Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni ovaj veliki institucionalni promet ne djeluje ohrabrujuće.




Pogledajte institucionalni promet i redovni promet pa će vam biti jasno tko danas kupuje dionice.

Na žalost, tako je…
[/quote]

Nevjerojatno koliko je taj Šuker gladan. Kako je krenulo, milijarda dnevno neće biti dosta
[/quote]

Zapravo on je slika i prilka državnog aparata : proždrljivo, glomazno, neučinkovito i beskorisno. Ukratko : paraziti. To je ono za što mi radimo i plaćamo poreze; 50% BDP-a a oni sve proždru.



Jadni li su oni koje ste navukli na kupnju neopravdanim laprdanjem o rastu, već će u ponedjeljak biti 10% u minusu. Koji rast gospodo? Gdje vi vidite prostor za rast? Što misli netko de će sljedeći tjedan biti rasta kakvog?

Ti si the best prognozer, i samo tebe slušam. Ti uvijek pobjeđuješ!!! Svaka čast i samo nastavi tako!!!
[/quote]

De ne lupetaj bezveze, ja ništa ne prognoziram, ja isto laprdam bezveze kao i svi drugi na ovom forumu…

Hell is Empty and all the Devils are Here


Meni ovaj veliki institucionalni promet ne djeluje ohrabrujuće.

Objasni!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Pa da, primjetio sam da te nema zadnjih dana. 😉

Dobar pokušaj.

Međutim, ovo ti je 100-ti nick, ne znam zašto nema prethodnih, ali očito je da si sam skužio da glupe postove je bolje pisati s više nickova zbog količine, čini se manje.
Samo nastavi, imaš moju pdršku, što gluplje, što češće, i ne obaziri se na ostale komentare, to su sve zlobnici, ti si jedini i najbolji. [thumbsup]
[/quote]

Kolega Baron i je najbolji, što se pokazalo još kad je na 5000 bodova govorio da je to strop.

Svrati malo na TA i nešto nauči [wink] Pusti ovo nabadanje.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

na JDPl 2000 komada, četvrta kupnja …. [shocked]

ja isto cijelo jutro da se podebljam u JDPL, ali da li je pametno sada prijeći u njega, očekuje se pad BDI…?
a što prodati…….da li poklopiti ovo na KORF-u ili izići iz HT-a….[rolleyes]


na JDPl 2000 komada, četvrta kupnja …. [shocked]

ja isto cijelo jutro da se podebljam u JDPL, ali da li je pametno sada prijeći u njega, očekuje se pad BDI…?
a što prodati…….da li poklopiti ovo na KORF-u ili izići iz HT-a….[rolleyes]

Kolega, sve prodati najbolje…

Hell is Empty and all the Devils are Here

INGR-a opet štopanje. Ne daju preko 40kn.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Instituc. promet 120.191.579,12

who dares, wins



Jadni li su oni koje ste navukli na kupnju neopravdanim laprdanjem o rastu, već će u ponedjeljak biti 10% u minusu. Koji rast gospodo? Gdje vi vidite prostor za rast? Što misli netko de će sljedeći tjedan biti rasta kakvog?

Ti si the best prognozer, i samo tebe slušam. Ti uvijek pobjeđuješ!!! Svaka čast i samo nastavi tako!!!
[/quote]

Ma Budd je ok , ali nije on nikakav čarobnjak sa kristalnom kuglo ispred sebe, već jednostavno čovjek razmišlja svojom glavom. Isto tako bi mogli i svi vi samo da malo više učite iz povijesti ove čudne institucije koju još neki nazivaju Zagrebačka burza….
Ovakih umjetnih navlačenja prema gore, pa rušenja za 10% je bilo u zadnjih godinu dana brat-bratu bar 10-tak puta…. Pametnom je dosta jednom, ali nekima očito treba ponoviti i više puta…. Tko misli da na tim valovima day trade-nja može zaraditi mora biti dio ekipe… U suprotnom si samo sitna riba koja završava u pripremljenoj mreži…
Zato se spremi da dugoročni rat, iskopaj rovove,dobro se utopli i čuvaj vrijedne dionice dok ne zatopli cijelo svjetsko tržište…
Kaj drugo da ti velim…. [cool]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

ATPL na 655 kn, a ja je prodao u srijedu na 670 kn. Netko se istreso sa 400 kom po bidu.

Pa kad će taj bull run???

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Eto vam iskrcaja, odosmo u minus za 10 minuta… lijepo ste navukli sirotinju opet

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close