Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Padanje na jako malim volumenima, hmmmm, što bi to moglo biti????
Naglo smanjenje volumena je signal preokreta!
I sasvim mi je svejedno je li danas na 1391 ili će biti sutra!
Postavio sam target prije nekoliko dana na 1394 i on mi je došao! Ulazim 50% sada pa eto možda sam bio u pravu! Vidjet ćemo!

ulazis sa 50% kapitala i kazes "mozda sam bio u pravu vidjet cemo". Sretno ti bilo.

tehnicka analiza je samo pomaglo, a ako ste ista mogli nauciti to je da kod nas zadnjih godina ne vrijede zbog utjecaja panike i fondova. A danas smo u situaciji odnosno krizi koja se moze usporediti jedino sa onom od prije 70tak godina, samo sto je globalna, stoga nemojte pretpostavljati da nesto znate jer smo svi skupa guske u magli, i uvjek moze biti jos jeftinije,a krenu li tvrtke ići u stečaj onda može i praktički na nulu. Pretpostavka je majka svih za…a.

i ja bi ušao al se opametio i dao nalog za kupnju eura po 7.4 !

mi smo ipak zemlja slučaj

ja sam se predomislio.uci cu sa ovo malo novca sto imam ali ne jos,tek kad vidim guzvu ispred broker.kuca a to ocekujem vec sam vam rekao prosli tjedan kad se priblizimo nuli ,tada ce i rizik biti znacajno smanjen.pozdrav svim kolegama

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ugasen-businesshr/422651.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

i tako prošao još jedan zanimljiv pokušaj odbijanca..

Baj baj business.hr, nema više "objektivnog" pisanja… [bye]

Ja odsad kupujem samo dvocifrene dionice. Kako je krenulo, uskoro ću kupovati sve iz Crobexa…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Baj baj business.hr, nema više "objektivnog" pisanja… [bye]

…Naš izvor nam kaže da su oglašivači Business.hr zaobilazili u širokom luku iz razloga što je kritički i otvoreno pisao o svim temama, a na što oglašivači nisu naviknuli jer su tako bili tretirani u većini ostalih hrvatskih medija.

Navodno ce ovo govno od krize rezultirat bas obrnutim stanjem svijesti … sto kriticnije i pametnije novine … vise love i reklama.
Nazalost za sada ostajemo u ovom glupilu.
Pozdrav business-ovcima… neki su bil bas simpaticni [thumbsup]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Baj baj business.hr, nema više "objektivnog" pisanja… [bye]

nije ih objektivnost baš ubila..za mene su adio kad su uveli registracije,forume,bez njih je bilo super,brze,britke polemike [sealed]

nevidim samo odakle i na temelju cega donosite odluku da je bas sad nivo dobar za kupnju?odakle potice i koji fundamenti tu odluku opravdavaju.zasto bi dionica neke firme vrijedila vise od mog kineskog kisobrana.ovih dana se ocekuje raspad svega sto je umjetno stvarano ,znaci svega sto u sustini nista ne vrijedi.a te tehn.analize,ti otpori i sve ostalo ,to su samo djelici igracke.viditi cete vi jako brzo sve stvari na pravom mjestu.livada ,livada ,livada je buducnost.


i ja bi ušao al se opametio i dao nalog za kupnju eura po 7.4 !

Šta misliš pošto ćeš ih prodati?
Ja imam opciju svakodnevnog sitnog otkupa € u Casinu od frenda po 7,2 ali ju ne koristim jer mi se ne da natezati sa tim.

who dares, wins

molio bi nekog iskusnog da me uvjeri po kojem parametru dionica jdpl ili hdel vrijedi vise od kisobrana?pa tko ce platit hdel ono sto radi?nitko vjerujem.pa kako ce onda dalje.nikako.nazalost ima puno takvih primjera.da me netko krivo ne shvati,ja bi volio crobi na 10000 ali…ne vidim realnost sada,ptkm erste mudraci u kravatama kazu 200 kn super prilika,kupuju po 200,onda 150,pa 100,pa 70.e i sada???zasto nebi moglo biti i 40.,pa i 20,pa i 10.ne vidim guzvu ispred brok.kuca.samo ljude koji kupuju i prodaju.?????

New Report

Close