Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja danas ulazim sa 20% love.
Ovo je pretjerivanje.

Treba padati ali ne ovako, stoga i am in.

Ostatak ulazim u petak ako nastavimo ovako

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


domaće bi tržište kapitala moglo osjetiti neki pozitivan vjetar. CROBEX je od početka godine u minusu već 15,4 posto

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-od-pocetka-godine-spusten-15%2c4%25,38334.html

Pa manje nego neki drugi indexi zapadnog svijeta.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Padanje na jako malim volumenima, hmmmm, što bi to moglo biti????
Naglo smanjenje volumena je signal preokreta!
I sasvim mi je svejedno je li danas na 1391 ili će biti sutra!
Postavio sam target prije nekoliko dana na 1394 i on mi je došao! Ulazim 50% sada pa eto možda sam bio u pravu! Vidjet ćemo!

Ovo je smiješno, ovo nema veze s ničim i trebalo bi burzu zatvorit na bar 6 mjeseci, jer pogledajte Ameriku gdje dobre tvrtke nisu pale nego samo 30% posto dok u nas sve pada bez obzira na vrijednost tvrtke i fundamente. Ovo je najobičniji mulj.

Imam fantomske dionice

Znate onu uslugu na PG "Moj uspješni portfelj"? Treba je preinačiti u "Moj neuspješni portfelj"

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pa tko to prodaje po ovim smiješnim cijenama kad smo se odavno riješili drhtavih ručica? [bye]

Pa da izgleda da još uvijek ima drhtavih ručica…

There's no easy money on Wall Street.


Ja danas ulazim sa 20% love.
Ovo je pretjerivanje.

Treba padati ali ne ovako, stoga i am in.

Ostatak ulazim u petak ako nastavimo ovako


Ja sam več na ražnju od jutros sa cca.60%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ovo je smiješno, ovo nema veze s ničim i trebalo bi burzu zatvorit na bar 6 mjeseci, jer pogledajte Ameriku gdje dobre tvrtke nisu pale nego samo 30% posto dok u nas sve pada bez obzira na vrijednost tvrtke i fundamente. Ovo je najobičniji mulj.

ma cemu brige pa u cetvrtak vlada izlazi sa prijedlozima za borbu protiv recesije, koliko su ih smisljali mora da su hebeno dobre
[undecid]

idući tjedan će bit bolje...



Ja danas ulazim sa 20% love.
Ovo je pretjerivanje.

Treba padati ali ne ovako, stoga i am in.

Ostatak ulazim u petak ako nastavimo ovako


Ja sam več na ražnju od jutros sa cca.60%
[/quote]
I ja bi ušao sa još 30% pa da sam 50% in, ali nitko ne želi prodati, a po ask-u bogami neću.
Dugi je ovaj tjedan, a izvješća koja dolaze krajem tjedna i BDP sigurno nemogu biti dobri, stoga bi mogli još malo zaroniti.

U svakom slučaju mislim da će od slijedečeg tjedna lagani oporavak, barem do 1650

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Zna li netko koja je firma danas isplatila dividendu?

zapravo vodeči svjetski financijski i politički krugovi nas cijelo vrijeme varaju i vuku za nos oni već odavno znaju kava se kriza spremala i da će biti duboka, sada lažu sa oporavkom već u drugoj polovici 2009. godine jer znaju kad bi se znala istina ode sav novac sa burza i eto još gore krize. I neće ovo biti tako kratko.


Ovo je smiješno, ovo nema veze s ničim i trebalo bi burzu zatvorit na bar 6 mjeseci, jer pogledajte Ameriku gdje dobre tvrtke nisu pale nego samo 30% posto dok u nas sve pada bez obzira na vrijednost tvrtke i fundamente. Ovo je najobičniji mulj.

TO je poštena ZSE

New Report

Close