Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATPL K/ 614,95 , P / 615 , protrgovano 460 komada

sutra je novi dan.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9ff3e875-8573-492b-b13a-67eb071567b7&open=sec

Analitičari plaše

Pa šta radi HANFA I SAMODOL osim što sve to dobuštaju prava BANANA DRŽAVA



samo par(10) transakcija na ATPL ?
[undecid]

Ja sam na PG i meni webmonitor ništa ne pokazuje..kao da burza još nije zapoćela sa radom..jel ima još netko takav slućaj?
Ovo se u zadnje vrijeme češče događa da nemam uvid u početak trgovanja i do 10 min..
[/quote]

I meni je bilo. To je već 2. puta. Na moj upit kažu da prelaze na nove internetske linije.
Sva sreća što sam prodao koliko sam mislio prošli tjedan. Za sad još ne kupujem ništa.
Biti će na rasprodaji.

who dares, wins

2.600,00 50
2.300,00 5
2.200,00 1
2.020,01 2
2.013,00 2
1.500,00 8
1.001,00 9
1.000,00 15

ZVZD ima kupce , Ledu bid šupalj…

smanjuje se minus.......

Ma nije vijest o Todoriću djelovala na tržište. Ma ne bu padalo !!!

Gospodo,ostavite se bolje dionica, i počnite ulagati u šampinjone i puževe.

CROBEX opet naj veći pad u EU

Konzum pošalju u negativnu blokadu sa 1700kn i izazivaju paniku pa ko potrči potrči



samo par(10) transakcija na ATPL ?
[undecid]

Ja sam na PG i meni webmonitor ništa ne pokazuje..kao da burza još nije zapoćela sa radom..jel ima još netko takav slućaj?
Ovo se u zadnje vrijeme češče događa da nemam uvid u početak trgovanja i do 10 min..
[/quote]
Na CL je ok a PG rijetko koristim za pregled pa nisam primjetio dok sam PBZ-u dao crveni k. zbog problema sa transakcijama dok je pregled bio uglavnom ok.

Meni sve ovo liči na davanje vanredne prilike fondovima da se poprave po bagatelnim cijenama.
Sad je samo pitanje koliko su se mali ucvikali.

who dares, wins

Jel ima tko problema sa ulaskom u Fimin e-trade? Izbacuje..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Sad me i FIMA otkantala.

who dares, wins

Svi znamo zasto je Todoric rekao to sto je rekao ali bi i on trebao bolje znati kako ce te njegove besmotrene izjave reagirati dodatno na cijene njegovih dionica. Tako gdin.T malo suzdrzavanja sljedeci put sa izjavama jer mali dionicari nemaju bas vise prevelike zivce!!
Reakcija trzista, tj.panicara:
KNZM -9,22%
TISK -12,13%
LEDO -10,33%
Sta ne kupuju vlastite dionice u trezor kao KRAS ili drugi ako smatraju da su cijene dionica ispod cijena(sto i jesu)???

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


CROBEX opet naj veći pad u EU

Konzum pošalju u negativnu blokadu sa 1700kn i izazivaju paniku pa ko potrči potrči


ne brine me konzum, a ni druge dionice tvrtki iz portfelja agrokora. Osobno i ne vidim tu ikakvu korist ili priliku za male dioničare.
evo upravo sjelo od HT-a na zabu. [lol]

sutra je novi dan.

New Report

Close