Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa to su po tri člana Ekonomskog vijeća smišljala jednu mjeru,sreća pa ih je deset,da nije sedam,jer to bi loše zvučalo:Vlada donijela sedam mjera……………,deset je ipak deset,ovi se igraju bogova,a Šuker im dođe Mojsije

Vladin paket antiekonomskih mjera ulijeva nadu već prvi dan njihove objave.
Ono što je meni recimo ohrabrujuće je to što je Sanader odlučno rekao da onaj tko vodi firmu a ta firma posluje sa gubitkom ne može imati veću plaću od 5000 kuna.
Treba ljudima dati do znanja da je Vlada ozbiljna
[bye]


Nije bad.
Ali zato bumo kupili novi rolex.
Za rolex bu se uvijek imalo.

Jao nama sa ovima na vlasti, bogami nam se crno piše.
Ups ne crno, crno nam se pisalo 2004. danas smo otpisani.
Ali opet nije bad bumo prodali Krku i Kornate pa bu sve bilo super.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ZSE: Za rast Crobexa najzaslužniji HT i Atlantska
Vaš link

Atlanska završila na -1.05%. WTF, business.hr? [shocked][lol]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Vladin paket antiekonomskih mjera ulijeva nadu već prvi dan njihove objave.
Ono što je meni recimo ohrabrujuće je to što je Sanader odlučno rekao da onaj tko vodi firmu a ta firma posluje sa gubitkom ne može imati veću plaću od 5000 kuna.
Treba ljudima dati do znanja da je Vlada ozbiljna
[bye]

…javljam se dobrovoljno da vodim bilo koju firmu za 5000. garantiram gubitke…
ma kakvih 5000…treba im uzeti 5000 za kaznu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Vladin paket antiekonomskih mjera ulijeva nadu već prvi dan njihove objave.
Ono što je meni recimo ohrabrujuće je to što je Sanader odlučno rekao da onaj tko vodi firmu a ta firma posluje sa gubitkom ne može imati veću plaću od 5000 kuna.
Treba ljudima dati do znanja da je Vlada ozbiljna
[bye]

…javljam se dobrovoljno da vodim bilo koju firmu za 5000. garantiram gubitke…
ma kakvih 5000…treba im uzeti 5000 za kaznu…
[/quote]
i ja isto. Mogu i vise odjednom. Recimo 4 firme svaka po 5000kn i sve 4 će propasti. A ako može još neki nadzorni odbor sa strane pa da mogu kupiti / nazidati kuću tik do mora, i neku vikendicu u nekom nacionalnom parku jer volim čisti zrak…

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.





pa kad je sve preskupo i nema zainteresiranih ulagaća.Neka padne sve na kunu pa valjda će onda netko biti zainteresiran više

i po kunu da kupis mozeš izgubiti 50,60% u par tjedana ili mjeseci.oprez instikt mi govori da ova stvar izmiče kontroli. može biti svašta i ništa. novu lovu ubacujem u zdrav biznis a ovo kako završi. prodao nisam ništa a vrijednost portfelja vrijednosti velike kuće računam jednu kunu, tako sam ugasio prekidač i krenuo ispočetka. ako sam četiri puta nadokupljivao na različitim cjenovnim nivoima i iznova stalno gubio zašto bi to sada trebalo biti prekinuto. zato hvala kolegama koji dokupljuju i održavaju moj portfelj na aparatima a u zahvalnost kad se približimo nuli i ja ću se početi nakrcavati.i još nešto. rijetko sam u životu susretao lopove koji kad bi te bunarili i tražili pare da im daš bi te pitali "Hočeš dragi da ti ostavimo nešto". redovno bi te čistili do temelja. pozdrav kolegama
[/quote]

vecina ovdje radila je dvije velike pogreske:

1. greska – krpali su margin, umjesto da su pustili na prvom callu da im se portfelj rasproda.
2. greska – "nadokupljivali" su po manjim cijenama

nema veze, bit ce bolje.
[/quote]
tko se ovome nadao,ja osobno nisam i to priznajem.
[/quote]
pa naravno da sam znao da će doći na ove nivoe da bi prodao sve odmah prije godinu dana i više i naravno da nebi ništa kupovao do sada. ali nisam znao. isto tako sutra nebih izlazio van da znam da će me puknuti grom.ali izaći ću.

mislim van na ulicu, ne s burze da ne bi bilo zabune.



Vladin paket antiekonomskih mjera ulijeva nadu već prvi dan njihove objave.
Ono što je meni recimo ohrabrujuće je to što je Sanader odlučno rekao da onaj tko vodi firmu a ta firma posluje sa gubitkom ne može imati veću plaću od 5000 kuna.
Treba ljudima dati do znanja da je Vlada ozbiljna
[bye]

…javljam se dobrovoljno da vodim bilo koju firmu za 5000. garantiram gubitke…
ma kakvih 5000…treba im uzeti 5000 za kaznu…
[/quote]
i ja isto. Mogu i vise odjednom. Recimo 4 firme svaka po 5000kn i sve 4 će propasti. A ako može još neki nadzorni odbor sa strane pa da mogu kupiti / nazidati kuću tik do mora, i neku vikendicu u nekom nacionalnom parku jer volim čisti zrak…
[/quote]

Bravo kolege.
Shvatili ste poantu.
Takav nam kadar treba.
Lako je dobivati plaću od 5000 kuna i ostvarivati profit.
To svaka budala zna.
Treba ostvarivati gubitak i dobivati plaću od 5000 kuna.
E, to treba znati

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Vladin paket antiekonomskih mjera ulijeva nadu već prvi dan njihove objave.
Ono što je meni recimo ohrabrujuće je to što je Sanader odlučno rekao da onaj tko vodi firmu a ta firma posluje sa gubitkom ne može imati veću plaću od 5000 kuna.
Treba ljudima dati do znanja da je Vlada ozbiljna
[bye]

…javljam se dobrovoljno da vodim bilo koju firmu za 5000. garantiram gubitke…
ma kakvih 5000…treba im uzeti 5000 za kaznu…
[/quote]
i ja isto. Mogu i vise odjednom. Recimo 4 firme svaka po 5000kn i sve 4 će propasti. A ako može još neki nadzorni odbor sa strane pa da mogu kupiti / nazidati kuću tik do mora, i neku vikendicu u nekom nacionalnom parku jer volim čisti zrak…
[/quote]
I ja se javljam i to besplatno, dobrovoljno se odričem bilo kakvih primanja, samo neka me postave na direktorsko mijesto! [smiley]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.






pa kad je sve preskupo i nema zainteresiranih ulagaća.Neka padne sve na kunu pa valjda će onda netko biti zainteresiran više

i po kunu da kupis mozeš izgubiti 50,60% u par tjedana ili mjeseci.oprez instikt mi govori da ova stvar izmiče kontroli. može biti svašta i ništa. novu lovu ubacujem u zdrav biznis a ovo kako završi. prodao nisam ništa a vrijednost portfelja vrijednosti velike kuće računam jednu kunu, tako sam ugasio prekidač i krenuo ispočetka. ako sam četiri puta nadokupljivao na različitim cjenovnim nivoima i iznova stalno gubio zašto bi to sada trebalo biti prekinuto. zato hvala kolegama koji dokupljuju i održavaju moj portfelj na aparatima a u zahvalnost kad se približimo nuli i ja ću se početi nakrcavati.i još nešto. rijetko sam u životu susretao lopove koji kad bi te bunarili i tražili pare da im daš bi te pitali "Hočeš dragi da ti ostavimo nešto". redovno bi te čistili do temelja. pozdrav kolegama
[/quote]

vecina ovdje radila je dvije velike pogreske:

1. greska – krpali su margin, umjesto da su pustili na prvom callu da im se portfelj rasproda.
2. greska – "nadokupljivali" su po manjim cijenama

nema veze, bit ce bolje.
[/quote]
tko se ovome nadao,ja osobno nisam i to priznajem.
[/quote]
pa naravno da sam znao da će doći na ove nivoe da bi prodao sve odmah prije godinu dana i više i naravno da nebi ništa kupovao do sada. ali nisam znao. isto tako sutra nebih izlazio van da znam da će me puknuti grom.ali izaći ću.
[/quote]

…kolege svaka čast na iskrenosti…lako je sada onima koji nisu ni primirisali burzu pametovati…vjerovatno bi i ja sada bio tako pametan i solio pamet drugima…i ja sam na nekih -40%…neznam da li je to dobro u odnosu kako sam mogao proći i koliko će to još dole…no vjerujem da će se to vratiti kad tad…a ovi što se boje sada ući vjerujte neće nikada… i ja sam nekada takav bio…pa i bolje im je neka ne ulaze, ali neka se onda okane komentara na ovom forumu-nije pošteno…naučimo se nečemu…naravno dobro je učiti iz tuđih grešaka ali iz svojih se nekako najbolje naučiš… oni koji nisu griješili na burzi oni griješe drugdje u životu… nadam se da izvlače pouku… no na kraju ćemo vidjeti što je najvažnije-koja pouka-ova sa burze ili ona životna… svima želim da sa što manje nervoze prebrodimo ovo vrijeme krize…biće bolje kad-tad…L.N.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Vladin paket antiekonomskih mjera ulijeva nadu već prvi dan njihove objave.
Ono što je meni recimo ohrabrujuće je to što je Sanader odlučno rekao da onaj tko vodi firmu a ta firma posluje sa gubitkom ne može imati veću plaću od 5000 kuna.
Treba ljudima dati do znanja da je Vlada ozbiljna
[bye]


svasta su pricali a mozemo rezimirat da se u pravilu nista posebno nece dogdit.
pitanje je kak su i dosad primjerice direktori HŽ-a imali tolka plaće a ne mogu na noge postavit više od 4 nagibna vlaka već 14 godina???

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

količina pisanije na forumu se dramatično smanjila…velika većina odustala od dionica… [bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close