Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što ovi glupani sa ZSE čekaju s objavom rezultata za 1.Q. A ovi pederi iz HANFE šute ko zaliveni. Di su kazne političke marionete!!!

A gledaj kojom brzinom su samo spriječili gledanje TOP 10 podataka.
[smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning


Što ovi glupani sa ZSE čekaju s objavom rezultata za 1.Q.
A ovi pederi iz HANFE šute ko zaliveni. Di su kazne političke marionete!!!

Nistu stavili ni podatke za LCDS, FI 2006. Pitam se zašto?!

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Badel na 1000 kn [smiley2] napokon da i njega sustigne blokada

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

SNHo raste, KORF- om se još ništa ne trguje ?[smiley8]

Na DKVS danas svi protiv jednoga

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Brzinsko čišćenje prodaje na Adrisu, sve do 574, oko 2 milijuna kn.

Ode Adris da, dosta je bilo zafrkancije.
A tko ot prodaje ovaj dijamant na 562 da mi je znati.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

e pa svaka cast onome ko je razdjevicio KOSK-R-A na 560,00

da to nije mozda bio mreich ?[smiley2]

a i drugi koncarevi biseri su jos u modi… KODT-P svih 224 dionice na prodaji su u prvih pet naloga (5.ti nalog na 3.000), a KODT-R se i dalje skida sa aska

“Please, God, Just One More Bubble.”

Odblokiran hdel.

Došlo je vrijeme da i VART potegne 🙂

VART-R-1 Vrijeme: 13:29:53
Kupnja Ukupno ponuda 38
Ukupno dionica 10356

Prodaja Ukupno ponuda 21
Ukupno dionica 2014

231,12 45
231,00 460
230,01 25
230,00 507
225,00 500

233,00 135
235,00 40
237,55 143
239,00 66
239,50 79

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Izgleda da će blueface trebati po asku 150 komada ili će ostati bez njih 🙂

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nadokupio (minorno koliko jos imam)
Ovih 125 je mojih sto me netko po bidu.
Ostalo 25.
Sta cu sa ostatkom, nemam pojma.
Ispod 230 nema vise

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close