Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U kroničnom nedostatku dobrih vijesti ne bi me začudilo da ova vijest :
" U svakom slučaju neće doći do ukidanja drugog mirovinskog stupa, nego će se u suradnji sa Svjetskom bankom i mirovinskim fondovima unaprijediti njegovo funkcioniranje. " ima pozitivni utjecaj na male ulagače.
Mnogi od njih su već pomalo nestrpljivi i čekaju nekakav rast ( nekoliko dana ili tjedana ) koji bi mogli nazvati trendom pa da krenu u kupnju (dokupnja je prava riječ za većinu). Kad u tu kombinaciju ukalkulirate i to da su Amerikanci unatoč svih očajnih vijesti uspjeli obrantiti Dow ( što je našim malim ulagačima neobično važno ) iznad 7000 i da se Dax pomalo vraća na razinu iznad 4000 mogli bi uslijediti zanimljivi dani na našem tržištu kapitala.

p.s. Mnogo više za male ulagače znači vijest iz Dnevnika od raznih analiza.
[cool]

Periculum in mora.


Dobro jutro.
Nadam se da ste spremni za Vladin paket antiekonomskih mjera.
Ja sam optimista.
Što god naprave ne može biti gore od onog što su dosad radili.


Ocekujem da ce svima koji imaju placu vecu od 8000 kn uvesti porez na bogatstvo od 60% i dati neradnicima u drzavnoj upravi koji jadni oni imaju placu od 4000 kn, proracun spasen.
Jipree, 80% naroda sretno jer bogata gamad mora biti jednaka kao i svi drugi…

I naravno povecanje poreza na dobit svima koji uspjesno rade i preusmjerenje u benificirane mirovine uz povecanje izdvajanja za socijalu na 3000 kn mjesecno. Zasto bi radio kada ima drugih koji ce raditi za tebe…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ti nisi socijalno osvješten, vidi se.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

"Kontroverzni hrvatski pjevač i kantautor Marko Perković Thompson uskoro bi se trebao preseliti u stambeno-poslovni kompleks na križanju Radničke ceste i Bunićeve ulice u Zagrebu čiji je investitor PB Projekt, u luksuzni penthouse od 500 kvadrata koji je platio oko 1,3 milijuna eura
Budući da su u stanu samo goli zidovi, pjevač mora sam urediti stan, pa se pretpostavlja da će za takav pothvat Thompson izdvojiti najmanje 250 tisuća eura, zatim da će najmanje jedno parkirališno mjesto u garaži platiti 11 tisuća eura, otkriva Jutarnji list. Kad se sve zbroji, za svoj novi dom Thompson će izdvojiti najmanje 1,6 milijuna eura.Stan na osmom katu ima 342 kvadrata zatvorenog prostora i oko 150 kvadrata terase."

Eto,jadan čovjek mora sam urediti stan.
Što ti je recesija [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Mi jučer u plusu, ameri u minusu. Nadam se da nećemo potegnuti za njima danas.

A mogli bi lako. Dug je dan.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Otvaranje 164 tisuće kn… strašno [sad]

koja smo mi žabokrečina!!!

ma kakav cash-r-a, 100% in

Otvaranje

0,42%

Promet 300.000kn. Dolac ima veći promet !!!

Paradox na djelu. Pola dionica u minusu, Crobex u plusu.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!



Dobro jutro.
Nadam se da ste spremni za Vladin paket antiekonomskih mjera.
Ja sam optimista.
Što god naprave ne može biti gore od onog što su dosad radili.


Ocekujem da ce svima koji imaju placu vecu od 8000 kn uvesti porez na bogatstvo od 60% i dati neradnicima u drzavnoj upravi koji jadni oni imaju placu od 4000 kn, proracun spasen.
Jipree, 80% naroda sretno jer bogata gamad mora biti jednaka kao i svi drugi…

I naravno povecanje poreza na dobit svima koji uspjesno rade i preusmjerenje u benificirane mirovine uz povecanje izdvajanja za socijalu na 3000 kn mjesecno. Zasto bi radio kada ima drugih koji ce raditi za tebe…

[/quote]
ja sam za to svakako, ti ćeš da se bogatiš na račun poštenog naroda ha?
tvornice radnicima, zemlja seljacima, treba sve nacionalizirati i podjelit ljudima.
pa ko se buni odmah marš u bajbukanu.

Opet trejdaju mali međusobno.

Pljesak molim. [bye]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

141 270,14
200 270,13
40 270,09
187 270,05
300 270,03
36 270,00
50 268,02
1000 268,00
25 267,08
91 267,00
Cijena Prodaja
276,00 30
276,77 30
276,78 200
277,99 31
278,50 40
279,00 47
279,96 50
279,97 30
279,98 163
279,99 240

dalekovod ide gore


Dobro jutro.
Nadam se da ste spremni za Vladin paket antiekonomskih mjera.
Ja sam optimista.
Što god naprave ne može biti gore od onog što su dosad radili.

Reci da se šališ ili da je ovo bilo cinično

New Report

Close