Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@tigrus

Gubitak manji od očekivanog?!?!?!
Pa svaka naftna kompanija u svijetu je u 2008. ostvarila najveću zaradu u povijesti.
A INA je ostvarila najveći gubitak.
Btw. kad će INA na 2000 kuna, kolega?
Pa to ste najavili prije mjesec dana pa ništa.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

INA trenutno ne vrijedi ni 500 kuna, to je realnost. Ovo je najgore izvješće u povijesti RH, a i dalje (od kraljevine). Ko tvornica aluminija obrovac

Hell is Empty and all the Devils are Here



@tigrus

Gubitak manji od očekivanog?!?!?!
Pa svaka naftna kompanija u svijetu je u 2008. ostvarila najveću zaradu u povijesti.
A INA je ostvarila najveći gubitak.
Btw. kad će INA na 2000 kuna, kolega?
Pa to ste najavili prije mjesec dana pa ništa.

pomalo , pomalo….

pogledajte malo bolje zasto je gubitak nastao, pa ga usporedite i ponderirajte.
to sto je najveci gubitak u povijesti ne znaci da je iznad ocekivanog.
Evo jucer sam citao clanak o BASFu koji je napravio oko 350 miliona Eura gubitka samo u Q4 2008.
a 2007 je u istom razdoblju imao dobit od oko 800 miliona eura.
dakle, razlika od 1,1 milijarde dolara u samo jednom kvartalu.

btw. cijena dionice BASFa je pala 45%, a ININA je pala vec oko 70%.
ako poznajes poveznicu izmedu cijene nafte i BASFa onda ces razumijeti zasto je INA previse pala.

PS. Nisam samo ja rekao da INA vrijedi 2000kn , nego i Swiss credit.



Ajde nemojte se brinuti danas pad od samo 2%

Ne bih bio toliki optimist.
Pogledajte izvješće INA-e.
Gubitak od 1,1 milijardi kuna

[bye]
[/quote]
Neznam kako ce ocalinko udjelnicarima AZ fonda objasniti da nije prihvatio ponudu MOL-a po 2800

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 22.296 0,22 Skrb

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




Ajde nemojte se brinuti danas pad od samo 2%

Ne bih bio toliki optimist.
Pogledajte izvješće INA-e.
Gubitak od 1,1 milijardi kuna

[bye]
[/quote]
Neznam kako ce ocalinko udjelnicarima AZ fonda objasniti da nije prihvatio ponudu MOL-a po 2800

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 22.296 0,22 Skrb
[/quote]

Sjećate se kolega kad smo pričali ljudima da prodaju to po 2800 odmah bez razmišljanja?
E moj Dinko, ne bi ti ja dao da vodiš psa u šetnju a ne mirovinski fond [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Drastičan pad broja zaposlenih u Hrvatskoj

"U Hrvatskoj je u siječnju ove godine bilo ukupno 1.500.934 zaposlenih osoba, odnosno broj zaposlenih je prema prosincu prošle godine smanjen za 18.039 osoba ili 1,2 posto, objavio je Državni zavod za statistiku (DZS)."

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Drastičan pad broja zaposlenih u Hrvatskoj

"U Hrvatskoj je u siječnju ove godine bilo ukupno 1.500.934 zaposlenih osoba, odnosno broj zaposlenih je prema prosincu prošle godine smanjen za 18.039 osoba ili 1,2 posto, objavio je Državni zavod za statistiku (DZS)."

Kolega,ovaj vaš avatar i komentari nisu baš usklađeni jer "naš drIvo" je optimist i samouvjereno IDE DALJE… [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.




Ajde nemojte se brinuti danas pad od samo 2%

Ne bih bio toliki optimist.
Pogledajte izvješće INA-e.
Gubitak od 1,1 milijardi kuna

[bye]
[/quote]
Neznam kako ce ocalinko udjelnicarima AZ fonda objasniti da nije prihvatio ponudu MOL-a po 2800

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 22.296 0,22 Skrb
[/quote]

nije da nije, sitno je ostavio…
309.620 16.10.2008
14.620 17.10.2008

Heaven or Las Vegas

Koliko se sjećam AZ fond je veći dio prodao MOL-u, manji zadržao i ostalo kasnije kupovao na burzi, zato ne srljati s netočnim informacijama.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nemojte sada bez argumentata prigovarati Dinku za INU.
Imao je gafova, ali ova investiciju u INU mu je dobar potez.
dugorocno cak i odlican potez.

ja sam u AZ fondu i drago mi je da mi je mirovina u INI.

ps. mozda vi mislite da je to losije nego da je u INGRI.

Jeli današnji pad prouzrokovan dvodnevni snažnim rastom CROBEXA ili nešto drugo

11500 komada koje je ostavio *(2800-1100)=20 miljuna kuna gubitka za udjelnicare.

Za ingru nije imao priliku kome prodati, Inu je i zahebo je..

Amen

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close