Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ni DLKV ni KOEI neće ni u kojem slučaju biti ugrožene. To su priče za malu djecu

Hell is Empty and all the Devils are Here

Danas će likvidnost biti poražavajuća.

Prodavat će ko i do jučer, fondovi. Kupovat će mali.

Vidjet ćemo.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Čuo danas od jedne državne firme da zbog recesijskih mjera imaju privremenu zabranu izvršenja projekata kod kojih još nije ugovoren izvođač i termin izvođenja. Zanimljivo.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9678a724-5923-4a2b-ac08-1c467d9155d7&ref=lastadd

Da bože da i naše protjeraju

Ljudi moji, kako ovo izgleda jadno.

Otvaranje 1%, promet 1 milja.

Čak ne možeš ni prodati, šta si jučer kupio

jer je bid nisko, jedino da se postaviš na aski opliš jednu molitvu.

U prvim trenucima IGH je najlikvidniji.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Dovoljno mi je da na samo jednoj dionici vidim skriveni na asku i ne kupujem….

ni o od odbijanca, mi bi se mogli odbit jedino ako ameri danas potvrde jučerašnji skok, odnosno povratak na razine prethodnog dana, sa novim rastom????

ma kakav cash-r-a, 100% in

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=872f429d-34ff-48ac-91cb-d10188804bb2&ref=lastadd

To je ZSE svaki komentar suvišan

ne tuku se baš za dionice. Promet skroman.

Suzdrzana kupnja – ocekivano. Prodaja jucer … hmmm vrlo selektivno. Za neke dionice je ocito da se prodaja nije jos potpuno izigrala SREDNJEROCNO.
A na NEKIM dionicama prodaje uopce nema !! Samo strasila … [lol]
Cini mi se da smo na NEKIM dionicama vrlo blizu samog dna.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Suzdrzana kupnja – ocekivano. Prodaja jucer … hmmm vrlo selektivno. Za neke dionice je ocito da se prodaja nije jos potpuno izigrala SREDNJEROCNO.
A na NEKIM dionicama prodaje uopce nema !! Samo strasila … [lol]
Cini mi se da smo na NEKIM dionicama vrlo blizu samog dna.

Kolega dragi, nećemo više spominjati DNO jer kad se spomene, roknemo još 30% niže nakon toga,

još od Motušića kojem je dno bilo na 2700, sve do ovog foruma.

Vrijeme liječi. Strpljenja treba biti.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Odbijanac u tijeku!

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close