Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Pogledajte institucionalni promet i redovni promet pa će vam biti jasno tko danas kupuje dionice.

Na žalost, tako je…
[/quote]

Nevjerojatno koliko je taj Šuker gladan. Kako je krenulo, milijarda dnevno neće biti dosta
[/quote]

Taman za popuniti godišnji proračun.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Hehe, ovo je presmiješno kako se štima tržište od strane velikih igrača, treba samo pratiti postavljanje naloga na kupnju i prodaju Htea.
Presmiješno.
Očigledno se želi zasustaviti uspon tržišta da se veliki igrači jeftino nakrcaju. A Hanfa šuti i pravi se blesava.
Baš me zanima hoće li uspjeti u svom naumu [smiley]

Vrlo slična situacija i kod Amera, naime javno se na CNBC-u diskutiralo o tome, tako da je upravo suprotno, riječ o sistematskom iskrcavanju koje bi se "civilizirano", moglo nazvati preslagivanjem portfelja …




Pogledajte institucionalni promet i redovni promet pa će vam biti jasno tko danas kupuje dionice.

Na žalost, tako je…
[/quote]

Nevjerojatno koliko je taj Šuker gladan. Kako je krenulo, milijarda dnevno neće biti dosta
[/quote]

ode u obveznice do sada 105 milja kuna, a u dionice bijednih 13 milja. [bye]
jasno je kao dan da su ovaj rast danas odradili mali, a u ponedeljak će opet oni biti u akciji, ali ovaj puta na strani prodaje. veliki kupuju samo adris-p koji je jedini udario o dno i nije se makao ni kunu gore dok su ostali odradili +10 do +15% u dva dana

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Promet 13 milja u 13h.

Mali kupuju, očito je da je situacija ovakva…

Alexandar prodaje, Samprasu ovaj prodaje Kalimeru, ovaj prodaje valentini….itd.

Očito je da fondovi čekaju priliku za izlazak, nego da kupuju i naprave veliki odbijanac.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Po redovitom prometu, rekao bih da Baron kupuje, a Ivana prodaje…i to je to [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj




Pogledajte institucionalni promet i redovni promet pa će vam biti jasno tko danas kupuje dionice.

Na žalost, tako je…
[/quote]

Nevjerojatno koliko je taj Šuker gladan. Kako je krenulo, milijarda dnevno neće biti dosta
[/quote]

Skoro pa da je tako. 120 milijardi kn proračuna koji se nikako ne puni.

who dares, wins


Manje se glupih postova piše, mijenjanjem nickova, po nicku.

Pa da, primjetio sam da te nema zadnjih dana. 😉

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

ATGR -očekivani rast / branša mi je poznata , i oni su diosta o.k…nisu fondovi blesavi kad ih kupuju/

PBZ- yesenti , al su se strošili na podizanje cijene…. cicije nepopravljive …

ERNT- razočarenje dividendom……

Fondovi u ljubavnom zanosu sa državom….. fuj !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pa da, primjetio sam da te nema zadnjih dana. 😉

Dobar pokušaj.

Međutim, ovo ti je 100-ti nick, ne znam zašto nema prethodnih, ali očito je da si sam skužio da glupe postove je bolje pisati s više nickova zbog količine, čini se manje.
Samo nastavi, imaš moju pdršku, što gluplje, što češće, i ne obaziri se na ostale komentare, to su sve zlobnici, ti si jedini i najbolji. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jadni li su oni koje ste navukli na kupnju neopravdanim laprdanjem o rastu, već će u ponedjeljak biti 10% u minusu. Koji rast gospodo? Gdje vi vidite prostor za rast? Što misli netko de će sljedeći tjedan biti rasta kakvog?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Interesantno je to da je likvidnost veća tamo gdje Top 10 drži manje dionica.
Atpl, Adrs-p-a, Dlkv.

who dares, wins


Jadni li su oni koje ste navukli na kupnju neopravdanim laprdanjem o rastu, već će u ponedjeljak biti 10% u minusu. Koji rast gospodo? Gdje vi vidite prostor za rast? Što misli netko de će sljedeći tjedan biti rasta kakvog?

Ti si the best prognozer, i samo tebe slušam. Ti uvijek pobjeđuješ!!! Svaka čast i samo nastavi tako!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close