Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crobex…
1.332,71 1.43%

Idem dalje.

nema dalje rohatinski je odlucio da ce ovo biti bull trap…
[lol]

Niti imam slike niti tona [angry] a konačno se nekaj pozitivnog dešava…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

I HDEL pala u blokadu.

Od građevinara još jedino INGR odolijeva.



Crobex…
1.332,71 1.43%

Idem dalje.

nema dalje rohatinski je odlucio da ce ovo biti bull trap…
[lol]
[/quote]
Može malo detaljnije.
Unaprijed hvala.


Ni jedna gledalica ne radi. Pasmater

[lol] [lol]

Scio me nihil scire

Malo je stala para. Potrebno je još goriva za potegnuti.
Gledam stalno Atlantsku i vidim gadno iskcavanje, a na kupnji skriveni. Tko je tu pametniji?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




Crobex…
1.332,71 1.43%

Idem dalje.

nema dalje rohatinski je odlucio da ce ovo biti bull trap…
[lol]
[/quote]
Može malo detaljnije.
Unaprijed hvala.
[/quote]

REDOVITA OBRATNA REPO AUKCIJA
održana 4. ožujka 2009.
Ukupan iznos prihvaćenih ponuda 6.134,55

Redovita obratna repo aukcija
održana 11. ožujka 2009.
Ukupan iznos prihvaćenih ponuda 4.067,40

Danas je povukao 2 milijarde kuna sa trzista… [lol]

Evo u AKTUALNOM SATU VLADE premijer SANADER je zamoljen da sa svojim izjavama ne ruši ZSE

Stala je. Al zdravo je to. Oni koji su ulazili prošli tjedan i u ponedjeljak sada polako kapitaliziraju dobit. I to je u redu. A oni koji su do sada čekali imaju vjerojatno pogodnu priliku za ulazak.
Na ruku nam na neki način ide i činjenica da ameri od neki dan otvaraju sat ranije .

Scio me nihil scire

poćelo lupanje po bidu u strahu od bull trapa……. 🙁

popunjen gap na 1320..ceka se rasplet vani,dow obranio 0 zasad..

Evo krenulo značajnije na KOEI . Blokada na 200.

Scio me nihil scire

New Report

Close