Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hehe, ovo je presmiješno kako se štima tržište od strane velikih igrača, treba samo pratiti postavljanje naloga na kupnju i prodaju Htea.
Presmiješno.
Očigledno se želi zasustaviti uspon tržišta da se veliki igrači jeftino nakrcaju. A Hanfa šuti i pravi se blesava.
Baš me zanima hoće li uspjeti u svom naumu [smiley]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Manje se glupih postova piše, mijenjanjem nickova, po nicku.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/atlantic-grupa-povecala-neto-dobit-44-posto,39880.html

taj emil bas sam ljut na njega…
a mogel zposliti mesicevu kcerku i dragicevica i direktore hz-a iiii hep-ovu upravu da mu ustede naprave a neda novce zaraduje

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ovo izgleda jako dobro.
Kešoljupci koji ne vole biti u kešu za vikend se upravo istresaju Ne treba čekati zadnji tren ,te im
ovakav dan paše za izlaz.
Međutim,neki su to već napravili i jučer jer je danas 13. i uz to petak.Pa di ćeš goreg dana za biti u dionicama.
Jedino ona Ivana 7 prkosi i pogađa.I kaže da je 99% u dionicama.
A sada je vjerovatno na prodaji na granici blokade.

Malo bi se trebali smiriti do otvaranja Amerikanaca,a ako oni potegnu moglo bi ovo ići još na više.

Sve ispod 3% rasta bi bilo slabo.


Baš me zanima hoće li uspjeti u svom naumu [smiley]

Nego što nego hoće. Što im tko može? Tko sada ima keša, i kupuje od ovih što pošto-poto moraju prodati, može sa malo većom svotom raditi dobar pritisak na pojedinim dionicama.

Svaka čast na ovom financijskom inženjeringu. Skidam autorima kapu do poda!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Nema crobex daha pa potegne jače,nema pa nema……hebiga!!!

Novac je kisik burze!

[/quote]
ma šta si ti prodavao, prvo se mora nešto i kupit da bi se prodalo…di ti je stari nick? Takvi ko ti su na 1250 pisali da sve treba rasprodat, veliki znalci…..
prodat treba kad knele kaže kupovat isto i nema gubitaka, samo lova i lova
[/quote]

Kolega Vasi postovi s TA! Datumi su 11.01. ,12.01. i 13.01. To su dani nakon kojih smo zavrsili ovdje gdje smo sad. 14.01. pocinje tobogan.

ALEXANDAR
Braune možeš nam stavit tjedne grafove s tjednim oscilatorima wink
Lampadina
Mogu, jer na tjednoj bazi je BUY situacija.
Na dnevnoj SELL.

braune, hvala na podacima…
Ovaj podatak koj nam kazuje braun govori da ako tjedni oscilatori signaliziraju kupovni smjer, tržište je onda u STRONG UP trendu.
To švarci otprilike znaci 2-3 god mira i rasta, presjecanje mjesecnog MACD prema gore znaci siguran i čvrst BULL trend
Ja nemam pojma TA,ali znam puno više od samozvanih tehničara i znam da neke stvari ne mogu samo pravocrtno dolje i znam da su cijene na 1400 jednostavno nerealne. Barem za ovo vrijeme.

Evo kolega stvarno ste pogodili krenuli smo prema gore samo smo prije toga pali nesto sitno.
Lijepi pozdrav i uzivajte u BUUL trendu.

Pogledajte institucionalni promet i redovni promet pa će vam biti jasno tko danas kupuje dionice.

ZSE
CROBEX 1.336,30 +2,37%
CROBIS 86,72 -0,26%
Redovni promet 7.068.205,18
Instituc. promet 101.078.371,38
Ukupni promet 108.146.576,56
Sentiment: 46 | 5 | 4
Tu je lova koja treba da diže market. Trenutno diže Šukija i njegove filozofije.

who dares, wins


Pogledajte institucionalni promet i redovni promet pa će vam biti jasno tko danas kupuje dionice.

Na žalost, tako je…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f9ee0c82-f6dd-4fbb-ac0e-c5f412af231d&ref=lastadd

EU burze 4-ti dan u zelenom

šta je sa Crobexom zeleno baš se neprati



Pogledajte institucionalni promet i redovni promet pa će vam biti jasno tko danas kupuje dionice.

Na žalost, tako je…
[/quote]

Nevjerojatno koliko je taj Šuker gladan. Kako je krenulo, milijarda dnevno neće biti dosta

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close