Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


He – he!
Baš mi vas je milo gledat ovakve optimistične!
Sutra u jutro svi bu te iz keš pozicije prešli u dionice, a fondovi znaju što rade! Prodat će vam za 200% više dionica nego što su ih danas u zadnjih sat i pol kupili.
Zato, dječice moja – OPREZ!
[thumbsup]

"…fondovi znaju šta rade"…..
[lol]
Nemaju oni pojma što se događa i oni će se večeras migoljiti i dumati da li je ovo pravi odbijanac, je li baš pametno čekati CROBEX na 1000, a šta ako je stvarno odbijanac….hehehe

Jel tko pratio transakcije na đuri i tehnici? Netko je sve rasprodao na samom početku oporavka a nije to isto činio dok je situacija bila multinepovoljnija. O čem se tu radi? Bacanje love kroz prozor.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


He – he!
Baš mi vas je milo gledat ovakve optimistične!
Sutra u jutro svi bu te iz keš pozicije prešli u dionice, a fondovi znaju što rade! Prodat će vam za 200% više dionica nego što su ih danas u zadnjih sat i pol kupili.
Zato, dječice moja – OPREZ!
[thumbsup]

Znaju kaj rade?
Na kojim si drogama pak ti?

Da išta znaju nebi bili tu gdje jesu: pred gašenjem 40% njih.
Ako to nazivaš znanje onda oke, ali malo je smiješno nazvati znanjem jer samo kaj većina njih nije propala.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

…kako smo mi ljudi prokleta vrsta…možda zato što jedini imamo dar razmišljanja, ali umjesto da ga upotrijebimo na dobrobit drugih mi ga uglavnom upotrebljavamo da drugima zagorčamo život i td… Zašto ovo pišem??? Pa gledam komentare onih koji su do juče maltene pljuvali one koji su bili optimistični, danas se izruguju onima koji pišu ono što su oni do jučer radili-drukali prema dole. Pa ljudi moji, ovo je zrelo za konačni obračun pred Stvoriteljem svega. Ovo je užasno, na koje se granen čovjek može spustiti, a zbog čega? ZA ŠAKU NOVACA! inače sam u dionicama do grla da se nebi krivo razumjelo ovaj moj komentar. vjerujem 90% da je ovo dugočekani odbijanac. ne po grafovima već drugačije….npr…1.12-12.1-10.3…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Jel tko pratio transakcije na đuri i tehnici? Netko je sve rasprodao na samom početku oporavka a nije to isto činio dok je situacija bila multinepovoljnija. O čem se tu radi? Bacanje love kroz prozor.

Iako se cesto o pojedincima misli da su ‘drhtavih rucica’ ovdje se vjeroajtno radi o fondić – manađerčićima, koji ne znaju sto bi kad se trzite okrene. nemaju konzsitencjie razmisljanja, umejsto da se ravnaju prema plimi i oseki, oni misle kad je oseka i dodje val – evo plime, i obratno. ima neki veci paket dure koji se iskrcava vec neko vreijeme i jadne budale ne shvacaju da su sami sebi oborili cijenu, a sda kad raste ne daju. ali to ce se pocistiti vrlo brzo.


He – he!
Baš mi vas je milo gledat ovakve optimistične!
Sutra u jutro svi bu te iz keš pozicije prešli u dionice, a fondovi znaju što rade! Prodat će vam za 200% više dionica nego što su ih danas u zadnjih sat i pol kupili.
Zato, dječice moja – OPREZ!
[thumbsup]

dječica ti nedaju Dioki ispod 100. [bye] [yawn]

I'LL BE BACK



He – he!
Baš mi vas je milo gledat ovakve optimistične!
Sutra u jutro svi bu te iz keš pozicije prešli u dionice, a fondovi znaju što rade! Prodat će vam za 200% više dionica nego što su ih danas u zadnjih sat i pol kupili.
Zato, dječice moja – OPREZ!
[thumbsup]

dječica ti nedaju Dioki ispod 100. [bye] [yawn]
[/quote]
He – He
Pa ja cu sutra stavit nalog na ATPL na 600,00 kn i cekam po tvom savjetu da idemo još jako dole.
Ma sreco idemo mi kako drugi hoce.
I to ti je to,…..


dječica ti nedaju Dioki ispod 100. [bye] [yawn]

A vidim i ja!
Diokičari znaju koju vrijednost imaju u rukama pa ga nedaju bud zašto… [thumbsup]
Baš gledam ove komentare o potrebi sudnjeg dana, pa si mislim… koja smo mi ljudi zanimljiva vrsta. Ne razumijemo niti kur*a, a dozvoljavamo si komentirati druge. I još k tome zazivamo Svevišnjega. Stvarno svašta! [smiley]

La vita e bella!




He – he!
Baš mi vas je milo gledat ovakve optimistične!
Sutra u jutro svi bu te iz keš pozicije prešli u dionice, a fondovi znaju što rade! Prodat će vam za 200% više dionica nego što su ih danas u zadnjih sat i pol kupili.
Zato, dječice moja – OPREZ!
[thumbsup]

dječica ti nedaju Dioki ispod 100. [bye] [yawn]
[/quote]
He – He
Pa ja cu sutra stavit nalog na ATPL na 600,00 kn i cekam po tvom savjetu da idemo još jako dole.
Ma sreco idemo mi kako drugi hoce.
I to ti je to,…..
[/quote]

kolega zamijenili ste me s nekim. nikad vam ništa nisam savjetovao.

I'LL BE BACK



He – he!
Baš mi vas je milo gledat ovakve optimistične!
Sutra u jutro svi bu te iz keš pozicije prešli u dionice, a fondovi znaju što rade! Prodat će vam za 200% više dionica nego što su ih danas u zadnjih sat i pol kupili.
Zato, dječice moja – OPREZ!
[thumbsup]

Retail je kupovao I prodavao… Kad cete vise svatiti da fond menadzeri mole boga da se trziste oporavi… Radi se o njihovim guzicama!

dječica ti nedaju Dioki ispod 100. [bye] [yawn]
[/quote]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

CLOSING BELL ZSE
Zagrebačka burza: Tehnika, Viadukt i Ericsson katapultirali CROBEX 4%
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Uz nisku likvidnost od 22,93 milijuna kuna redovnog prometa dionicama na Zagrebačkoj burzi Crobex je u utorak dobio na vrijednosti 4,07 posto, porastavši na 1313,91 bod.

Dvadeset i pet dionica u sastavu Crobexa trgovinski dan zaključilo je u pozitivnom teritoriju, dok su tri dionice u sastavu Crobexa trgovinski dan zaključile u negativnom teritoriju. Među dionicama u sastavu Crobexa najviše je na vrijednosti izgubila dionica Belišća, (ZSE:BLSC-R-A), 2,22 posto uz 0,01 milijun kuna prometa. Među dionicama u sastavu Crobexa najviše je na vrijednosti dobila dionica Tehnike, (ZSE:THNK-R-A), 21,19 posto uz 0,22 milijuna kuna prometa, a slijede ju dionica Ericsson Nikola Tesle, (ZSE:ERNT-R-A), s porastom vrijednosti 10,89 posto uz 0,47 milijuna kuna prometa, dionica Viadukta, (ZSE:VDKT-R-A), s porastom vrijednosti 10,53 posto uz 0,03 milijuna kuna prometa, dionica Diokija, (ZSE:DIOK-R-A), s porastom vrijednosti 10,51 posto uz 0,04 milijuna kuna prometa, dionica Đuro Đaković Holdinga, (ZSE:DDJH-R-A), s porastom vrijednosti 10,49 posto uz 0,17 milijuna kuna prometa, te dionica Ingre, (ZSE:INGR-R-A), s porastom vrijednosti 10,17 posto uz 0,36 milijuna kuna prometa.

Četiri dionice u klubu milijunaša

Sa 5,83 milijuna kuna prometa praćenog porastom cijene 2,22 posto u utorak je najlikvidnija bila dionica HT-a (ZSE:HT-R-A), a sa 3,52 milijuna kuna prometa praćenog porastom cijene 5,89 posto slijedi ju dionica Atlantske plovidbe (ZSE:ATPL-R-A). Treće mjesto na listi domaćih izdanja sortiranoj prema kriteriju likvidnosti sa 3,51 milijun kuna prometa praćenog porastom cijene 2,16 posto zauzima povlaštena dionica Adris grupe (ZSE:ADRS-P-A), a sa 2,03 milijuna kuna prometa praćenog porastom cijene 8,23 posto slijedi ju dionica Dalekovoda (ZSE:DLKV-R-A). Samo su te četiri dionice trgovinski dan zaključile u klubu dionica kojima je ostvareno više od milijun kuna prometa.

Jedanaest dionica u blokadi

Zbog porasta cijene obustavljeno je i ubrzo nakon toga nastavljeno trgovanje dionicama IPK Kandita (ZSE:IPKK-R-A), a o novim materijalnim činjenicama Uprava se Zagrebačkoj burzi nije očitovala. Zbog porasta cijene obustavljeno je trgovanje dionicama poduzeća Adriatic Croatia International club (ZSE:ACI-R-A), Dalekovod (ZSE:DLKV-R-A), Đuro Đaković holding (DDJH-R-A), Ericsson Nikola Tesla (ZSE:ERNT-R-A), Ingra (ZSE:INGR-R-A), Institut građevinarstva Hrvatske (ZSE:IGH-R-A), Jadroplov (ZSE:JDPL-R-A), Končar elektroindustrija (ZSE:KOEI-R-A) i Tehnika (ZSE:THNK-R-A), a zbog pada cijene obustavljeno je trgovanje dionicama TLM – Tvornica lakih metala (ZSE:TLM-R-A).

Petrokemija prošle godine ostvarila 56 milijuna kuna dobiti prije oporezivanja

Nerevidirana nekonsolidirana financijska izvješća dioničkog društva Petrokemija (ZSE:PTKM-R-A) za godinu završenu na dan 31. prosinca ove godine još nisu dostupna. Na temelju nerevidiranih financijskih informacija za isto razdoblje, nekonsolidirani rezultat financijske godine Petrokemije d.d. za godinu završenu na dan 31. prosinca 2008. godine je dobit prije oporezivanja od 56 milijuna kuna. Nerevidirane financijske informacije bit će uvrštene u revidirano godišnje izvješće Petrokemije d.d. za 2008. godinu.

danas vise nego odlican dan,sve se zeleni ako budemo sutra pratili amere a gdje ce nam biti kraj,pogledaj napokon kako se i oni zelene…dugo cekano ipak docekano…gas gas…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close