Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Twixer..to je tako u normalnim ekonomskim društvima, a mi smo nenormalno.

JEDAN SANADEROVA REČENICA NA DNEVNIKU, O AKCIJI NA BURZI I CROBEX ĆE PORASTI….!
/ na žalost, isto tako- jedna rečenica u stilu …baš nas briga za stanje dionica, i imamo kuršlus../

PONAVLJAM, mnogo puta, ovoj državi potrebna je SMIRENA POMOĆ VLADAJUĆIH, ČEŠĆE
OSVRTANJE NA FINANCIJSKE PROBLEME MALIH LJUDI- na qurac mi idu sve face , koje se
prenemažu , a nitko NE SLUŠA GRAĐANE- OBIČNE LJUDE- OBITELJI- koje jedva vežu kraj s krajem..!
Nisam i neću pročitati ni riječi o dobiti banaka…to je sprdačina u ovoj teškoj situaciji- kakve
nigdje nema.
Transparentna i zdrava konkurentna ekonomija?, ma netko će baciti bombu u banku, pa ćemo se
onda pitati , do kuda je došlo ljudima.
Broj otkaza raste, ljudi nemaju za podmiriti osnovne potrebe..a jedna banka danas nema novaca
da održi pristojno stanje dionice – svojih dioničara ??? Sramota. PBZ je danas proslavio vijest o dobiti
sa 2 kupljene dionice po 315,00 kuna ..? Kako ih nije sram ! Ma , neću kupiti ni jednu njihovu dionicu
nikad više..
Umjesto da pozovu dioničare na otkup po nekakvoj fer vrijednosti.. ? Ma fuj! To nisu normalni ljudi i
to će ih kad- tad koštati povjerenja klijenata..

…eeeee moj kolega, pa zar još ne shvaćaš što je demo(N)kracija i kapitalizam??? ma tko tu gleda male ljude??!!?? svi oni gledaju samo sebe,sebe, SEBEEEEEEE!!! pa i ti mali ljudi, i oni su se zarazili, i oni gledaju samo sebeeee. Tko danas više mari za koga??? TKOOOO???!!! JOŠ NAM SAMO DRAGI BOG MOŽE POMOĆI, ako ga uopće iko sluša što nam ima za reći….

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ekipa,ne brinuti se.u hrvatskoj nista nije uspijelo pa nece niti kriza 🙂

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Berlusconi: RH ulazi u EU 2010. godine


Talijanski premijer Silvio Berlusconi nakon današnjeg sastanka s hrvatskim premijerom Ivom Sanaderom izjavio je kako bi Hrvatska trebala ući u Europsku uniju 2010. godine.

eTO, SAD VIŠE NEMA SUMNJE DA ĆEMO UĆI U EU PRIJE 2020.
kAD JE BERLUSKONI NA NAŠOJ STRANI NEMA DA BRIGAŠ.PA KOGA SE VIŠE SLUŠA?

TO TE JA PITAM [thumbsup]

Nikad ne prekidaj svoje neprijatelje dok prave gresku.

CROBEX upravo pada jer Hanfa više nema strpljenja održavati fondove na životu …………
Ovaj pad Crobexa je pojačani pritisak Hanfe na provedbu propisa o ukidanju fondova, a onda neupućeni
vade -što još ima, i ne pitaju za cijenu..
Čisti se punom parom…. generalno čišćenje, protiv čega nemam ništa protiv. Od navedenih dionica
imam Tehniku i HDEL, za njih se ne bojim, iako im trenutno nije lako…Stabilizacija će ih ponovno
vratiti gdje im je mjesto i sve će biti u redu….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Recimo da ste 100% u cashu.

Kako vam se čini strategija od sad pa do kraja godine svaki mjesec po 10% portfelja u dionice?

Na rok od 10 godina.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

diablero bit ce prije … svake godine po 10 % [embarass]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

poruka ohrabrenja istaknutog nam premijera glasi "dosli smo do ruba provalije,promisljenim i mudrim djelovanjem napravit cemo korak naprijed:-)))"

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Twixer..to je tako u normalnim ekonomskim društvima, a mi smo nenormalno.

JEDAN SANADEROVA REČENICA NA DNEVNIKU, O AKCIJI NA BURZI I CROBEX ĆE PORASTI….!
/ na žalost, isto tako- jedna rečenica u stilu …baš nas briga za stanje dionica, i imamo kuršlus../

PONAVLJAM, mnogo puta, ovoj državi potrebna je SMIRENA POMOĆ VLADAJUĆIH, ČEŠĆE
OSVRTANJE NA FINANCIJSKE PROBLEME MALIH LJUDI- na qurac mi idu sve face , koje se
prenemažu , a nitko NE SLUŠA GRAĐANE- OBIČNE LJUDE- OBITELJI- koje jedva vežu kraj s krajem..!
Nisam i neću pročitati ni riječi o dobiti banaka…to je sprdačina u ovoj teškoj situaciji- kakve
nigdje nema.
Transparentna i zdrava konkurentna ekonomija?, ma netko će baciti bombu u banku, pa ćemo se
onda pitati , do kuda je došlo ljudima.
Broj otkaza raste, ljudi nemaju za podmiriti osnovne potrebe..a jedna banka danas nema novaca
da održi pristojno stanje dionice – svojih dioničara ??? Sramota. PBZ je danas proslavio vijest o dobiti
sa 2 kupljene dionice po 315,00 kuna ..? Kako ih nije sram ! Ma , neću kupiti ni jednu njihovu dionicu
nikad više..
Umjesto da pozovu dioničare na otkup po nekakvoj fer vrijednosti.. ? Ma fuj! To nisu normalni ljudi i
to će ih kad- tad koštati povjerenja klijenata..

…eeeee moj kolega, pa zar još ne shvaćaš što je demo(N)kracija i kapitalizam??? ma tko tu gleda male ljude??!!?? svi oni gledaju samo sebe,sebe, SEBEEEEEEE!!! pa i ti mali ljudi, i oni su se zarazili, i oni gledaju samo sebeeee. Tko danas više mari za koga??? TKOOOO???!!! JOŠ NAM SAMO DRAGI BOG MOŽE POMOĆI, ako ga uopće iko sluša što nam ima za reći….
[/quote]
potpuno si u pravu.
to truli kapitalizam učini od ljudi.
padaj silo i nepravdo.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


poruka ohrabrenja istaknutog nam premijera glasi "dosli smo do ruba provalije,promisljenim i mudrim djelovanjem napravit cemo korak naprijed:-)))"

Uz pomoć naravno, Vlade, predsjednika i ostalih nam dužnosnika.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Pozdrav ekipa,

eto ja čekam i danas kako mi se čini.
Danas izvješće o nezaposlenosti u USA koje bi moglo odrediti slijed događaja na njihovoj burzi.
Očekujem dno u ponedjeljak, premda već danas vidim da naši nisu uopće raspoloženi za prodaju što je po meni dobra stvar.

Gonzales,
dali se sječaš kaj sam ti pričao za KD Victoria, te kaj sam pričao za prodaju IGH?
Eto sada ti kažem nemoj propustiti slijedeći tjedan da se ukrcaš.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ht nas diže…..

Danas bi Crobex mogao završiti u malom plusu uz pomoć CROBEX PARADOXA.

Dionice su u dosta velikom minusu, a crobex jedva malo u minucu.

Danas je 2. dan buy pokazatelja na MACD oscilatoru, na 60-minutnom grafu.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

New Report

Close