Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čitam hrpu zajedljivih komentara ljudi koji danas nisu ušli, i koji će sutra kupovati
ujutro po visokim cijenama. Pa ljudi moji, polako, dosta smo padali.

Vrijeme je za rast napokon.

Slažem se, al oprosti, malo mi je smiješna tvoja formulacija "..i koji će sutra kupovati
ujutro po visokim cijenama".. [lol] [lol] [lol] Kakve visoke cijene? Pa koliki je Crobex?
Tko zaista vjeruje da je vrijeme za rast, sigurno ne misli da je kasno ući sutra, preksutra, a ni slijedeći tjedan…
Jbt kako nam se kriteriji mijenjaju iz tjedna u tjedan, iz dana u dan… koje sranje ta burza..

Dodjoh, ja želim oporavak više od svih Vas ovdje …..ni slučajno nemojte sumnjati u dobre namjere
svih ovdje … ja sam potpuno svim novcem u dionicama, i željno iščekujem bolje vijesti , i radujem
se svakom pozitivnom pomaku..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

svejedno je dosao odbijanac,koliko ce da traje to cemo tek vidjeti trenutno ga nikakav post nemoze zaustaviti jer i oni koji se nisu dopunili pa im ovo danas ne odgovara,budu se dopunjavali sutra,svako toliko jednostavno mora doci do korekcije cijena,a mi smo fakat jako dugo padali i nikakav post nece zaustaviti erupciju,to ti je kao da na vulkansku lavinu ides kantom vode,ipak treba puno vise da se to zaustavi a argumenata nema,ekipa odbijamo se i to je to oni koji hoce da kupuju na crob 1000 malo ce se sorry,morat cete to odgoditi….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



ja sam se ukrcao jos u petak,malo sam juce bio zbunjen,medjutim danas se potvrdilo ono sto sam i ocekivao, bull market is here:-))

susjed, kako ono ide?
MALO ZOBI, PA BIČEM!

[/quote]susjed,a ti se nemoj ukrcavati ,nitko te to ne trazi ja jesam i potrazi moje postove od petka,rekao sam da sam usao skroz taj dan iako sam se dopunio samo jednom dionicom a tamo ces naci i kojom,ne drukam meni su i dividende ok,trenutacno nisam u spekulantskim dionicama..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


KLiring, kad netko ko mutav u ovoj situaciji, prodaje tisuće dionica postoji nekoliko pretpostavki i razloga:

– mali investitor je skrahirao i sve poslao u mp3
– veći investitor je naredio fondu koji je pred kolapsom- da ga neizostavno i odmah ISPLATE!
– drugi fond je riknuo / ide pod kapu mame ili tate fonda /
. pretumbacije…možda , prije velikog rasta / to sam i ja htjela s nekim dionicama..da me brže
povuku gore ..
– bilo je jasno nakon toliko čekanja- da mora početi sjati sunce..


Naravno da je bilo jasno ali očito nekima nije jer prosut po bidu đuru skoro u neg. blokadu u momentu kad je krenuo rally je bilo suludo. Da sam bio kojim slučajem na bidu ispod 28 kn mislim da bih problijedio od nevjerice.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Kako se je panično rasprodavalo sada ide obrnuto panična kupovina. [tongue]

…tako jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee… ipak ću ovaj put biti pametniji…nadam se! [shocked]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Čitam hrpu zajedljivih komentara ljudi koji danas nisu ušli, i koji će sutra kupovati
ujutro po visokim cijenama. Pa ljudi moji, polako, dosta smo padali.

Vrijeme je za rast napokon.

Slažem se, al oprosti, malo mi je smiješna tvoja formulacija "..i koji će sutra kupovati
ujutro po visokim cijenama".. [lol] [lol] [lol] Kakve visoke cijene? Pa koliki je Crobex?
Tko zaista vjeruje da je vrijeme za rast, sigurno ne misli da je kasno ući sutra, preksutra, a ni slijedeći tjedan…
Jbt kako nam se kriteriji mijenjaju iz tjedna u tjedan, iz dana u dan… koje sranje ta burza..

[/quote]

zaista kao što rekoh "ČUDNA SMO MI VRSTA", a neko me malo ismijao al nema veze… buš videl ko koga spominje bezveze…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Molim profesora koji dijeli kolčeve da se sutra predbilježi za kupovinu. Prijave od 9.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ako ste se svi nakrcali, tko će onda sutra, a kamo li narednih dana, kupovati [shocked]
Danas smo odskočili iza 14 sati na prometu od oko 10 mil. kn i več u 15,30 nije bilo municije, sutra na otvaranju najvjerojatnije jedan kratki bull, a onda kud koji mili moji [rolleyes]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Molim profesora koji dijeli kolčeve da se sutra predbilježi za kupovinu. Prijave od 9.

Da ali ozbiljno trgovanje počima tek poslije 12 sati.Veliki broj dionica je završio sa značajno više od
prosjeka tako da bi većina ovih likvidnijih mogla vrlo brzo u blokadu.
Tehnika sutra ima blokadu na 1.120 , a danas je završila na preko 2.200.Prva transakcija vjerovatno
blokada.
Možda se nešto protrguje na HT,INA i ADRS i da odma ne padnu u blokadu.Ali kako će sve ostalo
blokirati mogao bi i na tim dionicama nastupiti stampedo.
Ja odavno nemam problema sa kešom,jer sam stalno u dionicama ,a bilo je i vrijeme da barem
dva tri dana vidim izlaz iz tunela.
Imaocima keša čestitam bez obzira što je trenutno nastupio rast,jer će sigurno izgubiti manje ako kupe i sutra ili za koji dan nego mi koji smo bili u dionicama.
Svatko ima svoj način ulaganja.Moj je ulaganje u dionice,sa mjenjanjem pozicija.I sada to izgleda
jako dobro,ali ipak treba biti oprezan.
Nema ozbiljnog rasta bez velikog prometa.A što bude veći rast,ako se klackalica okrene biti će i veći
pad.
I zato oprezno i smireno.



Molim profesora koji dijeli kolčeve da se sutra predbilježi za kupovinu. Prijave od 9.

Da ali ozbiljno trgovanje počima tek poslije 12 sati.Veliki broj dionica je završio sa značajno više od
prosjeka tako da bi većina ovih likvidnijih mogla vrlo brzo u blokadu.
Tehnika sutra ima blokadu na 1.120 , a danas je završila na preko 2.200.Prva transakcija vjerovatno
blokada.
Možda se nešto protrguje na HT,INA i ADRS i da odma ne padnu u blokadu.Ali kako će sve ostalo
blokirati mogao bi i na tim dionicama nastupiti stampedo.
Ja odavno nemam problema sa kešom,jer sam stalno u dionicama ,a bilo je i vrijeme da barem
dva tri dana vidim izlaz iz tunela.
Imaocima keša čestitam bez obzira što je trenutno nastupio rast,jer će sigurno izgubiti manje ako kupe i sutra ili za koji dan nego mi koji smo bili u dionicama.
Svatko ima svoj način ulaganja.Moj je ulaganje u dionice,sa mjenjanjem pozicija.I sada to izgleda
jako dobro,ali ipak treba biti oprezan.
Nema ozbiljnog rasta bez velikog prometa.A što bude veći rast,ako se klackalica okrene biti će i veći
pad.
I zato oprezno i smireno.
[/quote]

Hvala na savjetu čiko Lopina

I'LL BE BACK



Moglo bi se to odigrati recimo ovako…..sutra panika,pad crobija 6%…utorak još veča panika,pad crobija 7% ………srijeda prijepodne još pad na okruglih 1100 i konačno dno. Onda u drugom djelu srijede obrat,demanti,par dobrih vijesti,zeleni futuresi,eu zelena,ameri otvaraju zeleno…..i kupuj ko da nema sutra [thumbsup] a možda su u šumi [undecid]

Krivo i zato samo manjina zarađuje. sutra panika,pad crobija 6% do kraja dana u plus i slijedeće dane u plus, a ovce ostadoše da čekaju Crobex na 1100 ili možda su u šumi. [thumbsup]
[/quote

Samo da ponovimo gradivo. [thumbsup]

New Report

Close