Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dok su svi indexi u pluso oko 1,50% naš jedva 0,30% a u padu naš CROBEX uvjek je naj manje duplo za razliku od svih drugih pa dokad više ovaj lopovluk

nema previše zainteresiranih za "kupujmo Hrvatsko"
mnogi bi i kupovali ali nemaju s čim
a i plašilo se tu dosta sa Crobexom na 900 bodova
a i kaj znači da je svijet 2% u plusu
vidjet ćemo sutra kak stoji Evropa..Hrvati traže potvrdu rasta
i sad pušu na hladno …jer su popušili najviše i boje se ljudi da im i tu zadnju kunu netko ne

"izbije iz đepa"

Ma to je notorna glupost to sa Krobeksom ispod 1.000.
To nema baš nekog smisla, niti je realno. Zašto bi mi pali ispod tisućice, pa tisućicu branim ja sam sa još par prijatelja, a tek kad se uključi Mudrinić u obranu HTea onda se mirovinci uključe u obranu tri četiri druge i stvar riješena. Bolje vam je da kupujete dok je još ovako povljno, neće ni to za sva vremena. A onda ćete se tući po glavi ***obrisano***

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


Ma to je notorna glupost to sa Krobeksom ispod 1.000.
To nema baš nekog smisla, niti je realno. Zašto bi mi pali ispod tisućice, pa tisućicu branim ja sam sa još par prijatelja, a tek kad se uključi Mudrinić u obranu HTea onda se mirovinci uključe u obranu tri četiri druge i stvar riješena. Bolje vam je da kupujete dok je još ovako povljno, neće ni to za sva vremena. A onda ćete se tući po glavi ***obrisano***

Ne uzbuđuj se. Novinari uglavnom pišu svašta. Nadam se i ja da je to nemoguće.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

dobro je dok smo u plusu pa makar i sa 0.30 %
u trenutku dok ovo pišem Austria samo +0.27
a "fantje" čak 1.07% u minusu.ali ok ,oni su zadnja dva tjedna jako malo potonuli




Dok su svi indexi u pluso oko 1,50% naš jedva 0,30% a u padu naš CROBEX uvjek je naj manje duplo za razliku od svih drugih pa dokad više ovaj lopovluk

Ja bi zval Hanfu za ovo na vasem mjestu. I Uskok obavezno

[/quote]

Ti si neki šaljivđija činimi se
[/quote]

Ja sam da preimenujemo ime burze u "Lanac sreće"…

Ma ljudi!! Meni se cini da je ovo ipak reli … evo gledam … cak je i IGH skocio +3,6% [lol]
DIjeli li jos tko moje misljenje?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd




Dok su svi indexi u pluso oko 1,50% naš jedva 0,30% a u padu naš CROBEX uvjek je naj manje duplo za razliku od svih drugih pa dokad više ovaj lopovluk

Ja bi zval Hanfu za ovo na vasem mjestu. I Uskok obavezno

[/quote]

Ti si neki šaljivđija činimi se
[/quote]

Prije bih rekao da ste vi kolega citajuci kako pisete


Ma ljudi!! Meni se cini da je ovo ipak reli … evo gledam … cak je i IGH skocio +3,6% [lol]
DIjeli li jos tko moje misljenje?

Više niš ne mislim. Jedino znam da više ništa neznam. [embarass]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Ma ljudi!! Meni se cini da je ovo ipak reli … evo gledam … cak je i IGH skocio +3,6% [lol]
DIjeli li jos tko moje misljenje?

Više niš ne mislim. Jedino znam da više ništa neznam. [embarass]
[/quote]
ma sigurno su ulagali u stanogradnju (IGH),pa se investitori nadaju da su uz pomoć RBA napipali dno kvadrata cjene stana u HR….. [wink]



Dok su svi indexi u pluso oko 1,50% naš jedva 0,30% a u padu naš CROBEX uvjek je naj manje duplo za razliku od svih drugih pa dokad više ovaj lopovluk

nema previše zainteresiranih za "kupujmo Hrvatsko"
mnogi bi i kupovali ali nemaju s čim
a i plašilo se tu dosta sa Crobexom na 900 bodova
a i kaj znači da je svijet 2% u plusu
vidjet ćemo sutra kak stoji Evropa..Hrvati traže potvrdu rasta
i sad pušu na hladno …jer su popušili najviše i boje se ljudi da im i tu zadnju kunu netko ne

"izbije iz đepa"

[/quote]

Evo AMERI će OTVORIT sa plusom od 1% danas ili točno 137 bodova plus a CROBEX -u nedopuštaju toliko u tjedan dana

ma sigurno su ulagali u stanogradnju (IGH),pa se investitori nadaju da su uz pomoć RBA napipali dno kvadrata cjene stana u HR….. [wink]

-to sa RBA i stanograditeljima je tek početak
-ameri su to prošli u ljeto prošle godine
-poznat vam je daljnji tijek događanja

-ja i tu vidim svoju priliku

-aj lav dis gejm
Pozdrav !

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.




Dok su svi indexi u pluso oko 1,50% naš jedva 0,30% a u padu naš CROBEX uvjek je naj manje duplo za razliku od svih drugih pa dokad više ovaj lopovluk

nema previše zainteresiranih za "kupujmo Hrvatsko"
mnogi bi i kupovali ali nemaju s čim
a i plašilo se tu dosta sa Crobexom na 900 bodova
a i kaj znači da je svijet 2% u plusu
vidjet ćemo sutra kak stoji Evropa..Hrvati traže potvrdu rasta
i sad pušu na hladno …jer su popušili najviše i boje se ljudi da im i tu zadnju kunu netko ne

"izbije iz đepa"

[/quote]

Evo AMERI će OTVORIT sa plusom od 1% danas ili točno 137 bodova plus a CROBEX -u nedopuštaju toliko u tjedan dana
[/quote]

Tko ne dopušta?!
Tko vam može zabraniti da kupujete, evo na DDJH sa 24k kn dižeš 10%, LEDO sa 100k kn isto dižeš 10% i tako 80% tržišta.
Ne može Crobex u plus a da se ne kupuje, nitko drugi to ne bude odradio za vas, pa zato društvo u šoping, a ne kukati !
[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close