Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo s bonovima je tek pocetak. to sam predvidio prije nove godine. nikakvo cudo… citava drzava je malo veci grad kakvih ima koliko hoces – par ljudi se dogovori i shebu nelikvidnost.
nisam bas siguran ali mi se isplacivanje DIJELA placa u bonovima cini nelosa ideja.
idemo dalje!!

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

"GLAVNI ravnatelj HRT-a Vanja Sutlić danas je pozvan na razgovor u Vladu gdje je od njega zatraženo da se izbaci današnja tema ‘Otvorenog’ koja je trebala govoriti o Fondu branitelja", rekao je za Index Vjekoslav Magaš, glasnogovornik Zbora braniteljskih udruga grada Zagreba, dodajući kako je to bilo na izričitu intervenciju ministrice branitelja Jadranke Kosor.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministrica-kosor-od-sutlica-je-trazila-zabranu-otvorenog-o-fondu-branitelja/422699.aspx

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

… PROPAO BUSINESS.HR …!- veselo je danas viknula Marica..moja prijateljica .
Dosta je plaćenih tekstova, propalih sponzora, crnih oblaka,oluje sa zapada , istoka ,
sirotinje s Wall Streeta, nepismenih novinara, zlobnih izvjestitelja, nelogičnih podataka,
lažnih citata, kriminalnih izvora, plagijata, cenzure i stranja !!!!
Ne zamjeramo im više, što su dionice spale na lipe,što čitamo podatke
sa tri dana zakašnjenja, što je Crobex na naslovnici netočan, što je Belex u zaostatku, a Obama uvijek površno citiran i beznadežno ekonomski neobrazovan…
Zbogom Nikolina,Saša, Marko, citirani analitičari , stručnjaci iz ekonomskih kabineta,
vanjski sumnjivi suradnici i pouzdani izvori iz kuteva politike !
Hvala što odlazite ………. sretan Vam put….. i zbogom zauvijek!

p.s. kada će biti svečani ispraćaj? Hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministrica-kosor-od-sutlica-je-trazila-zabranu-otvorenog-o-fondu-branitelja/422699.aspx

To je nama naša borba dala da KOSORKA ……


Kako ćemo samo poletjeti u četvrtak kad Šuki izloži svoj antirecesijski program. [cool]

sa čime ? sa Tupoljevom ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

[/quote]

Ma to je odlično……nema više ni "business. hr.-a" [bye]
[/quote]
Ne damo poslovni! [pray] Eventualna smrt poslovnog i naša je smrt [cry] a tu gradimo karijere[lol] Ostati će samo sjećanja na kajmana, tenkistu, barona, iveka [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Nadam se da ste uživali u dizanju Crobexa i desetak dionicau zadnjoj minuti sa otprilike 17 000 kuna prometa sve zajedno.
A sad realnost:

Konzum će zaposlenicima umjesto plaća dijeliti bonove?

"Prema informacijama koje su nam potvrdili i djelatnici Konzuma, vlasnik Konzuma Ivica Todorić ozbiljno razmišlja o isplati dijela plaća putem bonova, saznaje Business.hr.
Informaciju koja već neko vrijeme "kruži" među zaposlenicima kako će Todorić uskoro početi isplaćivati dio plaće u bonovima potvrdila je za Business.hr i djelatnica najvećeg hrvatskog prehrambenog lanca.
"Obaviješteni smo da će se dio plaća isplaćivati u bonovima, no o kojem se postotku radi i kada će se s tim krenuti za sada ne znamo", rekla nam je djelatnica Konzuma, koja je iz više nego razumljivih razloga željela ostati anonimna."

To nedobro

[bye]

Ma to je odlično……nema više ni "business. hr.-a" [bye]
[/quote]

Sad će oni biti krivi što je Crobex pao sa 5400 na 1400 [lol]

Uostalom, još on radi negdje mjesec dana.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


… PROPAO BUSINESS.HR …!- veselo je danas viknula Marica..moja prijateljica .
Dosta je plaćenih tekstova, propalih sponzora, crnih oblaka,oluje sa zapada , istoka ,
sirotinje s Wall Streeta, nepismenih novinara, zlobnih izvjestitelja, nelogičnih podataka,
lažnih citata, kriminalnih izvora, plagijata, cenzure i stranja !!!!
Ne zamjeramo im više, što su dionice spale na lipe,što čitamo podatke
sa tri dana zakašnjenja, što je Crobex na naslovnici netočan, što je Belex u zaostatku, a Obama uvijek površno citiran i beznadežno ekonomski neobrazovan…
Zbogom Nikolina,Saša, Marko, citirani analitičari , stručnjaci iz ekonomskih kabineta,
vanjski sumnjivi suradnici i pouzdani izvori iz kuteva politike !
Hvala što odlazite ………. sretan Vam put….. i zbogom zauvijek!

p.s. kada će biti svečani ispraćaj? Hvala na odgovoru.


što je tu čudno,odradili su svoj posao i zatvaraju butigu, tj.stručno;povlače se iz projekta [bye]


ovo s bonovima je tek pocetak. to sam predvidio prije nove godine. nikakvo cudo… citava drzava je malo veci grad kakvih ima koliko hoces – par ljudi se dogovori i shebu nelikvidnost.
nisam bas siguran ali mi se isplacivanje DIJELA placa u bonovima cini nelosa ideja.
idemo dalje!!

ako se budu mogli potrošiti u Keruma,još će radnici dodatno zaraditi [thumbsup]
opet će Ivica imati najviše bonova i što ga briga [bye]



Kako ćemo samo poletjeti u četvrtak kad Šuki izloži svoj antirecesijski program. [cool]

sa čime ? sa Tupoljevom ?
[/quote]

Hvala ti svevišnji što je sutra srijeda,a ameri su jako zeleni, izgleda da smo sutra i mi jerbo antirecijski još ne djeluje [pray]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
E, da je meni bila sva ta pamet svih mojih godina koju si ti stekao od 19.2. ove godine.
Ili si, možda, jednostavno bio samozatajan?
Nemoj se sramiti drugi puta, počni odmah.
Vidiš da ti ide, ni ocjene nisu loše.

Pao kreditni rejting Hrvatske elektroprivrede

ZAGREB – "Rejting agencija Standard & Poor’s smanjila je dugoročni kreditni rejting Hrvatske elektroprivrede (HEP) na zaduženja u stranoj i domaćoj valuti na ‘BBB-‘ s ‘BBB’.
"Smanjenje odražava mišljenje agencije Standard & Poor’s o slabosti pozicije likvidnosti HEP-a i nesigurnosti financiranja njezinog velikog investicijskog programa u sljedećih 12 mjeseci", kaže analitičarka te agencije Tania Tsoneva, a prenosi agencija SeeNews."

Ovo je vrlo loša vijest.
Uz poslovanje HEP-je vezano jako puno hrvatskih firmi.
Ovo praktički znači da zbog sniženja rejtinga neće moći više dobiti kredite za investicije,
a tako neće biti novca niti za hrvatske firme kao npr.Dalekovod i Končar koje bi radile na tim projektima.
Mislim da tu ima još dosta naših firmi u igri koje bi mogle biti ugrožene

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close