Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nježnije ,draga,nježnije ,sjeti se da si žena [smiley]

Daj i ti ne budi naivna

CLOSING BELL ZSE
Zagrebačka burza: Ukazalo se svjetlo na kraju tunela?

http://seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-ukazalo-se-svjetlo-na-kraju-tunela%3f,39121.html

Nema tu previše mudrosti: U vrijeme bull-marketa bolje je biti u dionicama, u vrijeme bear-marketa u kešu. S tim da se i u jednom i drugom razdoblju može povremeno ulaziti izlaziti i time povećati dobit. I to je to. Budući da je trenutno bull-market, bolje je biti u kešu. Veliki tehničari mogu i tu uspješno zatrejdati, nekad dnevno, nekad tjedno i sl. Ali za većinu je zasigurno mirnije biti u skladu s trendom. Igra protiv trenda je iznimno rizična.

INTERVJU
Božić: Banjalučka i Sarajevska berza rade na kreiranju zajedničkog indeksa

http://seebiz.eu/hr/intervjui/bozic-banjalucka-i-sarajevska-berza-rade-na-kreiranju-zajednickog-indeksa,39123.html



nježnije ,draga,nježnije ,sjeti se da si žena [smiley]

Daj i ti ne budi naivna
[/quote]

Aliene ,pa mislim , nisam valjda i tebe prevarila ,pa ti bi bar trebal znati da volim biti sarkastična [wink]

@gonzalez,
iskreno: osobno poznajem Ivanu7 i mogu ti reći da zaista vrti jako veliki kapital za naše prilike, kao i da je sve što piše uglavnom istina, samo tu i tamo malo iskarikirano…


Jasno. Treba keš čuvati kao zlato. Hebo dionic …..

– točno tako gospodine Budd.
– tako isto zbori i moja baba,
– ona još čuva neke YU dinare zlu ne trebalo.

– I love this game.
Pozdrav !


@gonzalez,
iskreno: osobno poznajem Ivanu7 i mogu ti reći da zaista vrti jako veliki kapital za naše prilike, kao i da je sve što piše uglavnom istina, samo tu i tamo malo iskarikirano…

Da baš je tebi pokazivao papire iz SDA koliko čega ima.

Daj dođi k sebi. [wink]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!



@gonzalez,
iskreno: osobno poznajem Ivanu7 i mogu ti reći da zaista vrti jako veliki kapital za naše prilike, kao i da je sve što piše uglavnom istina, samo tu i tamo malo iskarikirano…

Da baš je tebi pokazivao papire iz SDA koliko čega ima.

Daj dođi k sebi. [wink]
[/quote]

-Barone, ako znaš ime i prezime možeš vrlo lako i doći do nekih podataka, baš u SDA.
– nego kako da ti pošaljem one banane.

– I love this game.
Pozdrav !



Jasno. Treba keš čuvati kao zlato. Hebo dionic …..

– točno tako gospodine Budd.
– tako isto zbori i moja baba,
– ona još čuva neke YU dinare zlu ne trebalo.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Netko je postao dobro sliku paraolimpijaca…

Hell is Empty and all the Devils are Here


@gonzalez,
iskreno: osobno poznajem Ivanu7 i mogu ti reći da zaista vrti jako veliki kapital za naše prilike, kao i da je sve što piše uglavnom istina, samo tu i tamo malo iskarikirano…

– što je sada ste ostali bez teksta.
– ili mislite kako smo ja i Tony ista osoba.

– za Karlu, moj tata bi se s tobom kladio u nešto, ako želiš može na p.p.

– I love this game.
Pozdrav !


@gonzalez,
iskreno: osobno poznajem Ivanu7 i mogu ti reći da zaista vrti jako veliki kapital za naše prilike, kao i da je sve što piše uglavnom istina, samo tu i tamo malo iskarikirano…

Moj kapital također poveči, volio bih znati kako joj uspijeva vrtiti ga u ova vremena smanjene likvidnosti.

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close