Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Agram Invest analizirao je 228 burzovnih ineksa u svijetu i naš je CROBEX peti u rangu najjeftinijih.
Zar vam nije jasno kolika je pljačka učinjena??
Sudeći po tome slom Zagrebačke burze se dogodio,a potom slijedi neizbježan rast bez obzira na recesiju. Cijene dionica vratile su se u prošlost otprije 10 godina.
Sada mnogi od analitičara i brokera napokon nisu pesimisti, najgore se dogodilo.Nakon ovakvih burzovnih sezona očekuje se oporavak i to strahovito brz.

e agram agram.njih slusaj pa ces daleko stici..,jesu to oni koji su klijentima preporucivali da kupe bdmr,pkmi,kodtr a uvaljivali im svoje.,???





ps.
jeste li primjetili kako konzum potiho poskupljuje, maslac sa 9 na 12, cedevita,…pureči file na 70 kn
[shocked] pa toliko lungić ne košta!

Je, primijetih. I ne samo Konzum vec i Tisak (iNovine). Primjerice Orbit zvakace koje trosim na steke su bile 3,80 a sad su preko 4 kn
[/quote]

I proizvodi njihove privatne robne marke (K-plus) su počeli poskupljivati, vrlo kvalitetne K-plus čokolade (made by Zvečevo) koje su bile nešto fantastično na domaćem tržištu, najbolji omjer cijene i kvalitete, što bi rekli value for money tako popularno u zadnje vrijeme, poskupljuju da su cijenama sada skoro kao one originalno brendirane (Mikado), što je stvarno smiješno, koliku maržu sada Konzum ima na tome… kakva je to privatna robna marka kada košta kao i originalno brendirani proizvod.
[/quote]

moraju poskupit kad su se na rukometašima istrošili…
[/quote]

Ovo sam i ja neki dan komentirao ženi. Imam osjećaj kao da je Toda očekivao devalvaciju pa se lagano "ugradio". Jel se netko još sjeća spike kako će poslije nove godine spustiti cijene određenih grupa proizvoda? Ali zato u Lidlu kad god prođem viđam sve više i više ljudi. [bye]



Agram Invest analizirao je 228 burzovnih ineksa u svijetu i naš je CROBEX peti u rangu najjeftinijih.
Zar vam nije jasno kolika je pljačka učinjena??
Sudeći po tome slom Zagrebačke burze se dogodio,a potom slijedi neizbježan rast bez obzira na recesiju. Cijene dionica vratile su se u prošlost otprije 10 godina.
Sada mnogi od analitičara i brokera napokon nisu pesimisti, najgore se dogodilo.Nakon ovakvih burzovnih sezona očekuje se oporavak i to strahovito brz.

Naravno je da se poslije krize indexi JAKO BRZO OPORAVLJAJU.

Evo DOW Jones je trebao samo25 godina da dođe do najviših razina iz 1929, poslije krize,

naravno. Još jedan od tvojih bisera, Kalimero40.
[/quote]
evo ti stotka šta si ih podsjetio…pa recesija je tek tu na vratima…šta ako turistička sezona podbaci ili ti ne daj bože bude katastrofalna… ko će dugove vraćat a šta ako djelomično ne uspiju ili budu nedostatni planovi i investicije za pomoć u preživljavanju recesije u financijskom i privrednom sektoru… i još puno a šta???..banaaanaa… Ali ne gubit optimizam, pa nije smak svijeta…možda ’29 se ne mora ponovit na isti način ipak to nije šablon…pa ne bude trajalo dvadesetdvi-tri godine nego deset-petnaest g. šalim se… i ja sam optimist mislim da će svijet puno spremnije dočekat ovu krizu a adekvato "dočeku" i brzina oporavka tk.



Agram Invest analizirao je 228 burzovnih ineksa u svijetu i naš je CROBEX peti u rangu najjeftinijih.
Zar vam nije jasno kolika je pljačka učinjena??
Sudeći po tome slom Zagrebačke burze se dogodio,a potom slijedi neizbježan rast bez obzira na recesiju. Cijene dionica vratile su se u prošlost otprije 10 godina.
Sada mnogi od analitičara i brokera napokon nisu pesimisti, najgore se dogodilo.Nakon ovakvih burzovnih sezona očekuje se oporavak i to strahovito brz.

e agram agram.njih slusaj pa ces daleko stici..,jesu to oni koji su klijentima preporucivali da kupe bdmr,pkmi,kodtr a uvaljivali im svoje.,???
[/quote]

Pa njih je i slušao, vidiš gdje je dogurao… [lol]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Za GONZALESOVE dionice se netreba bojat njegove ne gube na vrijednosti a isto tako nemogu ni narast kad čovjek nema niti jednu jedinu


Za GONZALESOVE dionice se netreba bojat njegove ne gube na vrijednosti a isto tako nemogu ni narast kad čovjek nema niti jednu jedinu

kamo srece da ni ja nemam ni jedne jedine,barem bi imao svoje novce,ovako sam se barem bogu poceo molit ali ne vise za dionice,nego za zdravlje i druge stvari.hvala Bogu sto me opustosio,kako li je samo skuzio da mi to treba,sada sve sto zaradim trosim,kupujem ljudima poklone bez razloga,ostavljam manču svima.napokon zivim kao beg,malo sam se i pomladio,krenuo zube popravljati,bijeliti ih ,uskoro cu i na masaze egzoticne .eto nije svako zlo za zlo.inace da se ovo nije desilo i dalje bi bio robijas svoga novca ,a u njemu bi uzivao netko drugi iza mene.

Stavi veliko B na majicu i idi po špici kao onaj smiješni brkonja, eksponiraj se u javnosti, predstavljaj se kao Bankrotman i budi čovjek svjedok sudbine malih dioničara ove zemlje. Da vidiš slave. Odmah. Do kraja recesije imat ćeš taman love za novi start.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

bankrotman
…na kraju(a on nije tako daleko) većina će se početi moliti Bogu…samo nažalost u određeno vrijeme za neke će biti kasno… zato treba krenuti B…….putem i već sada krenuti u život po Božjim mjerilima… ja osobno jedva čekam da se izvučem iz ovoga, jer previše vremena i energije trošim oko burze-sada shvaćam,bespotrebno-a mogao sam to bolje iskoristiti-čitati Bibliju i sl… [pray]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

francesco, 04.03.2009. u 08:18
Ovo sam i ja neki dan komentirao ženi. Imam osjećaj kao da je Toda očekivao devalvaciju pa se lagano "ugradio". Jel se netko još sjeća spike kako će poslije nove godine spustiti cijene određenih grupa proizvoda? Ali zato u Lidlu kad god prođem viđam sve više i više ljudi.

Očito da baš ne cveta cveće u Todino preduzeće…Iako nisam baš zagovornik tih sponzoriranja klubova u svrhu reklame,osobno nikad nisam kupio neki proizvod jer mu piše ime na nečijoj majici,al vjerovatno postoje neki dublji razlozi za takva ulaganja…

Vaš link



Za GONZALESOVE dionice se netreba bojat njegove ne gube na vrijednosti a isto tako nemogu ni narast kad čovjek nema niti jednu jedinu

kamo srece da ni ja nemam ni jedne jedine,barem bi imao svoje novce,ovako sam se barem Bogu poceo molit ali ne vise za dionice,nego za zdravlje i druge stvari.hvala Bogu sto me opustosio,kako li je samo skuzio da mi to treba,sada sve sto zaradim trosim,kupujem ljudima poklone bez razloga,ostavljam manču svima.napokon zivim kao beg,malo sam se i pomladio,krenuo zube popravljati,bijeliti ih ,uskoro cu i na masaze egzoticne .eto nije svako zlo za zlo.inace da se ovo nije desilo i dalje bi bio robijas svoga novca ,a u njemu bi uzivao netko drugi iza mene.
[/quote]

Haha, najjači post odavno, i ja sam u ovome svemu skužio jednu stvar a to je ma j….š pare i kad ih imaš i kad ih nemaš, to du samo pare
[cool]

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3248988/index.do;jsessionid=20D958F7247DCCDE2436871D0A207B6E.1

Zakaj ljudima ne objasne pobliže i konkretno …..znači nek se objave velike transakcije
ko je odlučio i recimo od koga je kupovano i u koje vrijeme….



Za GONZALESOVE dionice se netreba bojat njegove ne gube na vrijednosti a isto tako nemogu ni narast kad čovjek nema niti jednu jedinu

kamo srece da ni ja nemam ni jedne jedine,barem bi imao svoje novce,ovako sam se barem bogu poceo molit ali ne vise za dionice,nego za zdravlje i druge stvari.hvala Bogu sto me opustosio,kako li je samo skuzio da mi to treba,sada sve sto zaradim trosim,kupujem ljudima poklone bez razloga,ostavljam manču svima.napokon zivim kao beg,malo sam se i pomladio,krenuo zube popravljati,bijeliti ih ,uskoro cu i na masaze egzoticne .eto nije svako zlo za zlo.inace da se ovo nije desilo i dalje bi bio robijas svoga novca ,a u njemu bi uzivao netko drugi iza mene.
[/quote]

Od srca sam se nasmijala. Dao ti Bog i dobru ženu [kiss]

New Report

Close