Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Prošao prvi udar …..
Zatvaramo u plusu ….. [pray]

kolikom, ako može malo pobliže [pray]
[/quote]

Griješka al totalna …..
Da mi nije netko već udijelio 1 sam bi si dao…….

Al niti ja nisam prodao ništa ….. možda je sreća da keša i nemam pa nedokupljujem ……
Inače bi , jer sam glup ko k…..

Ako me netko može utješit : hoće li Ledo više ikad biti 7650 kn a INGRA 160 kn…..??????

[/quote]

U nadi je spas ali je i nada k….

Evo i moje mišljenje. Crobeks je tamo prije cirka 5-6 godina plivao oko razina od 1000 bodova, prije euforične ekspanzije koja nas je odvela u nerealne razine od 5000+.

Ako uzmemo u obzir inflaciju, te činjenicu da je gospodarstvo u tih 5-6 godina poraslo ipak značajno, mislim da očekivati crobeks ispod 1000 bodova u današnje vrijeme nije baš realno, pomalo smiješno, ali ipak moguće. Ipak kako se nalazimo u "financijskoj krizi" bez presedana, sve je moguće, ponajprije radi velikih makroekonomskih destabilizirjaućih faktora.

Ali baš ovakve situacije su ustvari pravo vrijeme za početak ozbiljnog investiranja u dionice, ne odmah grlom u jagode sa svim kapitalom ali postepeno. ADRIS na 150 kuna? Erikson ispod 1000? HT oko 215? Kodt po 1000?? itd..? Doista vrijedne kompanije koje će preživjeti sigurno ovu krizu i izać još jače treba skupljat na ovim cijenama… ako bude još jeftinije super .. kupovati još … drugim riječima treba imati neki game-plan.

Sve što je na ovim sadašnjim razinama, pa prema dolje nije skupo po meni. Naravno za odabrane dionice koje posjeduju određene kvalitete. Neke dionice se neće tako skoro oporaviti, a možda ni nikada.

Obey Ferengi Rules of Acquisition




Prošao prvi udar …..
Zatvaramo u plusu ….. [pray]

kolikom, ako može malo pobliže [pray]
[/quote]

Griješka al totalna …..
Da mi nije netko već udijelio 1 sam bi si dao…….

Al niti ja nisam prodao ništa ….. možda je sreća da keša i nemam pa nedokupljujem ……
Inače bi , jer sam glup ko k…..

Ako me netko može utješit : hoće li Ledo više ikad biti 7650 kn a INGRA 160 kn…..??????

[/quote]
Možda za 10 godina, zbog toga ni ja ne prodajem, isto sranje ko da kupiš sliku od nekog slikara, možda će nešto vrijedit jednog dana, a možda i ne [undecid]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Došla sam na kompić …ŠTA JE OVO DANAS???? Business napadnut, fondovi pocrkali, mali investitori
čupaju kosu !!! Pa , što se to dogodilo ?
Ja čekam da za par dana riješim kredu, i da ozbiljno dokupom nešto na portfleju poduzmem..
da li sam luda do kraja..??? Pa zašto su danas to srokali do temelja ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Prošao prvi udar …..
Zatvaramo u plusu ….. [pray]

kolikom, ako može malo pobliže [pray]
[/quote]

Griješka al totalna …..
Da mi nije netko već udijelio 1 sam bi si dao…….

Al niti ja nisam prodao ništa ….. možda je sreća da keša i nemam pa nedokupljujem ……
Inače bi , jer sam glup ko k…..

Ako me netko može utješit : hoće li Ledo više ikad biti 7650 kn a INGRA 160 kn…..??????

[/quote]

…nadamo se da hoće jer to su naše firme…
…no pravo pitanje je hoće li opstati…i kako…ovaj scenarij…kakv je sad na snazi prije godinu dana bio je smješan…danas se postavlja drugo pitanje…koje će preživjeti…ako gledamo po dosadašnjim kretanjima…ne kad će se oporaviti nego hoće li…zato se slažem s kolegom ferengijem…neke hoše…al neke neće nikad…i onda…samo nemojte imati ove koje neće…jer će biti takvih…možda ne bankrot…ali možda nešto slično kao onaj eig…spajanje i dionica za 1 kunu uđe u drugu firmu i pojeo vuk magare…




Prošao prvi udar …..
Zatvaramo u plusu ….. [pray]

kolikom, ako može malo pobliže [pray]
[/quote]

Griješka al totalna …..
Da mi nije netko već udijelio 1 sam bi si dao…….

Al niti ja nisam prodao ništa ….. možda je sreća da keša i nemam pa nedokupljujem ……
Inače bi , jer sam glup ko k…..

Ako me netko može utješit : hoće li Ledo više ikad biti 7650 kn a INGRA 160 kn…..??????

[/quote]
sreća je upitna u situaciji kada nema sumanute prodaje a kupnja je jako niska, promet trenutno 16 mil. bez naznaka za bitnim povećanjem

utjeha je čudna stvar, neko je potraži u zagrljaju žene, neko u čaši, neko u laži

poslije bitke svi su vojnici generali


Došla sam na kompić …ŠTA JE OVO DANAS???? Business napadnut, fondovi pocrkali, mali investitori
čupaju kosu !!! Pa , što se to dogodilo ?
Ja čekam da za par dana riješim kredu, i da ozbiljno dokupom nešto na portfleju poduzmem..
da li sam luda do kraja..??? Pa zašto su danas to srokali do temelja ?

Imaš normalnijih i likvidnijih tržišta, a cijene su svugdje povoljne…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

…pojeo…vuk…magare…

Lipo je Nadan Vidošević reka da se nećemo oporavit za 10 godina izgleda da se njegova proročanstva ostvaruju! Burza je krepala,love nigdi Crobex do lita na 400 bodova. Ljudi ovo lito ćete kupovat ATLP za 20kn INU za 100kn HT 70kn…Poleteri svih zemalja ujedinite se.Ha Ha

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

Obozavam RH trziste kapitala:

FNVC-R-A 250,00 250,00 250,00 +127.23 %

evo dajem glavu da ce vrli novinari napisati da uprkos krizi dionice rastu 130%.
Promet, sto je to/????

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pokazalo se da je i puno naših firmi, a i dionica – na kraju krajeva – obično smeće, tako da se te vjerojatno nikad neće oporaviti, ali neke ipak hoće, no trajat će to dugo… niti ja više ne kupujem ništa, nema smisla… [bye] Ali niti ne prodajem, ni to nema smisla. Možda najbolje da dionice ostavim djeci…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

tuku iz svih oruzja zadnjih 5 min…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close