Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex točno 0,00 %



HUP oštro na Vladu: Mrtvacu ne pomaže ni najbolji lijek

"Hrvatska udruga poslodavaca danas je održala press konferenciju na kojoj su iznijeti zabrinjavajući podaci o dramatičnom broju otkaza podijeljenih u posljednja dva mjeseca – njih čak 35,000.
Na pressici su govorili prvi čovjek HUP-a Đuro Popijač, direktor HUP CRO Industrije Vladimir Kovačević i predsjednik HUP CRO-a Vladimir Ferdelji.
"Ni najbolji lijek ne pomaže mrtvacima. Prije četiri mjeseca predložili smo mjere koje su morale biti usvojene. One nisu usvojene i zbog toga je 10,000 ljudi ostalo bez posla. Ako se naše mjere ne prihvate odmah, moramo razmišljati o sljedećih 10,000 otkaza." – kazao je Ferdelji.
HUP je zato utvrdio pet osnovnih mjera koje će uputiti Vladi, Ekonomskom vijeću i GSV-u.
Tako se od Vlade traži da donesu hitne mjere za povećanje likvidnosti, osnivanje interventnog jamstvenog fonda kojima će tvrtkama na udaru krize od strane države biti omogućeno garantiranje za kredite HBOR-a i poslovnih banaka, kompenzacija izmaklih koristi kroz gubitke na tečajnim listama, triškovno rasterećenje i povećanje profitabilnosti industrije kroz smanjenje ukupnih parafiskalnih nameta linearni po stopi od 20% godišnje, zadržavanje zaposlenosti te poticanje potražnje za proizvodima domaće industrije diferenciranim poreznim stopama."

Ja ne znam gdje su ona smeća hadezeovska od Sanadera i Šukera.
Da nisu pobjegli iz zemlje?
Cijela Hrvatska vrišti da treba pomoć a ta gamad se skriva negdje.
A još gora je potpuno nesposobna oporba koja, u situaciji u kojoj bi skupina predškolske djece srušila vladu bez problema, nije u stanju napraviti ništa.
Ova zemlja je toliko jadna da nije zaslužila ništa drugo nego propasti.
Kad bi nas barem netko htio okupirati.
Samo bojim se da bi bilo teško naći nekog toliko glupog
[bye]


koji domoljub…… [embarass] granice su ti otvorene…..pa izvoli…..
[/quote]

Ne, ne, tebi i Sanaderu su granice otvorene pa izvolite.
Bolje mu je da na vrijeme pobjegne dok još ima putovnicu
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

dobro je rekao Mamić svojevremeno : hrvatskoj treba menadzer a ne vlada…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


HUP oštro na Vladu: Mrtvacu ne pomaže ni najbolji lijek

Ja ne znam gdje su ona smeća hadezeovska od Sanadera i Šukera.
Da nisu pobjegli iz zemlje?
Cijela Hrvatska vrišti da treba pomoć a ta gamad se skriva negdje.
A još gora je potpuno nesposobna oporba koja, u situaciji u kojoj bi skupina predškolske djece srušila vladu bez problema, nije u stanju napraviti ništa.
Ova zemlja je toliko jadna da nije zaslužila ništa drugo nego propasti.
Kad bi nas barem netko htio okupirati.
Samo bojim se da bi bilo teško naći nekog toliko glupog
[bye]


bi li ti prihvatio mijesto ministra ili premijera u ovoj situaciji?
Treba nam korjenita promijena a to ne može izvesti niti jedan potrošeni dr. političar iz sadašnje garniture!


dobro je rekao Mamić svojevremeno : hrvatskoj treba menadzer a ne vlada…..

Ne menađer kolega, dok ne odrastemo nam treba tutor ili gazda, i na stanonicima RH je odgovornost a ne samo na vladi, da pučanstvo ne glumi nojeve ne bi se niti politika tako nonšalantno ponašala!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




HUP oštro na Vladu: Mrtvacu ne pomaže ni najbolji lijek

"Hrvatska udruga poslodavaca danas je održala press konferenciju na kojoj su iznijeti zabrinjavajući podaci o dramatičnom broju otkaza podijeljenih u posljednja dva mjeseca – njih čak 35,000.
Na pressici su govorili prvi čovjek HUP-a Đuro Popijač, direktor HUP CRO Industrije Vladimir Kovačević i predsjednik HUP CRO-a Vladimir Ferdelji.
"Ni najbolji lijek ne pomaže mrtvacima. Prije četiri mjeseca predložili smo mjere koje su morale biti usvojene. One nisu usvojene i zbog toga je 10,000 ljudi ostalo bez posla. Ako se naše mjere ne prihvate odmah, moramo razmišljati o sljedećih 10,000 otkaza." – kazao je Ferdelji.
HUP je zato utvrdio pet osnovnih mjera koje će uputiti Vladi, Ekonomskom vijeću i GSV-u.
Tako se od Vlade traži da donesu hitne mjere za povećanje likvidnosti, osnivanje interventnog jamstvenog fonda kojima će tvrtkama na udaru krize od strane države biti omogućeno garantiranje za kredite HBOR-a i poslovnih banaka, kompenzacija izmaklih koristi kroz gubitke na tečajnim listama, triškovno rasterećenje i povećanje profitabilnosti industrije kroz smanjenje ukupnih parafiskalnih nameta linearni po stopi od 20% godišnje, zadržavanje zaposlenosti te poticanje potražnje za proizvodima domaće industrije diferenciranim poreznim stopama."

Ja ne znam gdje su ona smeća hadezeovska od Sanadera i Šukera.
Da nisu pobjegli iz zemlje?
Cijela Hrvatska vrišti da treba pomoć a ta gamad se skriva negdje.
A još gora je potpuno nesposobna oporba koja, u situaciji u kojoj bi skupina predškolske djece srušila vladu bez problema, nije u stanju napraviti ništa.
Ova zemlja je toliko jadna da nije zaslužila ništa drugo nego propasti.
Kad bi nas barem netko htio okupirati.
Samo bojim se da bi bilo teško naći nekog toliko glupog
[bye]


koji domoljub…… [embarass] granice su ti otvorene…..pa izvoli…..
[/quote]

Ne, ne, tebi i Sanaderu su granice otvorene pa izvolite.
Bolje mu je da na vrijeme pobjegne dok još ima putovnicu
[bye]
[/quote]
Eno ga u Parizu čeka da ga primi Sarkozi a ovaj nema vremena do ponedjeljka jer čovjek ima pametnijeg posla nego da snjim razgovara a on se jadan ne smije vratit dok ga ne vidi a Pahora je primio odmah i po ovom se može zaključit šta nas čeka

mirovinci opet u akciji bit će padanja…..



HUP oštro na Vladu: Mrtvacu ne pomaže ni najbolji lijek

Ja ne znam gdje su ona smeća hadezeovska od Sanadera i Šukera.
Da nisu pobjegli iz zemlje?
Cijela Hrvatska vrišti da treba pomoć a ta gamad se skriva negdje.
A još gora je potpuno nesposobna oporba koja, u situaciji u kojoj bi skupina predškolske djece srušila vladu bez problema, nije u stanju napraviti ništa.
Ova zemlja je toliko jadna da nije zaslužila ništa drugo nego propasti.
Kad bi nas barem netko htio okupirati.
Samo bojim se da bi bilo teško naći nekog toliko glupog
[bye]


bi li ti prihvatio mijesto ministra ili premijera u ovoj situaciji?
Treba nam korjenita promijena a to ne može izvesti niti jedan potrošeni dr. političar iz sadašnje garniture!


dobro je rekao Mamić svojevremeno : hrvatskoj treba menadzer a ne vlada…..

Ne menađer kolega, dok ne odrastemo nam treba tutor ili gazda, i na stanonicima RH je odgovornost a ne samo na vladi, da pučanstvo ne glumi nojeve ne bi se niti politika tako nonšalantno ponašala!

[/quote]

Tako je.
Upravo sam na to i mislio kad sam pričao o okupaciji.
Prisilni upravitelj, to nama treba.
A građanstvo je takvo da niti ne zaslužuje bolje.
Bravo kolega barbosa.
Uprli ste prstom u srž problema.
Svaka čast
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


.. na vladi, da pučanstvo ne glumi nojeve ne bi se niti politika tako nonšalantno ponašala!


sve dok me budu smatrali pukom imam moralno pravo da glumim šta hoću i kako hoću, pa kome se to svidjelo a kome ne

poslije bitke svi su vojnici generali




HUP oštro na Vladu: Mrtvacu ne pomaže ni najbolji lijek

Ja ne znam gdje su ona smeća hadezeovska od Sanadera i Šukera.
Da nisu pobjegli iz zemlje?
Cijela Hrvatska vrišti da treba pomoć a ta gamad se skriva negdje.
A još gora je potpuno nesposobna oporba koja, u situaciji u kojoj bi skupina predškolske djece srušila vladu bez problema, nije u stanju napraviti ništa.
Ova zemlja je toliko jadna da nije zaslužila ništa drugo nego propasti.
Kad bi nas barem netko htio okupirati.
Samo bojim se da bi bilo teško naći nekog toliko glupog
[bye]


bi li ti prihvatio mijesto ministra ili premijera u ovoj situaciji?
Treba nam korjenita promijena a to ne može izvesti niti jedan potrošeni dr. političar iz sadašnje garniture!


dobro je rekao Mamić svojevremeno : hrvatskoj treba menadzer a ne vlada…..

Ne menađer kolega, dok ne odrastemo nam treba tutor ili gazda, i na stanonicima RH je odgovornost a ne samo na vladi, da pučanstvo ne glumi nojeve ne bi se niti politika tako nonšalantno ponašala!

[/quote]

Tako je.
Upravo sam na to i mislio kad sam pričao o okupaciji.
Prisilni upravitelj, to nama treba.
A građanstvo je takvo da niti ne zaslužuje bolje.
Bravo kolega barbosa.
Uprli ste prstom u srž problema.
Svaka čast
[thumbsup]
[/quote]
Tako je, u Bosni imate prisilnog upravitelja, a svi znamo da u Bosni teče med i mlijeko, a dalo bi se sredit i državljanstvo, samo izvolite.

VLBT-R-A 6,00 3,01 17,00 6,00 6,00 +100,00% 3.204,00 534

who dares, wins

Tako je, u Bosni imate prisilnog upravitelja, a svi znamo da u Bosni teče med i mlijeko, a dalo bi se sredit i državljanstvo, samo izvolite.


Kolega, pretpostavljam da si upučen u regionalnu geopolitičku situaciju.
Možeš li si zamisliti kako bi to izgledalo da BiH nije pod protektoratom?
Ne da bi imali bosanski lonac nego bosanski expres-lonac ali bez sigurnosnog ventila!!!
Što misliš, gdije je veča mogučnist pol. korupcije, u BiH gdje ih neko budno nadgleda i sankcionira ili u RH, a o prevelikim zaduženjima radi kupovanja socijalnog mira i mogučem bankrotu drž. da ne pričam?!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Crobex: 1508.29 Promjena: -0.20%

who dares, wins

New Report

Close