Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/preokret-na-burzama-americke-banke-ponovno-profitabilne,40022.html

Preokret na burzama

AMERI narasli u djedan dana 10%
Crobex 3%

I dalje je Crobex naj više potonuo od svih svjetskih indexa

http://www.javno.com/hr-profit/financijski-sektor-na-putu-ka-potpunom-oporavku_242816

Financiski sektor na putu potpunog oporavka

kalimero,evo stotke za trud,malo je pozitivaca na forumu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


http://www.seebiz.eu/hr/burze/preokret-na-burzama-americke-banke-ponovno-profitabilne,40022.html

Preokret na burzama

AMERI narasli u djedan dana 10%
Crobex 3%

I dalje je Crobex naj više potonuo od svih svjetskih indexa

Slijedeći tjedan bi mogao USA ide na hlađenje, tako i Crobex.

Definitivno nitko od velikih ne kupuje, samo se mali izmjenjuju. Momenta za rast, nema, kao i

općenitih razloga za rast.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

uperman financijski sektor je na putu oporavka a on je bio inicijator krize , i ja sam mislio da je ovo bio samo odbijanac ali sad bas i nisam siguran veliki poto je bio zadnjih mjesec dana u nedostatku dobrih vijesti,sad te dolaze tak da je vrijeme za korekciju,i prestani drukati svejedno nista nemozes promijeniti i slobodno mi dijeli jedinice to me ne zanima ali nemoj drukati jer se ponavljas stalno….postavi analizu pa da joj se malo smijemo krajem tjedna…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

uperman financijski sektor je na putu oporavka a on je bio inicijator krize , i ja sam mislio da je ovo bio samo odbijanac ali sad bas i nisam siguran veliki potop je bio zadnjih mjesec dana u nedostatku dobrih vijesti,sad te dolaze tak da je vrijeme za korekciju,i prestani drukati svejedno nista nemozes promijeniti i slobodno mi dijeli jedinice to me ne zanima ali nemoj drukati jer se ponavljas stalno….postavi analizu pa da joj se malo smijemo krajem tjedna…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


kalimero,evo stotke za trud,malo je pozitivaca na forumu…

Ne bih rekao. 90% ljudi misli da ne može niže.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

o tomu se radi i zato je odbijanac neizbjezan,psiholoski moment je jako bitan a on je trenutacno pozitivan tako da je odbijanac neizbjezan…dali ce biti hladan tus na kraju ,to je sad tesko za predvidjeti…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Nije istina, jer za odbijanac treba velika pomoć fondova, dok su mali prestrašeni ko ovčice.

Boje se ponovnog šišanja, i ne žele da bacaju novac.

Nije se stvorio signal odbijanca, ali bi se mogla stvoriti ponovno kritična masa na prodaji.

To je čista psihologija !!!

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Ne razumijem ovog Brauna i druge koji pišu kako neće ići gore, pa zar nije cilj svake burze da ide gore jer da je u zadnjih 50 godina padalo ko bi se bavio investiranjem. Ovo je i tako jedna velika urota određenih interesnih grupa(neću pisat kojih jer će me optužit za rasizam) kako bi bili još bogatiji, a te interesne skupine su i stvorile Ameriku pa im je u interesu da ipak tržište raste kako bi navukli nove ovce.Nije Amerika Japan pa da se vodi čašću već tamo su same varalice koje vuku još korijene i metode iz prošlih vremena. Kako je moguće da se je prije 1 mjesec govorilo da će Citi group i BOA propasti a sad je kao sve u redu. Savjetujem ovima koji govore da neće rasti da prodaju, da se više ne bave dionicama te ne pišu više na ovom forumu. Oni se povode time da je država u banani, pa onda je najbolje prodati dionice i jednostavno prestati o tome razmišljati.

Imam fantomske dionice

odbijanac je neizbjezan ne kazem da je ziher oporavak ali crob ovaj mjesec ide gore i to je to ide iznad 1700 dali ce ponovno pasti vidjet cemo ali ide zasad gore,ako je jedan mali ulagac pokupio u petak 16500 komada adrs p-a u šutu onda mu svaka cast ….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Ne razumijem ovog Brauna i druge koji pišu kako neće ići gore, pa zar nije cilj svake burze da ide gore jer da je u zadnjih 50 godina padalo ko bi se bavio investiranjem. Ovo je i tako jedna velika urota određenih interesnih grupa(neću pisat kojih jer će me optužit za rasizam) kako bi bili još bogatiji, a te interesne skupine su i stvorile Ameriku pa im je u interesu da ipak tržište raste kako bi navukli nove ovce.Nije Amerika Japan pa da se vodi čašću već tamo su same varalice koje vuku još korijene i metode iz prošlih vremena. Kako je moguće da se je prije 1 mjesec govorilo da će Citi group i BOA propasti a sad je kao sve u redu. Savjetujem ovima koji govore da neće rasti da prodaju, da se više ne bave dionicama te ne pišu više na ovom forumu. Oni se povode time da je država u banani, pa onda je najbolje prodati dionice i jednostavno prestati o tome razmišljati.
odlican post,svaka cast uvijek je i mora doci do korekcije cijena i takva jedna upravo stize,opet se ponavljam neznam dali je konacan oporavak ali vijesti puno bolje zvuce nego prije dva tjedna pocetkom tjedna sam bio siguran da nije konacan oporavak ali sad vise nisam siguran jer finansijski sustav u SAD se oporvlja trziste uvijek ranije regira pa je moguce da je i oporavak bar u SAD kod nas neznam ali znam da se to mora odraziti i kod nas i ovi koji danas pricaju da nema oporavka ce se sutra ukrcavati,ali to zele sto jeftinije proci pri ukrcaju ili uopce nemaju interesa u dionicama nego mlate praznu slamu kako drugi nebi bili sretni…,kolega dali to mislite na nasu "stariju bracu" kada govorite o interesnim skupinama,potpuno se slazem s vama…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close