Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Barone zakaj nečeš odgovoriti na pitanje?
Na koliko je po tebi isplativ ulaz u dionice?

Ili si tu samo da drukaš i glumiš nečiju dvorsku ludu?
El te zadovoljava crobex na 1100?
700?
200?

Koliko, ajd bubni jer očigledno ti ne kupuješ dionice.
Mora da si u opakom minusu kada si tako preplašen, kao malo djete kada ne vidi svoju majku.

za to ti netreba niti osnovna škola .trenutak za uči je sada (raspon od 1000-1300) .sve što ti treba je količina love i uvjet da budeš dugoročni investitor i kroz 10 godina si bogataš.usudio bih se reči da ovakva prilika dolazi jedanput u životu .e sad problem je što dugoročnih investitora na ovom forumu ima malo.svi bi brdo para u godinu dana.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Nikada više, nema više odbijanca ili?
Dali je dioničarstvo gotovo?

Ili?
Ajd legendo reci na kojoj razini ulaziš?
Zakaj izbjegavaš pitanje?

Btw nisam ja rekao da je gotovo i da je oporavak već da će biti solidan odbijanac.

Solidan odbijanac, vidim neće Crobex dogurati ni do 1400.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Evo dok čekamo Crobex na 1400….malo zanimacije…

"Hrvatska je pred bankrotom i socijalnim nemirima"

"Hrvatska je pred bankrotom i socijalnim nemirima, dok je devizni dug viši od jednogodišnjeg BDP-a. Ujedno ove godine na naplatu stiže 12,3 milijarde eura duga, što Hrvatska ne može isfinancirati. Upravo iz tog razloga jedina nam je šansa ulazak Hrvatske u euroasocijacije, jer bez EU ostajemo sami na svijetu", poručio je saborski zastupnik i potpredsjednik IDS-a Damir Kajin.
Vaš link

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Analitičari: Ovo je klasični primjer uzleta na medvjeđem tržištu

Optimizam sa svjetskih burza zahvatio je danas i Zagrebačku burzu pa je indeks Crobex u plusu više od dva posto, no analitičari upozoravaju da je ovo klasični primjer uzleta na medvjeđem tržištu te navješćuju skorašnje suočavanje ulagača s realnošću.
Vaš link

A ja vam lijepo govorio. Aj sa preko vikenda, Zdravo Marijo puno milosti…

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......



Barone zakaj nečeš odgovoriti na pitanje?
Na koliko je po tebi isplativ ulaz u dionice?

Ili si tu samo da drukaš i glumiš nečiju dvorsku ludu?
El te zadovoljava crobex na 1100?
700?
200?

Koliko, ajd bubni jer očigledno ti ne kupuješ dionice.
Mora da si u opakom minusu kada si tako preplašen, kao malo djete kada ne vidi svoju majku.

za to ti netreba niti osnovna škola .trenutak za uči je sada (raspon od 1000-1300) .sve što ti treba je količina love i uvjet da budeš dugoročni investitor i kroz 10 godina si bogataš.usudio bih se reči da ovakva prilika dolazi jedanput u životu .e sad problem je što dugoročnih investitora na ovom forumu ima malo.svi bi brdo para u godinu dana.
[/quote]

Privid je da postoje tako lagana rješenja kako neki ovdje sugeriraju. Mislim da je jako malo ljudi koji su se spremni pomiriti s činjenicom da bi primjerice njihova sredstva mogla ostati blokirana na nelikvidnoj burzi i na niskim vrijednosti sljedećih 5-6 ili više godina.Osim toga, neće se sve dionice jednako oporaviti .Moguće ja da će neke firme otići u stečaj ,da će neke ostati i dalje na niskim vrijednostima,pa treba dobro odabrati jer je nakon svake krize neki drugi sektor u prednosti.

U svakom slučaju nema jednostavnih rješenja jer bi u protivnom svi bili milijunaši .


za to ti netreba niti osnovna škola .trenutak za uči je sada (raspon od 1000-1300) .sve što ti treba je količina love i uvjet da budeš dugoročni investitor i kroz 10 godina si bogataš.usudio bih se reči da ovakva prilika dolazi jedanput u životu .e sad problem je što dugoročnih investitora na ovom forumu ima malo.svi bi brdo para u godinu dana.

Lijepo si to rekao, slazem se i prilicno sam uvjeren da je to tako.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=51c931af-0a9f-4956-ad2a-55096fa0b0b5

"analitičar u odjelu Ekonomskih istraživanja Hypo Alpe-Adria"

ćim ovi kažu da sljedi pad treba kupovat……..

potvrđeno puno puno puta [thumbsup]

Zar baš nitko ne može odgovoriti kolko OMF-ovi imaju još prostora za kupovinu HR obveznica? Kolega Uperman, vi mora da to znate.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Osnovno je pitanje kako spašavati državu kupovinom obveznica,a uz to držati dionice dovoljno nisko da ne pobjegnu za ukrcaj i to je glavna preokupacija OMF-ova. Tom logikom znači nema ukidanja drugog stupa. Pitanje je koji je limit za kupovinu obveznica, jer će oni u njih ulupati i zadnju kunu, a do tada nema značajnijeg upa. Jedina nada da se to dogodi ranije je uspješno (ponovno) zaduživanje Hrvatske vani.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ma hajde !!!!!!

KRAH PRORAČUNA

Hrvatska 11 milijardi kuna u minusu

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,13,,155750.jl

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

a ja sinoc postavio moju analizu za danas,i skinuli je sinoc s tehnicke vjerojatno im nije se svidjelo sto nema par tabela grafova i suplje price koju obicni smrtnici niti ne kuze ,ipak ta moja analiza od oka da danas crob ide od 1,5% do 2,5%ipak se ispostavila tocnom dali ce krob ici iznad 1700 ovaj mjesec sto je takodje moja analiza e to ostaje da vidimo…do tad puno pozdrava:-)

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



za to ti netreba niti osnovna škola .trenutak za uči je sada (raspon od 1000-1300) .sve što ti treba je količina love i uvjet da budeš dugoročni investitor i kroz 10 godina si bogataš.usudio bih se reči da ovakva prilika dolazi jedanput u životu .e sad problem je što dugoročnih investitora na ovom forumu ima malo.svi bi brdo para u godinu dana.

Lijepo si to rekao, slazem se i prilicno sam uvjeren da je to tako.

[/quote]

Kaj godinu dana, ako isti dan nisi 10% u plusu, prodaj.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close