Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a još danas ostalo, a mi moramo puhati i na hladno iako očekujem danas veći rast ali tko to više išta znao kod nas. bananana

Nikada još nismo rasli u petak, pa nećemo ni sada
[/quote]

Nadam se da će danas bit iznimka, koja može i ne mora potvrđivati pravilo, ako ono to uopće jeste…


dax preko 4000, s&p 750 ekvivalencija crobexu na 1450.(20.2).
Sad računajte koliko bi trebali gore

Opet se uspoređuje neki ekvivalent.

Usporedi Crobex sa Belexom, pa ćeš vidjeti gdje stojimo i kako još dobro stojimo.

@škovacin

Petak je JAKO rizičan za kupovinu, pogotovo kao sada kad se ne zna trend, s tim da su Ameri odradili

veliki rast ovaj tjedan, te bi slijedeći mogli u korekciju.

– još jedna stvar je, da su srednje vrijednosti dionica jako nisko. Znači postoji mogućnost poleta u visine odmah na početku, ali postoji velika mogućnost hlađenja nakon toga.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

@Uperman

ma znam ja za to, ali moramo se malo našaliti u ova turobna vremena.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

@Uperman

ma znam ja za to, ali moramo se malo našaliti u ova turobna vremena.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Nikada još nismo rasli u petak, pa nećemo ni sada

Svaka čast, ajmo dalje s prognozama!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo pogodio sam prvi polet u visine na otvaranju.

Sad, šta dalje ?!

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

sve fino raste, tko je kupovao proteklih dana sada uživa u zelenilu

ajde prodavatelji jel se možete malo suzdržati !!!

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379


sve fino raste, tko je kupovao proteklih dana sada uživa u zelenilu

Ja sam prodavao prije 2 dana na ATPL na 670, i vidi vraga, opet je na 670 kn danas.

To nije bull run sličan onim odbijancima od prije.

Što je najzanimljivije, nitko ne želi stjerati dionice u blokadu, a znamo dobro šta to znači.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

Blokada? Odlično ako neće ići. To može biti dobar znak.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



sve fino raste, tko je kupovao proteklih dana sada uživa u zelenilu

Ja sam prodavao prije 2 dana na ATPL na 670, i vidi vraga, opet je na 670 kn danas.

To nije bull run sličan onim odbijancima od prije.

Što je najzanimljivije, nitko ne želi stjerati dionice u blokadu, a znamo dobro šta to znači.
[/quote]
ma šta si ti prodavao, prvo se mora nešto i kupit da bi se prodalo…di ti je stari nick? Takvi ko ti su na 1250 pisali da sve treba rasprodat, veliki znalci…..
prodat treba kad knele kaže kupovat isto i nema gubitaka, samo lova i lova


Blokada? Odlično ako neće ići. To može biti dobar znak.

Baš suprotno, više novaca se okrene ako nema blokade, više se dionica proda optimistima.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

New Report

Close