Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo da ponovim IZBRISANI POST od 9h danas…..

Otvaranje +0,50%, HT pumpa crobex, ostale dionice u minusima.

Završiti ćemo u blagom minusu, kad HT napravi retrace.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

@vinski

isprika zamijenio sam te…..

antirecesijskim mjeramo neće se ušparati ni koliko će trebati za bojanje BMW-a , nedaj Bože da nas slovenci tuže za žardinjeru…


Ima da vam se od Vladinih antiekonomskih mjera sledi krv u žilama.
A pošto su kutnjaci i sjekutići već svima poispadali od škrgutanja, preostali su još samo umnjaci.
A znamo da to najviše boli

Ja sam ih povadil odavno [wink]



Mala škola investiranja:
Mudri investitori kupovali su HT po 190+ kuna, da bi danas prodavali po 225+ kuna, i zatim kupovali na nevjerovatnoj akciji što god su poželjeli, i koliko su poželjeli.
Hvala na pažnji. [smiley]

Vidim kak si mudar jer na ht topicu predviđaš rast do 240 u ponedeljak….samo neznam
ko bi to trebo kupovat jer bi u utorak mogla zviznit na 220 ako ne i niže a 13 kn je
dio dividende….ljudi daj se spametite od utorka je dividenda 17 …..
[/quote]

ja sam jucer prodao svoj HT na oko 221kn.
ok zahebo sam se jer sam danas mogao dobiti bez problema 228kn.
zato sam ubo nesto ine na 1002,00-1009,99 kn.

odo ja vidit kaj ima u usa.
ameri su mi zakon!

[smiley]

HNB otkupio 331 mil evra od banakra…..

Pozdrav deviznim špekulantima i narodu [bye]

Roha care…. si im smjestio [lol] [lol] [lol]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

No,nije kraj svijeta!Doći će i naših pet minuta.Čuvajte novce.


No,nije kraj svijeta!Doći će i naših pet minuta.Čuvajte novce.

Samo čuvajte novce.Oni vam u čarapi donose pušionu u visini inflacije.
Ako ste kupili EUR imat ćete manje,jer u turističkoj sezoni EUR ioonako pada.Spušiti ćete i pad
tečaja i inflaciju.
Oročavati i kupovati EUR je trebalo kada je crobex bio preko 5000.Još bolje USS.A i sada može
biti unosno ,ali i vrlo rizično.
Investitor koji je jučer kupio HT na 225 na svoj ulog je zaradio 30 kn tj.13,33% ,a za godinu dana
ako dividenda bude ista i više ako postojeću dividendu iskoristi za kupnju HT po diskontu nakon
isteka div.day.Otprilike u jednu godinu 30%.Pa to je financijski inžinjering.
Tragično je da mirovinci ovo ne kupuju,nego brane neka svoja potenkinova sela.



No,nije kraj svijeta!Doći će i naših pet minuta.Čuvajte novce.

Samo čuvajte novce.Oni vam u čarapi donose pušionu u visini inflacije.
Ako ste kupili EUR imat ćete manje,jer u turističkoj sezoni EUR ioonako pada.Spušiti ćete i pad
tečaja i inflaciju.
Oročavati i kupovati EUR je trebalo kada je crobex bio preko 5000.Još bolje USS.A i sada može
biti unosno ,ali i vrlo rizično.
Investitor koji je jučer kupio HT na 225 na svoj ulog je zaradio 30 kn tj.13,33% ,a za godinu dana
ako dividenda bude ista i više ako postojeću dividendu iskoristi za kupnju HT po diskontu nakon
isteka div.day.Otprilike u jednu godinu 30%.Pa to je financijski inžinjering.
Tragično je da mirovinci ovo ne kupuju,nego brane neka svoja potenkinova sela.
[/quote]

Očito kolega da si zaglibio u dionicama do grla i ne možeš van.

Jer ti se ne isplati, gubitak je velik, a dionice će po tebi rasti gadno već uskoro.

Daj se otrijezni i reci tek kad dobiješ tu dividendu na račun. E tada nam se javi.

A ne prosipati mudrost, ovdje gdje se sve zna.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!



No,nije kraj svijeta!Doći će i naših pet minuta.Čuvajte novce.

Samo čuvajte novce.Oni vam u čarapi donose pušionu u visini inflacije.
Ako ste kupili EUR imat ćete manje,jer u turističkoj sezoni EUR ioonako pada.Spušiti ćete i pad
tečaja i inflaciju.
Oročavati i kupovati EUR je trebalo kada je crobex bio preko 5000.Još bolje USS.A i sada može
biti unosno ,ali i vrlo rizično.
Investitor koji je jučer kupio HT na 225 na svoj ulog je zaradio 30 kn tj.13,33% ,a za godinu dana
ako dividenda bude ista i više ako postojeću dividendu iskoristi za kupnju HT po diskontu nakon
isteka div.day.Otprilike u jednu godinu 30%.Pa to je financijski inžinjering.
Tragično je da mirovinci ovo ne kupuju,nego brane neka svoja potenkinova sela.
[/quote]
da dodam… svi smatraju da ce de ovaj deflatorni trend nastaviti. Hoce neko vrijeme. Usput se u TISINI stvara paralelni sustav trgovanja od Japana do Njemacke koji vec funkcionira i kad "majstori" sljedeci put zaljuljaju svijet (a to ce biti brzo) – ljudi u cashu ce ostati u klopci iz koje nece biti izlaza

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.




No,nije kraj svijeta!Doći će i naših pet minuta.Čuvajte novce.

Samo čuvajte novce.Oni vam u čarapi donose pušionu u visini inflacije.
Ako ste kupili EUR imat ćete manje,jer u turističkoj sezoni EUR ioonako pada.Spušiti ćete i pad
tečaja i inflaciju.
Oročavati i kupovati EUR je trebalo kada je crobex bio preko 5000.Još bolje USS.A i sada može
biti unosno ,ali i vrlo rizično.
Investitor koji je jučer kupio HT na 225 na svoj ulog je zaradio 30 kn tj.13,33% ,a za godinu dana
ako dividenda bude ista i više ako postojeću dividendu iskoristi za kupnju HT po diskontu nakon
isteka div.day.Otprilike u jednu godinu 30%.Pa to je financijski inžinjering.
Tragično je da mirovinci ovo ne kupuju,nego brane neka svoja potenkinova sela.
[/quote]
da dodam… svi smatraju da ce de ovaj deflatorni trend nastaviti. Hoce neko vrijeme. Usput se u TISINI stvara paralelni sustav trgovanja od Japana do Njemacke koji vec funkcionira i kad "majstori" sljedeci put zaljuljaju svijet (a to ce biti brzo) – ljudi u cashu ce ostati u klopci iz koje nece biti izlaza
[/quote]

Jel ti znaš koliko danas vrijedi cash? Pogotovo kad su svi prezaduženi i pod kreditma, a kamata

za dizanje novog casha je previsoka.

Kakva klopka, kolega!? Klopku su odradili dioničari, poput vas, na kojima se slomila čitava financijska

država, mirovinci, branitelji, Ht, firme na TK……itd.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Crobex, test PRZ zona, na PRZ1 moguc manji odbijanac, PRZ 2 i 3 bi po meni bile moguce i konacne PRZ zone, izlazak iz kanala i pocetak veceg rasta. Ne vjerujem da cemo do 1000 u ovom koraku, male su mogucnosti IMHO.

Nećemo do 1000 ne zbog TA već zbog dividende HT u dva dijela koje će smanjiti kroničnu nelikvidnost
na ZSE.Čak bi se moglo dogoditi da i neki "investitori"koji su kupili EUR da se odluče na kupnju
HT u ponedjeljak jer ipak HT i po cijeni od 240 bi u dvije godine mogao donijeti 60 kn dividende
/30 za 2008 i isto toliko za 2009/.Ipak je to lijepih 25%.
Devalvacije nema.Banke su u svijim špekulacijama pritiska na pad kune spušile,jer je NBH otkupila
preko 300 mil EUR.I to podiže likvidnost na tržištu.
O pozitivnim psihološkim efektima antirecesijskih mjera treba voditi računa.
Dakle,na dosadašnje trendove mislim da sve treba korigirati barem za dvadesetak posto,a što znači
da bi u slijedeće dvije sedmice trebao uslijediti rast na preko 1.700.

New Report

Close