankrotirala., tek to slijedi. Kakva izvješća.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

prekoračeno 1333….. 🙂

bas zagonetno,
ina kad je imala ponudu 2800 fondovi po 35 milja dnevnog prometa kupovali na 2900-2950 a HT na najavu otkupa trezorskih djonica nema zainteresiranih…
verovatno kupuju punice s malim nalozima

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Barone, ti bi trebao znati da se cijena dionica regulira sa očekivanjima posl. rezultata u budučnosti, dakle unaprijed, što znači da nama 2010 več kuca na vrata [wink]


Barone ti si jedna velika budala Lijepo kažeš da Hrvatsla još mije dotaknuta krizom a dionice pale 90% Tako će isto uhvatit kriza adionice će ić gore istina malo sporije nego kad su išle dole radi precijenosti
Kakvi poslovni rezultati, pa ti ko da is zaboravio da smo u najvećoj krizi od 1929. i da još Hrvatkka

nije ni dotaknuta krizom. Niti jedna firma nije bankrotirala., tek to slijedi. Kakva izvješća.
[/quote]

Stvarno svi skupa ništa niste naučili, a nećete nikad ni naučiti.

promet niti 8 m kn.jadno

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Promet dionicama niti 8 mil.kn, obveznicama 38 mil.kn. I dalje sav keš ide u obveznice. Nećemo mi još dugo vidjeti ozbiljniji rast na ZSE, i dalje se igraju samo mali [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close