Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-tehnika%2c-viadukt-i-ericsson-katapultirali-crobex-4%25,39615.html

Čitam hrpu zajedljivih komentara ljudi koji danas nisu ušli, i koji će sutra kupovati
ujutro po visokim cijenama. Pa ljudi moji, polako, dosta smo padali.

Vrijeme je za rast napokon.

HVALA LIJEPO, JA KUPUJEM KAD STVARNO BUDE JEFTINO ......

uperman imas stotku od mene…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Nadam se da su se moji kritičari uspjeli ukrcati, jer ako nisu………………

ja sam se ukrcao jos u petak,malo sam juce bio zbunjen,medjutim danas se potvrdilo ono sto sam i ocekivao, bull market is here:-))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

KLiring, kad netko ko mutav u ovoj situaciji, prodaje tisuće dionica postoji nekoliko pretpostavki i razloga:

– mali investitor je skrahirao i sve poslao u mp3
– veći investitor je naredio fondu koji je pred kolapsom- da ga neizostavno i odmah ISPLATE!
– drugi fond je riknuo / ide pod kapu mame ili tate fonda /
. pretumbacije…možda , prije velikog rasta / to sam i ja htjela s nekim dionicama..da me brže
povuku gore ..
– bilo je jasno nakon toliko čekanja- da mora početi sjati sunce..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami zaboravila si trejdere,koji su utrzili danas po 10tak% samo mozda sutra pozale danasnju prodaju, objava da je citigroup u prva 2 mj pozitivno poslovala…moje misljenje je da to nije mala stvar americi koja je zeljna pozitivnih vijesti i market im je jako pao,ovo bi mogao biti jak odbijanac no pricekajmo budemo vidjeli……

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


miami zaboravila si trejdere,koji su utrzili danas po 10tak% samo mozda sutra pozale danasnju prodaju, objava da je citigroup u prva 2 mj pozitivno poslovala…moje misljenje je da to nije mala stvar americi koja je zeljna pozitivnih vijesti i market im je jako pao,ovo bi mogao biti jak odbijanac no pricekajmo budemo vidjeli……

a koko to nama moze pomoci ?

najvrednije stvari u životu su besplatne

vidjet ces sutra kako burza reagira na takve vijesti,to ti je kao zracak svjetla nakon dugo mraka…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

tko se nije ukrcao, sutra je kasno. Ne samo zbog rasta cijene, nego likvidnosti. Pogledajte kako je prodaja pobjegla sa kupnje svuda.

Kako se je panično rasprodavalo sada ide obrnuto panična kupovina. [tongue]


ja sam se ukrcao jos u petak,malo sam juce bio zbunjen,medjutim danas se potvrdilo ono sto sam i ocekivao, bull market is here:-))

susjed, kako ono ide?
MALO ZOBI, PA BIČEM!

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

New Report

Close