Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne vidim nekog problema za Zse idućih mjeseci.
Pali smo najviše koliko smo mogli, pa indeks je 1997. godine bio na 1.180, što bi htjeli da padne na nulu.
E pa ne ide to tako.
Osim toga čujem od brokera da se igraju igre bez granica, jer kad ih pitam da mi kažu prodaju prvih dvadeset, onda se vidi da je prodaja jakoooo šuplja, a to se danas i vidjelo, samo što vlada prešutni konsenzus kod većine da se ne kvari povoljan dokup.
Tu ne mislim na nas manje ulagače već na veće, koji jednostavno ne mogu na ovim razinama kupiti značajniju količinu dobrih i jeftinih dionica.
Pogledajte samo Adris danas, kako se održavala šuplja prodaja sa sitnom količinom.
Čim je netko lupio po asku vidi se da nema nikoga sve do 200 kuna. A prodaje se za manje nego ima keša na računu po dionici.

Pozdrav svima i moj savjet ne prodajite dionice ovako jeftino, teško ćete se kajati.

Kešolovci neka rade po svome, na kraju se mrtvi broje.


isto tako je i kupnja suplja da suplja ne moze biti.nek se malo lupne po kupnji nestanu svi nalozi.pogledaj malo viro jucer i danas kolega.imamo mi svoj put ne brini kolega.,da ovi nasi fondovi ne prodaju posto poto po srbiji dionice i kako tako zivotare bili bi mi vec sada puno nize.pogledaj samo kako su belex masakrirali,vidjet ces samo kad tamo nebudu imali vise sto prodavati gdje ce nastaviti.


Ne vidim nekog problema za Zse idućih mjeseci.
Pali smo najviše koliko smo mogli, pa indeks je 1997. godine bio na 1.180, što bi htjeli da padne na nulu.
E pa ne ide to tako.
Osim toga čujem od brokera da se igraju igre bez granica, jer kad ih pitam da mi kažu prodaju prvih dvadeset, onda se vidi da je prodaja jakoooo šuplja, a to se danas i vidjelo, samo što vlada prešutni konsenzus kod većine da se ne kvari povoljan dokup.
Tu ne mislim na nas manje ulagače već na veće, koji jednostavno ne mogu na ovim razinama kupiti značajniju količinu dobrih i jeftinih dionica.
Pogledajte samo Adris danas, kako se održavala šuplja prodaja sa sitnom količinom.
Čim je netko lupio po asku vidi se da nema nikoga sve do 200 kuna. A prodaje se za manje nego ima keša na računu po dionici.

Pozdrav svima i moj savjet ne prodajite dionice ovako jeftino, teško ćete se kajati.

Kešolovci neka rade po svome, na kraju se mrtvi broje.


i nemoj zaboraviti prije nego sto su nasi fondovi poceli s agresivnom kupnjom po srbiji njihov index je mirovao dugo vremena na 1000 bodova,nakon toga je dosao do 3200 bodova,,,ali kad su poceli prodavat srozali su ga sve do 400 bodova te se jos ne vidi kraj.evo izvor mi kaze da po srbiji traze bilo koga da kupi po bilo kojoj cjeni samo da se love dokopaju.a ti nemoras vjerovat kolega,da Bog da da sam u krivu ,ali nisam…..

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Pozdrav,
eto pratim malo forum.
Nisam tehničar niti gatara.
Kupovao sam u četvrtak i petak,fulao trebao sam u ponedjeljak i utorak,pa i danas.
Vidim da ste svi napeti ko M48,a svi pričaju ali kada je lova u pitanju nitko nema muda jer kao što
mogu vidjeti svi bi a da im ne uđe.
E moji treba malo riskirati , svi čekaju 2-3 dana zelenila azije ,europe i amera pa da se raspištolje jer
se bojimo malo spušiti koju kunicu,ali kad tad dođe sve na svoje.
ako ste malo bolje pratili pojedine dionice necu reci koje mogli ste vidjeti sto se desava,ali kako rekoh strpljen spašen,……
P.S: mislim da idemo nazad tj. gore ,ali samo mislim.
[thumbsup]

Prošla baba s kolacima, [bye]

Je kak da nije i za atpl ce nas loviti za rukav da je kupimo [angry]

E sreco pa imas li ti da staviš nalog zadnju sekundu ,…… [tongue]
Ja imam pun ku… dionica i kupujem i nisam ništa izgubio a nisam niti zaradio.
Da prodam bi si kapitalizirao gubitak, ali ne prodajem.
Toplo se nadam da mi lova bas sada nece trebati,a mislim da nece.
Racunam to ovako dao lovu u banku i orocio na 2 godine , e pa onda cu vidjeti sta sam izgubio ili dobio.

Ajmo malo prodavati.

P.S. kupio bi ako netko zeli blok transakciju IGH po 1066,66 kuna 100 kom.poklonio bi mu 20 atpl
[cool]


Prošla baba s kolacima, [bye]

Je kak da nije i za atpl ce nas loviti za rukav da je kupimo [angry]

E sreco pa imas li ti da staviš nalog zadnju sekundu ,…… [tongue]
Ja imam pun ku… dionica i kupujem i nisam ništa izgubio a nisam niti zaradio.
Da prodam bi si kapitalizirao gubitak, ali ne prodajem.
Toplo se nadam da mi lova bas sada nece trebati,a mislim da nece.
Racunam to ovako dao lovu u banku i orocio na 2 godine , e pa onda cu vidjeti sta sam izgubio ili dobio.

Ajmo malo prodavati.

P.S. kupio bi ako netko zeli blok transakciju IGH po 1066,66 kuna 100 kom.poklonio bi mu 20 atpl
[cool]

u potpunosti se slazem sa tobom.
Vlasnik sam malo vece kolicine HT i IGH i nedam ih muhte,a ja vjerujem da ce za nekih 8-10 mjeseci sve doci na svoje.
Ako banka daje kamete negdje na veci iznos cca 6.50% ja se nadam da cu uhvatiti za nekih 12 mjeseci kamatu od najmanje 80% i ZATO NEPRODAJITE DINONICE[/b] ako vam novci netrebaju

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

DAX 5+. Sutra skyrocketing. Predugo je ovo trajalo. Žalim jedino što sam bio cicija i čekao na kupnji, umjesto da sam opalio po asku pred kraj – propustiću 10% zarade u jednom danu

Hell is Empty and all the Devils are Here

Placemi se kad vidim Evropu u zelenom 5% ,a nas CROBEX na 1,20,a kad je Evropa u crvenom 1%
nas CROBEX 4 %…gdje je tu logika
Po tome se vidi da nam burza nista nevrijedi i da sa njom upravlja jedan uzi krug ljudi.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ne vidim nekog problema za Zse idućih mjeseci.
Pali smo najviše koliko smo mogli, pa indeks je 1997. godine bio na 1.180, što bi htjeli da padne na nulu.
E pa ne ide to tako.
Osim toga čujem od brokera da se igraju igre bez granica, jer kad ih pitam da mi kažu prodaju prvih dvadeset, onda se vidi da je prodaja jakoooo šuplja, a to se danas i vidjelo, samo što vlada prešutni konsenzus kod većine da se ne kvari povoljan dokup.
Tu ne mislim na nas manje ulagače već na veće, koji jednostavno ne mogu na ovim razinama kupiti značajniju količinu dobrih i jeftinih dionica.
Pogledajte samo Adris danas, kako se održavala šuplja prodaja sa sitnom količinom.
Čim je netko lupio po asku vidi se da nema nikoga sve do 200 kuna. A prodaje se za manje nego ima keša na računu po dionici.

Pozdrav svima i moj savjet ne prodajite dionice ovako jeftino, teško ćete se kajati.

Kešolovci neka rade po svome, na kraju se mrtvi broje.

Odličan post, očigledno ovo više nije stvar fundamenata, povoljnih multipli, DCFa ili nečega trećeg, već isključivo hrabrosti investitora.
Ne treba zaboraviti da se 200 milijardi kuna dosađuje na računima banaka, sa simboličnom zaradom.

04. 03. 2009. | 18:09
TELEKOMUNIKACIJE Direktor T-HT-a u New Yorku s investitorima
Mudrinić na CNBC-u hvalio Hrvatsku
Autor Snježana Mlinarević

Predsjednik uprave Hrvatskog telekoma Ivica Mudrinić, nakon objave financijskih rezultata prošloga tjedna, obavlja razgovore s predstavnicima institucionalnih investitora. Mudrinić sudjeluje na “CAIB’s 10th Annual Emerging Europe Conference”, što se u organizaciji Unicredita održava 5. i 6. ožujka u New Yorku. Danas je za CNBC komentirao aktualnu gospodarsku situaciju u Hrvatskoj te optimizam Vlade o pitanju izlaska iz krize.
– Za razliku od ostalih istočnoeuropskih zemalja, mi imamo stabilnu valutu i snažan bankarski sektor – rekao je Mudrinić i dodao da je najvažniji tečaj kune prema euru jer je većina stanovništva zadužena u toj valuti.

Što se tiče budućnosti HT-a, Mudrinić je rekao kako je prostora za širenje izvan granica Hrvatske vrlo malo, jer je većina operatera u privatnom vlasništvu i to je moguće jedino putem akvizicija. Naveo je kako je za HT primarno tržište Hrvatska, na koju su potpuno koncentrirani.
– Prva nam je zadaća dobro obaviti posao kod kuće, a u regiji ćemo napraviti što možemo – kazao je. U Americi je odgovarao i na politička pitanja vezana za spor sa Slovenijom i ulazak Hrvatske u EU.

Kako još traju razgovori s investitorima, nije poznato kako su oni reagirali na Mudrinićeve riječi te na podatke o financijskom stanju u HT-u, koji se u krizi pokazao kao jedna od najstabilnijih i najlikvidnijih tvrtki. Ipak, odgovor možda neće trebati dugo čekati, jer ako su zainteresirani i ako procijene da rizik zemlje nije velik, a dionica je privlačna, pojavit će se na burzi.


Prošla baba s kolacima, [bye]

Je kak da nije i za atpl ce nas loviti za rukav da je kupimo [angry]

E sreco pa imas li ti da staviš nalog zadnju sekundu ,…… [tongue]
Ja imam pun ku… dionica i kupujem i nisam ništa izgubio a nisam niti zaradio.
Da prodam bi si kapitalizirao gubitak, ali ne prodajem.
Toplo se nadam da mi lova bas sada nece trebati,a mislim da nece.
Racunam to ovako dao lovu u banku i orocio na 2 godine , e pa onda cu vidjeti sta sam izgubio ili dobio.

Ajmo malo prodavati.

P.S. kupio bi ako netko zeli blok transakciju IGH po 1066,66 kuna 100 kom.poklonio bi mu 20 atpl
[cool]

Evo dolazi baba sa kolačima, ima pune košare….. [bye]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Koliko vremena treba da se crobex digne do 2500? Ili možda netko čeka da se službeno objavi da je kriza gotova pa da se krene u kupovinu? Zašto nitko ne kupuje sada kad je badave?

trinaestica13


Koliko vremena treba da se crobex digne do 2500? Ili možda netko čeka da se službeno objavi da je kriza gotova pa da se krene u kupovinu? Zašto nitko ne kupuje sada kad je badave?

Zato što svi misle da mogu pogoditi dno, tj. da su najpametniji. Ne brini se, bit će trke oko Krke za hvatanja vlakića.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Koliko vremena treba da se crobex digne do 2500? Ili možda netko čeka da se službeno objavi da je kriza gotova pa da se krene u kupovinu? Zašto nitko ne kupuje sada kad je badave?

Nestalo novaca prijatelju moj i fondovi su u hurcu

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close