Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@budd

Naravno da je mali odbijanac, ali za promjenu mjesečnog trenda treba odbijnac od bar 5%

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Ljudi moji, kako ovo izgleda jadno.

Otvaranje 1%, promet 1 milja.

Čak ne možeš ni prodati, šta si jučer kupio

jer je bid nisko, jedino da se postaviš na aski opliš jednu molitvu.

U prvim trenucima IGH je najlikvidniji.


Kolega na žalost u potpunosti se slažem sa Vama. Ako je to odgovor na ono juče kod nas i kod Amera onda je stvarno šteta provesti ovako lijep dan za monitirom.
Odlazim na friški zrak da ne gledam ovaj očaj, jad i bjedu.

who dares, wins

nema se tu streljiva



@budd

Naravno da je mali odbijanac, ali za promjenu mjesečnog trenda treba odbijnac od bar 5%

Ja sam se zahebavao malo samo:)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Što je sada ovo nešto novoga.

– pa preko 12 mil. prometa
– i preko dva sata na ovoj temi bez komentara.
– ma nema mi ni Barona.

– I love this game.
Pozdrav !

http://www.index.hr/vijesti/clanak/rus-umro-nakon-12satnog-seksa-s-dvije-zene/422795.aspx

Deči zipa šta se radi


Što je sada ovo nešto novoga.

– pa preko 12 mil. prometa
– i preko dva sata na ovoj temi bez komentara.
– ma nema mi ni Barona.

– I love this game.
Pozdrav !


nitko ne može ništ kupiti, nitko ništa prodati. [sealed] [wink]

"ŠESTO poglavlje u hrvatskim pristupima Europskoj uniji, "Pravo trgovačkih društava", nova je kolateralna žrtva slovenskih teritorijalnih apetita.
Iako su sve ostale članice EU na jučerašnjem sastanku u Bruxellesu odobrile zatvaranje spomenutog poglavlja, Slovenija ga je, samo dva sata nakon sastanka Ive Sanadera i Boruta Pahora u Mokricama, blokirala uz obrazloženje da i u njemu Hrvatska prejudicira granicu.
23. poglavlje "Pravosuđe i temeljna prava" moglo bi biti blokirano od strane čak pet zemalja – Nizozemske, Velike Britanije, Danske, Belgije i Finske.
Prema pisanju Jutarnjeg lista te zemlje su na jučerašnjem sastanku najglasnije zagovarale blokadu spomenutog poglavlja zbog nedovoljne suradnje Hrvatske sa sudom u Haagu."

Crno nam se piše.
Još kad sutra Vlada predstavi svoj PAKET ANTI-EKONOMSKIH MJERA ima da svi ŠKRGUĆEMO
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=33530987-1ccc-4280-b1f6-1d42d6675db9&ref=lastadd

Sanader i njegovi poltroni nas vode u propast

mi smo propali čim smo dobili samostalnu državu…jednostavno smo glup narod

snaga udarca mi varira

Indeks poslovnog optimizma: Do 30 tisuća ljudi radi, a ne dobiva plaću

Hendal-Liderov indeks poslovnog optimizma Hlipo u veljači je porastao 3,1 postotni bod u odnosu na siječanj i to najviše zbog rasta poslovnih očekivanja u turizmu, no pregled po drugim sektorima pokazuje da je pomak indeksa samo rezultat preoptimističnih očekivanja i da smo u recesiji, priopćeno je iz poslovnog magazina Lider.

Prenose se sindikalne procjene po kojima trenutačno između 20 i 30 tisuća radnika radi, a ne dobivaju plaću te se ocjenjuje da se to događa većinom u manjim tvrtkama iz uslužnog sektora, što objašnjava njegov pesimizam.
Vaš link

ĐIIIIZUS…pa tko će plaćati kredite…..[bye]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


mi smo propali čim smo dobili samostalnu državu…jednostavno smo glup narod

Nismo mi glup narod nego bi prije rekao lakovjeran. jednostavno želimo vjerovati samo u dobre vijesti a u loše ne (koje nam ne pašu) n.
Moguće je da smo jednostavno umorni od svega i čekamo da se pojavi mesija koji će nam otvoriti oči i dati nam zemlju obečanu. navodno u njoj živimo ali toga nismo svijesni.

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close