Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


količina pisanije na forumu se dramatično smanjila…velika većina odustala od dionica… [bye]

hi,hi,hi,…. pa nije baš tako,evo ja odavno sve prodao pa sad čekam!!
na meni je da odlučim kada opet upadam!!!!!
i da budem iskren to neće biti ubrzo!!!
[yawn] [yawn] [yawn]

Four Star General


količina pisanije na forumu se dramatično smanjila…velika većina odustala od dionica… [bye]

Tužno je to. A na crobex cca 3000 bilo je kao sve jeftino……
A šta je sad?
Na crobex 5000 mirovinci izvlačiči Lukovića i ekipu.
Sad kad treba kupovat jeftine hrvatske firme ( da im ne nabrajam tikere) mirovincima je problem tržišna kapitalizacija. Prodali smo se. Dobro je jučer daimos napisao slaven = slave.
Neka …neka.
Ja sam ipak odlučio dijelom kapitala ostati ovdje.

Scio me nihil scire



količina pisanije na forumu se dramatično smanjila…velika većina odustala od dionica… [bye]

Tužno je to. A na crobex cca 3000 bilo je kao sve jeftino……
A šta je sad?
Na crobex 5000 mirovinci izvlačiči Lukovića i ekipu.
Sad kad treba kupovat jeftine hrvatske firme ( da im ne nabrajam tikere) mirovincima je problem tržišna kapitalizacija. Prodali smo se. Dobro je jučer daimos napisao slaven = slave.
Neka …neka.
Ja sam ipak odlučio dijelom kapitala ostati ovdje.

[/quote]

ja prelazim u USA sa sadasnjim portfeljom.
ali lako se vratim.
buduce ustede stavljam na nase trziste.
nece biti "slaven = slave"

u boj u boj!


količina pisanije na forumu se dramatično smanjila…velika većina odustala od dionica… [bye]

Moram priznati da me to jako veseli.
Opet će forum biti onaj stari.
Još kad bi vratili stari dizajn tj. kompletan stari forum jer ovaj je toliko loš i toliko bugovit i ne radi da je to smiješno.
Ali da se vratim,kad se samo sjetim foruma kad je počelo sa HT-om.
Svaki dan 100 novih nickova koji prosipaju pamet.
Ovo sam ja rekao prije nekih 5-6 mjeseci kolegama kad su me pitali što a mislim kad će dno.
Rekao sam da će dno biti kad ovdje na forumu bude ostalo samo 5-6 poznatih forumaša.
E onda će biti dno

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Predsjednik HGK g. Nadan Vidošević izjavio je da su mjere koje je Vlada RH predložila upravo ono što su gospodarstvenici i očekivali, odnosno da je Vlada RH na neki način prihvatila prijedloge o kojima je u zadnje vrijeme govorila gospodarska javnost. Još je dodao i da se slaže s odlukom Vlade da se nastavi s ulaganjima u infrastrukturne projekte.
Mislim da ne treba posebno naglasiti da su njegova razmišljanja prenijeli mnogi mediji.

Periculum in mora.



količina pisanije na forumu se dramatično smanjila…velika većina odustala od dionica… [bye]

Moram priznati da me to jako veseli.
Opet će forum biti onaj stari.
Još kad bi vratili stari dizajn tj. kompletan stari forum jer ovaj je toliko loš i toliko bugovit i ne radi da je to smiješno.
Ali da se vratim,kad se samo sjetim foruma kad je počelo sa HT-om.
Svaki dan 100 novih nickova koji prosipaju pamet.
Ovo sam ja rekao prije nekih 5-6 mjeseci kolegama kad su me pitali što a mislim kad će dno.
Rekao sam da će dno biti kad ovdje na forumu bude ostalo samo 5-6 poznatih forumaša.
E onda će biti dno
[/quote]

znači ti i baron…..

Ljudi rade točno ono što se od njih i očekuje i na što ih se navodi!Konstantnim mrcvarenjem ljude se dovodi u stanje neke letargije i malodušnosti i razmišljaju na način;šta san izgubio,izgubio,kupin prnje odavde,prodajen sve i bježin glavom bez obzira.A onda raznorazni likovi koji itako imaju ,kupuju jeftino i još više imaju!Ne bi me iznenadilo da je i čitava ova "recesija" konstruirana upravo zato.Da se cijelokupna svijetska imovina obezvrijedi i da guzonje budu još veće guzonje,ali kuri me bolac,svoje sam ulazne prosjeke do sada pristojno srezao,nisam ni u kakvim kreditima i čekat ću dok dok guzonje ne požele postat još veće guzonje!!!

Ajde nemojte se brinuti danas pad od samo 2%


Ajde nemojte se brinuti danas pad od samo 2%

Ne bih bio toliki optimist.
Pogledajte izvješće INA-e.
Gubitak od 1,1 milijardi kuna

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Udar po HT-u. Tako treba…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Ajde nemojte se brinuti danas pad od samo 2%

Ne bih bio toliki optimist.
Pogledajte izvješće INA-e.
Gubitak od 1,1 milijardi kuna

[bye]
[/quote]

OPEC reze proizvodnju.
cijene nafte rastu.
gubitak INE manji od ocekivanog.

a iskrcavanje upravo zavrsilo.


Udar po HT-u. Tako treba…

A čuj nalog na asku na 225-12 300 komada

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close