Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav ekipa,

eto ja čekam i danas kako mi se čini.
Danas izvješće o nezaposlenosti u USA koje bi moglo odrediti slijed događaja na njihovoj burzi.
Očekujem dno u ponedjeljak, premda već danas vidim da naši nisu uopće raspoloženi za prodaju što je po meni dobra stvar.

Gonzales,
dali se sječaš kaj sam ti pričao za KD Victoria, te kaj sam pričao za prodaju IGH?
Eto sada ti kažem nemoj propustiti slijedeći tjedan da se ukrcaš.

Slovenci.

Taj fond se trebao ugasiti već davno, kao jedan od najvećih gubitnika, ai dobitnika iz 2007.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Pozdrav ekipa,

eto ja čekam i danas kako mi se čini.
Danas izvješće o nezaposlenosti u USA koje bi moglo odrediti slijed događaja na njihovoj burzi.
Očekujem dno u ponedjeljak, premda već danas vidim da naši nisu uopće raspoloženi za prodaju što je po meni dobra stvar.

Gonzales,
dali se sječaš kaj sam ti pričao za KD Victoria, te kaj sam pričao za prodaju
IGH?
Eto sada ti kažem nemoj propustiti slijedeći tjedan da se ukrcaš.
[/quote]
Ja sam se nagrickao danas i sutra.
Prodajem na crobexu 1478 kako sam napisao.
IGH ic maj fejvrt. [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

evo opet crveno,do kraja dana ko zna ali….

Što je nestala prodaja? To je dobro, možda ima i neke nade za nas

Hell is Empty and all the Devils are Here




Twixer..to je tako u normalnim ekonomskim društvima, a mi smo nenormalno.

JEDAN SANADEROVA REČENICA NA DNEVNIKU, O AKCIJI NA BURZI I CROBEX ĆE PORASTI….!
/ na žalost, isto tako- jedna rečenica u stilu …baš nas briga za stanje dionica, i imamo kuršlus../

PONAVLJAM, mnogo puta, ovoj državi potrebna je SMIRENA POMOĆ VLADAJUĆIH, ČEŠĆE
OSVRTANJE NA FINANCIJSKE PROBLEME MALIH LJUDI- na qurac mi idu sve face , koje se
prenemažu , a nitko NE SLUŠA GRAĐANE- OBIČNE LJUDE- OBITELJI- koje jedva vežu kraj s krajem..!
Nisam i neću pročitati ni riječi o dobiti banaka…to je sprdačina u ovoj teškoj situaciji- kakve
nigdje nema.
Transparentna i zdrava konkurentna ekonomija?, ma netko će baciti bombu u banku, pa ćemo se
onda pitati , do kuda je došlo ljudima.
Broj otkaza raste, ljudi nemaju za podmiriti osnovne potrebe..a jedna banka danas nema novaca
da održi pristojno stanje dionice – svojih dioničara ??? Sramota. PBZ je danas proslavio vijest o dobiti
sa 2 kupljene dionice po 315,00 kuna ..? Kako ih nije sram ! Ma , neću kupiti ni jednu njihovu dionicu
nikad više..
Umjesto da pozovu dioničare na otkup po nekakvoj fer vrijednosti.. ? Ma fuj! To nisu normalni ljudi i
to će ih kad- tad koštati povjerenja klijenata..

…eeeee moj kolega, pa zar još ne shvaćaš što je demo(N)kracija i kapitalizam??? ma tko tu gleda male ljude??!!?? svi oni gledaju samo sebe,sebe, SEBEEEEEEE!!! pa i ti mali ljudi, i oni su se zarazili, i oni gledaju samo sebeeee. Tko danas više mari za koga??? TKOOOO???!!! JOŠ NAM SAMO DRAGI BOG MOŽE POMOĆI, ako ga uopće iko sluša što nam ima za reći….
[/quote]
potpuno si u pravu.
to truli kapitalizam učini od ljudi.
padaj silo i nepravdo.
[/quote]

jel to nekakva nostalgija za vremenima kad si mogao dobit stan od firme u kojoj radiš, K-15, svinjsku polovicu za novu godinu, jabuke preko sindikata, i još štošta? Ma to je bez veze, draže mi je sad kvadrat stana platit 2000 eura, nego ga prije dobit od firme, samo da sam u svojoj državi. [lol]

sutra je novi dan.

Na KOEI rovovska bitka…

Dionicom na dionicu…

[lol]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Na KOEI rovovska bitka…

Dionicom na dionicu…

[lol]

Bit će jeftinije još kolega kako se sada čini. Za sat vremena 1000 kn prometa na nekad perjanici crobexa.
I sam posjedujem dionice Končara….da me se krivo ne shvati.

Scio me nihil scire

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5fe222b6-a3b4-485b-88bb-45f0e8c1f19

JedinO je CROBEX potonuo 90% OD svih indexa u svijetu zahvaljujući njima i samo znano njima zašto su to učinili


ht nas diže…..

A brodari zaranjaju i to u vremenu kada BDI raste.

TNPL održava jedan uredan kolekcionar.

JDPL tone kao i sve gdje je država večinski/KOEI,PTKM,DDJH/

ATPL je narodna dionica koje ide sa sentimentom tj.crobexom.

ULPL održava na životu uredna kupnja trezora.

LPLH je došla na ono:daj što daš.Danas je pala za/ 800:69/ 11,59 puta od ATH.Pokupljena cijela
kupnja do granice blokade.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Isuse, Bože pa do sada samo 5.443 xxx,00 Kn prometa a od toga HT ostvario sam 4.188 xxx,00 Kn. Ako se ovako nastavi ugasit će nam pola dionica na ZSE. Do sada se trgovalo s 32 dionice iz sastava ZSE 80% uginulo. Evo dok ovo pišem krnule Institcije 6.916 xxx, 00 Kn…dižu crobi gore. Lijepo, lijepo.

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

skovacin, 06.03.2009. u 11:22
Mrgud28

Mrgude, jedino što oni dižu je naša lova. [bye]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Mrgud28, 06.03.2009. u 11:22
Mrgud28

Mrgude, jedino što oni dižu je naša lova. [bye]
[/quote]

Ma to me najviše i muči. Uzeli su mi toliko da imaju sigurno jedan mjesec saborski zastupnici plaću, ne umanjenu za 2.000 Kn.
Pozdrav cijelom timu GUBITNIKA !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close