Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li se već sada isplati smanjivati ulaz ili treba još čekati?

trinaestica13



Koliko vremena treba da se crobex digne do 2500? Ili možda netko čeka da se službeno objavi da je kriza gotova pa da se krene u kupovinu? Zašto nitko ne kupuje sada kad je badave?

Zato što svi misle da mogu pogoditi dno, tj. da su najpametniji. Ne brini se, bit će trke oko Krke za hvatanja vlakića.
[/quote]

Vlakić je na remontu, i tu će ostati još neko duže vrijeme.

A što se tiče bakice, eno je čeka sa kolačima, nitko neće da kupi, a fali joj za režije, novi gebis i još

šošta.

CASH IS KING !!! [thumbsup]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Da li se već sada isplati smanjivati ulaz ili treba još čekati?

Čekati kolega, ne gubiti novce bez potrebe

Hell is Empty and all the Devils are Here



Prošla baba s kolacima, [bye]

Je kak da nije i za atpl ce nas loviti za rukav da je kupimo [angry]

E sreco pa imas li ti da staviš nalog zadnju sekundu ,…… [tongue]
Ja imam pun ku… dionica i kupujem i nisam ništa izgubio a nisam niti zaradio.
Da prodam bi si kapitalizirao gubitak, ali ne prodajem.
Toplo se nadam da mi lova bas sada nece trebati,a mislim da nece.
Racunam to ovako dao lovu u banku i orocio na 2 godine , e pa onda cu vidjeti sta sam izgubio ili dobio.

Ajmo malo prodavati.

P.S. kupio bi ako netko zeli blok transakciju IGH po 1066,66 kuna 100 kom.poklonio bi mu 20 atpl
[cool]

u potpunosti se slazem sa tobom.
Vlasnik sam malo vece kolicine HT i IGH i nedam ih muhte,a ja vjerujem da ce za nekih 8-10 mjeseci sve doci na svoje.
Ako banka daje kamete negdje na veci iznos cca 6.50% ja se nadam da cu uhvatiti za nekih 12 mjeseci kamatu od najmanje 80% i ZATO NEPRODAJITE DINONICE[/b] ako vam novci netrebaju
[/quote]

…. [lol] , ma, da, da, tako su govorili i vrli menageri ljudima: Ne prodajite dionice ako Vam novci ne trebaju, sve će se to vratiti na svoje, pa tako na Crobiu 4000, pa na 3000, pa na 2500, pa na 2000, pa na 1430, pa sada na 1300, pa dalje na ….

Ista spika, isti štos, sada zamislite koliko su sredstava ljudi izgubili zato što su možda htjeli prodati, a netko ih uvjeravao u suprotno!!! [bye]

Ja sam isto čitao Warrena i slične idiote. A nitko od tih genijalaca nigdje nije rekao "čim dionica počne padati, prodaj iste sekunde". Ova taktika spašava živote. Držanje je za one koji planiraju i zadnju kunu uložiti. Dugoročni investitor nije investotir već mazohist. Isti dan ulazi i izlazi iz dionica i to jamči miran san. Sve ostalo je pušing

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ja sam isto čitao Warrena i slične idiote. A nitko od tih genijalaca nigdje nije rekao "čim dionica počne padati, prodaj iste sekunde". Ova taktika spašava živote. Držanje je za one koji planiraju i zadnju kunu uložiti. Dugoročni investitor nije investotir već mazohist. Isti dan ulazi i izlazi iz dionica i to jamči miran san. Sve ostalo je pušing

nemoj više, previše pišeš nepotrebno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Evo dolazi baba sa kolačima, ima pune košare….. [bye]

– nisam baba, a niti nemam kolače.
– ali za Vas gospodine Gonzales uvijek imam banana.

– I love this game.
Pozdrav !



Evo dolazi baba sa kolačima, ima pune košare….. [bye]

– nisam baba, a niti nemam kolače.
– ali za Vas gospodine Gonzales uvijek imam banana.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
[lol] [lol] [lol]


Ja sam isto čitao Warrena i slične idiote. A nitko od tih genijalaca nigdje nije rekao "čim dionica počne padati, prodaj iste sekunde". Ova taktika spašava živote. Držanje je za one koji planiraju i zadnju kunu uložiti. Dugoročni investitor nije investotir već mazohist. Isti dan ulazi i izlazi iz dionica i to jamči miran san. Sve ostalo je pušing

– što ne čitaš kako ulažu neinteligentni investitori, imaš na temi Best buy.

– a kada si već skupio veliku količinu znanja zašto ne bi napisao i jednu knjigu.
– evo ti nekih dobrih naslova.

– kako na burzi od 2.000.000kn napraviti 1.000.000kn ,
– ili još bolje,
– kao se na burzi vrlo lako i jednostavno svakodnevno može zaraditi za jedan lijepi i prekrasni burek.

– I love this game.
Pozdrav !


– što ne čitaš kako ulažu neinteligentni investitori, imaš na temi Best buy.

Khm ovaj pa na toj temi 99% postova ti pises o ulaganju. Kakav sad zakljucak da se izvuce iz citirane recenice? [wink]



– što ne čitaš kako ulažu neinteligentni investitori, imaš na temi Best buy.

Khm ovaj pa na toj temi 99% postova ti pises o ulaganju. Kakav sad zakljucak da se izvuce iz citirane recenice? [wink]
[/quote]

Pitanje glasi DALI JE VAMA TRGOVANJE NA BURZI JEDINI PRIHOD??????

Ako je onda ste u banani.

Na burzu se zarađeni višak.


Placemi se kad vidim Evropu u zelenom 5% ,a nas CROBEX na 1,20,a kad je Evropa u crvenom 1%
nas CROBEX 4 %…gdje je tu logika
Po tome se vidi da nam burza nista nevrijedi i da sa njom upravlja jedan uzi krug ljudi.

nece ni to dovjeka….umjesat ce se netko treci…..a to ce se primjetit…..ne brini…do tad…prilagodit se [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close