Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crobex: 1508.29 Promjena: -0.20%

Crobex: 1516.13 Promjena: 0.31%

who dares, wins

Dok se vi tu glupirate, neki zarađuju desetak posto dnevno

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dečki moji kako je krenulo, sutra probijamo 1700 kao od šale

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dečki moji kako je krenulo, sutra probijamo 1700 kao od šale

Znači sutra je iskrcaj …………………………….

ili ukrcaj

može li netko kometirati utjecaj devalvacije zlota na Poljsku burzu…svojevremeno je Dinkec govorio kako je naše tržište preskupo i da ima puno bolje prilike na srednje europskom tržištu tipa Poljska …baš me zanima kako se tržište ponaša u uvjetima devalvacije valute … kako se to odražava na dionice ? ima li netko iskustva? moglo bi se i nama desiti slično..(ne vjerujem u jednokratnu devalvaciju nego polagano klizanje tečaja) pa da znamo kaj možemo očekivati …

Najbolje utočište i obrana pred inflacijom ili devalvacijom je investiranje u dionice.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


može li netko kometirati utjecaj devalvacije zlota na Poljsku burzu…svojevremeno je Dinkec govorio kako je naše tržište preskupo i da ima puno bolje prilike na srednje europskom tržištu tipa Poljska …baš me zanima kako se tržište ponaša u uvjetima devalvacije valute … kako se to odražava na dionice ? ima li netko iskustva? moglo bi se i nama desiti slično..(ne vjerujem u jednokratnu devalvaciju nego polagano klizanje tečaja) pa da znamo kaj možemo očekivati …

Za strance u tom slučaju naše dionice su super i ima da kupuju kao ludi kud su sad exta pdcjenjne tu još recimo za 100eu ra dobiju kuna punu vreću pa kud ćeš bolje sa razlogom je CROBEX u minusu 80%


može li netko kometirati utjecaj devalvacije zlota na Poljsku burzu…svojevremeno je Dinkec govorio kako je naše tržište preskupo i da ima puno bolje prilike na srednje europskom tržištu tipa Poljska …baš me zanima kako se tržište ponaša u uvjetima devalvacije valute … kako se to odražava na dionice ? ima li netko iskustva? moglo bi se i nama desiti slično..(ne vjerujem u jednokratnu devalvaciju nego polagano klizanje tečaja) pa da znamo kaj možemo očekivati …

Dobro pitanje, kod nas je jako drmala inflacija početkom rata al onda takoreć nije
ni bilo burze na ovom nivou….


Dečki moji kako je krenulo, sutra probijamo 1700 kao od šale

A jel…..? Da nisam pročitao sad tu nebi znao, kojom ovozemaljskom metodom dođoše do ovakovijeh konkluzija, ako smijem da priupitam? [pray]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

mirovinci

PBZ/CO OMF riziku ulaganja u vlasničke vrijednosne papire izložen je 21,34 posto, Erste Plavi OMF 21,03 posto, Raiffeisen OMF 15,21 posto i AZ OMF 13,91 posto. Udio izravnih ulaganja u domaće dionice u domaćim vrijednosnim papirima i depozitima najviši je (15,33 posto) kod PBZ/CO OMF-a, a slijede Erste Plavi (15,29 posto), Raiffeisen (12,10 posto) i AZ (9,51 posto). Najveće rezerve likvidnosti (novčana sredstva, depoziti i kratkoročni vrijednosni papiri) ima PBZ/CO OMF (9,86 posto neto imovine), a slijede Erste Plavi (6,90 posto), AZ (5,94 posto) i Raiffeisen (5,27 posto).

http://www.seebiz.eu/hr/analize/inozemne-igre-az-mirovinca,38025.html



može li netko kometirati utjecaj devalvacije zlota na Poljsku burzu…svojevremeno je Dinkec govorio kako je naše tržište preskupo i da ima puno bolje prilike na srednje europskom tržištu tipa Poljska …baš me zanima kako se tržište ponaša u uvjetima devalvacije valute … kako se to odražava na dionice ? ima li netko iskustva? moglo bi se i nama desiti slično..(ne vjerujem u jednokratnu devalvaciju nego polagano klizanje tečaja) pa da znamo kaj možemo očekivati …

Dobro pitanje, kod nas je jako drmala inflacija početkom rata al onda takoreć nije
ni bilo burze na ovom nivou….
[/quote]
A da uvedemo Euro i problem je riješen, i tako čamo ući u EU [rolleyes]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close