Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo dokaza

22 komada

A kad si dao nalog? Ujutro u pola šest?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Krenuo je konačno DLKV nakon pimplanja oko 1050-1070.[smiley2]

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.


Moj Viro opet bijesni. Pojelo me dosta . Sta da uzmem. DKVS isto poludjela. MIslim da necu nista kupovati jer ovi iz PG su zakon. 5 minuta im treba

PG = ?

Zanimljivo štopanje na DDJH i HDEL [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

INA prva prodaja na 3445 [smiley2]

Nitko ne komentira INDG? +8%, u blokadi
[smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Kad bi mi samo neko razjasnio šta ima kupac od toga da npr.VJSN sa 1200 kunića ili ti 8 dionica podigne za mestralnih 51,52%.
Unaprijed hvala na pokušaima!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

…babaroga od 1,5mil kn na prodaji LRH [smiley1]…jel ovo dosadilo ekipi iz SNHO stavljat svako malo po 50kom, ili je Hresc Stjepanu dozlogrdila ekipa iz SNHO-a? [smiley2]
…rusite to na 4500 ekipo!!! hehe [smiley2]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Kako se Adris nemilice čisti, otišlo sve do 585, već sad skoro 10 milijuna kn prometa [smiley8]

Znakovito danas na BLJE, SNBA, DIOK i DKVS…[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

A i BLSC ima otvoren put prema 900[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


A i BLSC ima otvoren put prema 900[smiley11]

pitanje za tebe

u kojem fondu radiš?

New Report

Close