Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



– što ne čitaš kako ulažu neinteligentni investitori, imaš na temi Best buy.

Khm ovaj pa na toj temi 99% postova ti pises o ulaganju. Kakav sad zakljucak da se izvuce iz citirane recenice? [wink]
[/quote]

ne diraj ti nama ivanu ,otkad ona dolazi na ženska okupljanja ,i mi žene počele zarađivat na burzi ….nemrem se samo odlučiti kaj nas je više zabljesnulo kod nje ,taj um ili ipak ljepota [rolleyes]

…bome Karla…,u pravu si…ne damo mi našu Ivanu…ona nam je uzor i vodilja… [proud]


…bome Karla…,u pravu si…ne damo mi našu Ivanu…ona nam je uzor i vodilja… [proud]

…auuu…,nije lako biti Ivana…evo meni eskadrila topova…. [shocked]




– što ne čitaš kako ulažu neinteligentni investitori, imaš na temi Best buy.

Khm ovaj pa na toj temi 99% postova ti pises o ulaganju. Kakav sad zakljucak da se izvuce iz citirane recenice? [wink]
[/quote]

Pitanje glasi DALI JE VAMA TRGOVANJE NA BURZI JEDINI PRIHOD??????

Ako je onda ste u banani.

Na burzu se zarađeni višak.

[/quote]

A kakvo veze tvoje pitanje ima s citiranim? I koga pitas? Meni je burza usputni "sport"



– što ne čitaš kako ulažu neinteligentni investitori, imaš na temi Best buy.

Khm ovaj pa na toj temi 99% postova ti pises o ulaganju. Kakav sad zakljucak da se izvuce iz citirane recenice? [wink]
[/quote]

– nemoj tako nisam ja ništa pisala o INI.
– i što je s onih 2.000kn.

– I love this game.
Pozdrav !




– što ne čitaš kako ulažu neinteligentni investitori, imaš na temi Best buy.

Khm ovaj pa na toj temi 99% postova ti pises o ulaganju. Kakav sad zakljucak da se izvuce iz citirane recenice? [wink]
[/quote]

– nemoj tako nisam ja ništa pisala o INI.
– i što je s onih 2.000kn.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

niceg mi nije bilo toliko zao u vezi dionica kao sto mi je zao sto INA nije odradila u prvom naletu 2000kn….
toliko toga se poslagalo a nije uspjela….
[cry]


A kakvo veze tvoje pitanje ima s citiranim? I koga pitas? Meni je burza usputni "sport"

– ali zato si glavni na tehničkoj analizi.
– samo naprijed s svojim teorijama i nauči tu ekipu o raznoraznim divergacijama.
– ipak si 2 puta pogodio rast HT-a.
– a to je prošlo totalno nezapaženo.
– izgleda su puno bolje one analize ako neće gore onda će dolje, pa to i moja baba zna.

– I love this game.
Pozdrav !



Da li se već sada isplati smanjivati ulaz ili treba još čekati?

Čekati kolega, ne gubiti novce bez potrebe
[/quote]

Ja bih još dodao, čekati s novcima u čarapi za kruh i mlijeko, a trenutno samo prodavati, jer dionice se još mogu prodati.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.




Da li se već sada isplati smanjivati ulaz ili treba još čekati?

Čekati kolega, ne gubiti novce bez potrebe
[/quote]

Ja bih još dodao, čekati s novcima u čarapi za kruh i mlijeko, a trenutno samo prodavati, jer dionice se još mogu prodati.

[/quote]

Jasno. Treba keš čuvati kao zlato. Hebo dionice, možda kakav mali odbijanac, ali lagano klizimo u kroničnu nelikvidnost i uskoro će se trebati priviknuti da BID na većini dionica izgleda kao onaj od FNVC-a

Hell is Empty and all the Devils are Here



A kakvo veze tvoje pitanje ima s citiranim? I koga pitas? Meni je burza usputni "sport"

– ali zato si glavni na tehničkoj analizi.
– samo naprijed s svojim teorijama i nauči tu ekipu o raznoraznim divergacijama.
– ipak si 2 puta pogodio rast HT-a.
– a to je prošlo totalno nezapaženo.
– izgleda su puno bolje one analize ako neće gore onda će dolje, pa to i moja baba zna.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
hahaahahahahhahaahaha e ovo mi je bilo slag na kraju…..citam vec sat vremena sve postove na best buy i sad se preselili ovdje….hahahahahahahhaaaa ,vise me ovo zabavlja nego na teh. analizi,raznorazne valove,targete,divergnacije,šampone,,,,pa sad poceli sa nekim combo 1,2.3,4.5…na celu sa guruom vladom….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



A kakvo veze tvoje pitanje ima s citiranim? I koga pitas? Meni je burza usputni "sport"

– ali zato si glavni na tehničkoj analizi.
– samo naprijed s svojim teorijama i nauči tu ekipu o raznoraznim divergacijama.
– ipak si 2 puta pogodio rast HT-a.
– a to je prošlo totalno nezapaženo.
– izgleda su puno bolje one analize ako neće gore onda će dolje, pa to i moja baba zna.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

nježnije ,draga,nježnije ,sjeti se da si žena [smiley]



A kakvo veze tvoje pitanje ima s citiranim? I koga pitas? Meni je burza usputni "sport"

– ali zato si glavni na tehničkoj analizi.
– samo naprijed s svojim teorijama i nauči tu ekipu o raznoraznim divergacijama.
– ipak si 2 puta pogodio rast HT-a.
– a to je prošlo totalno nezapaženo.
– izgleda su puno bolje one analize ako neće gore onda će dolje, pa to i moja baba zna.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Smanjite opojna pica ili sto vec koristite jer ja UOPCE NE PISEM na tehnickoj analizi niti dajem kakve prognoze, pa pripazite koga citirate [wink]

New Report

Close