Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europljani gore 1-2% na openu. S&P futures +1%. Tko nije jeftino kupio, nazalost nije. Hrvatska burza reagira tako da nestane likvidnosti, nije pitanje cijene – naprosto ne mozes kupiti (osim ako se ne igras s 10 ili 20k).

Je li možda znate kad je predsjednik Uprave Hypo rekao da će kamate ići gore je li mislio na kredite ili i na OROČENJA ?

Živ,žav [yawn]

Nit ti je svatko neprijatelj tko te uvalja u govna niti ti je svatko prijatelj tko te iz njih izvadi.


Europljani gore 1-2% na openu. S&P futures +1%. Tko nije jeftino kupio, nazalost nije. Hrvatska burza reagira tako da nestane likvidnosti, nije pitanje cijene – naprosto ne mozes kupiti (osim ako se ne igras s 10 ili 20k).

Kako će to nama pomoći? [bye]

Do kraja dana bi se to sve moglo okrenuti, vrlo lako. Treba samo biti strpljiv.

Evo ja prodao ATPL po 670 kn u srijedu, i nikako da prijeđe u 3 dana tu vrijednost.

Likvidnije dionice ne rastu, a nelikvidne rastu.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

DAX već 2,67%

dan je pametniji od noći

Čim mi rikne pbz investor znam da ćemo up up

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


DAX već 2,67%

Ne metiljaj profesore.

DAX 4,031.65 4:40AM ET 78.05 (1.97%)

Otpor je ovaj 4000 bodova, i vrlo brzo će se vratiti ispod.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Ne znam kako će ići gore ako ovi koji viču UP UP su u dionicama već do grla.

Pa tko će onda kupovati ??!!

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

što ja napisa da nije točno, znao sam da si ti netko drugi.
bemti miša ne skrivaj se sada su sve karte na stolu otvorene. [lol]

dan je pametniji od noći

Otvaranje…
1.329,96 0.38% Promet 465.612,52 kn

Vrlo vjerojatno danas jako mala likvidnost i mali rast. Preokret stiže sutra.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Vrijeme ubiše neke. Lijep početni rast. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pazi šta će se desiti po 100X.

Rastemo na malom nezdravom prometu, pola dionica se nije ni otvorilo, i kad se stvori kritčna

skupina prodavača, odosmo dole sa velikim minusima i velikim prometom.

Fala lijepo, ali ovo nije pravi odbijanac. I kao što rekoh, kad mačke nema, miševi kolo vode.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Neki već 5 dana pričaju kako ovo nije odbijanac a mogli su u isto to vrijeme zaraditi lijepih 15-20%

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close