Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Konferenciju Rohatinskog je prenijelo 10ak web portala – zanimljivo je usporedit naslove, čovjek bi rekao da ne pričaju o istoj konferenciji

bitno je napomenuti da je Roha napomnuo da se u protekla dva mjeseca od strane vlade nije učinilo ništa.On nažalost kao otok nemože sam ništa.I sam je napomenuo da je najizglednija opcija MMF.Mislim da je bolje i to riješenje s obzirom da unutarnje snage za promjenom nema.Spomenuo bih Sanadera ali je Vijeko jako osijetljiv na njega pa neću .
[/quote]
Ovo se događa kad se sjedina na ušima kad čovjek priča.

Roha je rekao


MMF NAM NE TREBA i nemojte iznositi neistine
[/b]
[/quote]

…ne nije to rekao…to je naslov…rekao je…:"Nije teško pretpostaviti koji su uvjeti za aranžman s MMF-om.Pitanje je jesmo li spremni neke od nepopularnih mjera donijeti sami ili će MMF biti alibi za nepopularne mjere. MMF nam ne može dati novac za potrošnju, nego samo za eksternu likvidnost"….
…ja iz ovog iščitavam…slijedeće…mi nećemo te mjere sami poduzeti, ergo, nego ćemo pozvati MMF da bi nam "on" to donio i da ekipa opere ruke od otkaza i bunike…
…ja fakat ne razumijem…zašto neki tu govore samo pola istine…i to iskazuju kao činjenicu…može prvo činjenica…pa onda mišljenje…a ovak…neznam jel raspravljam s rohom ili njegovim zlim bratom sampijem…
[/quote]

Već sam vam jednom odgovorio, pa mi post nije objavljen, možda neće ni ovaj, ali zamorni ste s te 3 točkice. Ne znam kako ste razvili sklonost takvom pisanju ali ispadate pretenciozni. A što se tiče Rohatinskog, neka samo brani tečaj, bar još kojih tjedan dva da ja uplatim novac za stan pa kasnije vidjet ćemo 🙂

"Nature is always too strong for principle" - David Hume






Konferenciju Rohatinskog je prenijelo 10ak web portala – zanimljivo je usporedit naslove, čovjek bi rekao da ne pričaju o istoj konferenciji

bitno je napomenuti da je Roha napomnuo da se u protekla dva mjeseca od strane vlade nije učinilo ništa.On nažalost kao otok nemože sam ništa.I sam je napomenuo da je najizglednija opcija MMF.Mislim da je bolje i to riješenje s obzirom da unutarnje snage za promjenom nema.Spomenuo bih Sanadera ali je Vijeko jako osijetljiv na njega pa neću .
[/quote]
Ovo se događa kad se sjedina na ušima kad čovjek priča.

Roha je rekao


MMF NAM NE TREBA i nemojte iznositi neistine
[/b]
[/quote]

…ne nije to rekao…to je naslov…rekao je…:"Nije teško pretpostaviti koji su uvjeti za aranžman s MMF-om.Pitanje je jesmo li spremni neke od nepopularnih mjera donijeti sami ili će MMF biti alibi za nepopularne mjere. MMF nam ne može dati novac za potrošnju, nego samo za eksternu likvidnost"….
…ja iz ovog iščitavam…slijedeće…mi nećemo te mjere sami poduzeti, ergo, nego ćemo pozvati MMF da bi nam "on" to donio i da ekipa opere ruke od otkaza i bunike…
…ja fakat ne razumijem…zašto neki tu govore samo pola istine…i to iskazuju kao činjenicu…može prvo činjenica…pa onda mišljenje…a ovak…neznam jel raspravljam s rohom ili njegovim zlim bratom sampijem…
[/quote]

Već sam vam jednom odgovorio, pa mi post nije objavljen, možda neće ni ovaj, ali zamorni ste s te 3 točkice. Ne znam kako ste razvili sklonost takvom pisanju ali ispadate pretenciozni. A što se tiče Rohatinskog, neka samo brani tečaj, bar još kojih tjedan dva da ja uplatim novac za stan pa kasnije vidjet ćemo 🙂
[/quote]

…kompa…danas ti je marketing…sve…da bi se istaknuo…ne moraš pametno i dobro pisati…već biti uočljiv…da sad ne pišem doktorat na tu temu…nema ni mjesta ni vremena na forumu za to…vjeruj mi na riječ…
…pa poanta je da takav ispadnem…jer bilo kaj drugo…samo ulaziš u prosjek…a prosjek nikad niš ne "napravi"…oni koji iskoče…na bilo koji način…oni vuku lokomotivu…jedino mjena stalna jest…
…meni je žao kaj vas moje pisanje živcira…ali…čini upravo ono što treba…potaknut emociju…reakciju…
…a kaj se tiče rohe i tečaja…nisam ja o tome pisao…već…kolega sampy…se dere na ekipu tu…a niti sam ne prenosi točno kaj je objavljeno…kao što sam par puta napisao tu…samo neki interesi, obmane i laži…ljudi pomozimo jedni drugima…a ne trkeljanjem do love…loše bute se osječali…
…sretno pri kupovini stana…

evo nas crobi ispod 1500





Konferenciju Rohatinskog je prenijelo 10ak web portala – zanimljivo je usporedit naslove, čovjek bi rekao da ne pričaju o istoj konferenciji

bitno je napomenuti da je Roha napomnuo da se u protekla dva mjeseca od strane vlade nije učinilo ništa.On nažalost kao otok nemože sam ništa.I sam je napomenuo da je najizglednija opcija MMF.Mislim da je bolje i to riješenje s obzirom da unutarnje snage za promjenom nema.Spomenuo bih Sanadera ali je Vijeko jako osijetljiv na njega pa neću .
[/quote]
Ovo se događa kad se sjedina na ušima kad čovjek priča.

Roha je rekao


MMF NAM NE TREBA i nemojte iznositi neistine
[/b]
[/quote]

…ne nije to rekao…to je naslov…rekao je…:"Nije teško pretpostaviti koji su uvjeti za aranžman s MMF-om.Pitanje je jesmo li spremni neke od nepopularnih mjera donijeti sami ili će MMF biti alibi za nepopularne mjere. MMF nam ne može dati novac za potrošnju, nego samo za eksternu likvidnost"….
…ja iz ovog iščitavam…slijedeće…mi nećemo te mjere sami poduzeti, ergo, nego ćemo pozvati MMF da bi nam "on" to donio i da ekipa opere ruke od otkaza i bunike…
…ja fakat ne razumijem…zašto neki tu govore samo pola istine…i to iskazuju kao činjenicu…može prvo činjenica…pa onda mišljenje…a ovak…neznam jel raspravljam s rohom ili njegovim zlim bratom sampijem…
[/quote]
Aj Sančo ne budi dosadan kad je on napisao laž nisi uopće reagira a sada reguješ na istinu [bye]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ovo su četiri najčitanije vijesti (+ jedna koja bi sutra mogla ući u to odabrano društvo) s teme BIZNIS najposjećenijeg portala – u RH.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/10081/Rohatinski-trazi-odgovornost-od-banaka.html

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/10034/Hrvatskoj-naglo-poskupilo-zaduzivanje.html

http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/9912/Gradevinari-potopili-burzu.html

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/10190/Cijene-grijanja-udvostrucit-ce-se.html

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/9537/U-sijecnju-podijeljeno-18-000-otkaza.html

NO COMMENT.

Periculum in mora.






Konferenciju Rohatinskog je prenijelo 10ak web portala – zanimljivo je usporedit naslove, čovjek bi rekao da ne pričaju o istoj konferenciji

bitno je napomenuti da je Roha napomnuo da se u protekla dva mjeseca od strane vlade nije učinilo ništa.On nažalost kao otok nemože sam ništa.I sam je napomenuo da je najizglednija opcija MMF.Mislim da je bolje i to riješenje s obzirom da unutarnje snage za promjenom nema.Spomenuo bih Sanadera ali je Vijeko jako osijetljiv na njega pa neću .
[/quote]
Ovo se događa kad se sjedina na ušima kad čovjek priča.

Roha je rekao


MMF NAM NE TREBA i nemojte iznositi neistine
[/b]
[/quote]

…ne nije to rekao…to je naslov…rekao je…:"Nije teško pretpostaviti koji su uvjeti za aranžman s MMF-om.Pitanje je jesmo li spremni neke od nepopularnih mjera donijeti sami ili će MMF biti alibi za nepopularne mjere. MMF nam ne može dati novac za potrošnju, nego samo za eksternu likvidnost"….
…ja iz ovog iščitavam…slijedeće…mi nećemo te mjere sami poduzeti, ergo, nego ćemo pozvati MMF da bi nam "on" to donio i da ekipa opere ruke od otkaza i bunike…
…ja fakat ne razumijem…zašto neki tu govore samo pola istine…i to iskazuju kao činjenicu…može prvo činjenica…pa onda mišljenje…a ovak…neznam jel raspravljam s rohom ili njegovim zlim bratom sampijem…
[/quote]
Aj Sančo ne budi dosadan kad je on napisao laž nisi uopće reagira a sada reguješ na istinu [bye]
[/quote]

…slušaj…lepi…nisam nikakv Sančo…makar to nema veze s temom…al tek tolko…odgovor na upit…on nije napisao laž, niti je rekao da je to roha rekao to jučer…roha jest rekao da, ako nećemo moći "nešto" da bi trebali potražiti pomoć od MMF-a…prije koji tjedan…kao što vidiš iz rečenične konstrukcije njegove se razumije da on piše da je roha rekao, al ne jučer da nam treba MMF…Roha nažalost jučer to ne kazuje izravno…ali se to neizravno da isčitati…jer ako nije rekao da netreba…onda je valjda i ostavio mogućnost…kao što sam i napisao…
…nadam se da nije previše nejasno…al tak i roha govori…pa vi opet pogrešno zaključujete…pa nemre se sve reći…ljudi se igraju politike…treba znati čitati znakove…nije ovo bojanka…sretno u daljnjem dešifriranju…

10.03h
Otvaranje 0,45% 2 milje.

Crobex danas završava u minusu, jer su dionice već u visokom plusu.

Paradoks na djelu.

Hvala Moderatoru što je pustio moja današnja predviđanja.

Iskreno ovo mi ide od ruke polako.

Bolje procjenjujem Crobex nego polovica analitičara koji se spominju u business.hr stranicama.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


10.03h
Otvaranje 0,45% 2 milje.

Crobex danas završava u minusu, jer su dionice već u visokom plusu.

Paradoks na djelu.

Hvala Moderatoru što je pustio moja današnja predviđanja.

Iskreno ovo mi ide od ruke polako.

Bolje procjenjujem Crobex nego polovica analitičara koji se spominju u business.hr stranicama.
[/quote]
Znaš ti bit i iskren [kiss]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

uz ovu letargiju ,uz ovo pecanje u bunaru toplo preporučujem B B KING The thrillis gone

HUP oštro na Vladu: Mrtvacu ne pomaže ni najbolji lijek

"Hrvatska udruga poslodavaca danas je održala press konferenciju na kojoj su iznijeti zabrinjavajući podaci o dramatičnom broju otkaza podijeljenih u posljednja dva mjeseca – njih čak 35,000.
Na pressici su govorili prvi čovjek HUP-a Đuro Popijač, direktor HUP CRO Industrije Vladimir Kovačević i predsjednik HUP CRO-a Vladimir Ferdelji.
"Ni najbolji lijek ne pomaže mrtvacima. Prije četiri mjeseca predložili smo mjere koje su morale biti usvojene. One nisu usvojene i zbog toga je 10,000 ljudi ostalo bez posla. Ako se naše mjere ne prihvate odmah, moramo razmišljati o sljedećih 10,000 otkaza." – kazao je Ferdelji.
HUP je zato utvrdio pet osnovnih mjera koje će uputiti Vladi, Ekonomskom vijeću i GSV-u.
Tako se od Vlade traži da donesu hitne mjere za povećanje likvidnosti, osnivanje interventnog jamstvenog fonda kojima će tvrtkama na udaru krize od strane države biti omogućeno garantiranje za kredite HBOR-a i poslovnih banaka, kompenzacija izmaklih koristi kroz gubitke na tečajnim listama, triškovno rasterećenje i povećanje profitabilnosti industrije kroz smanjenje ukupnih parafiskalnih nameta linearni po stopi od 20% godišnje, zadržavanje zaposlenosti te poticanje potražnje za proizvodima domaće industrije diferenciranim poreznim stopama."

Ja ne znam gdje su ona smeća hadezeovska od Sanadera i Šukera.
Da nisu pobjegli iz zemlje?
Cijela Hrvatska vrišti da treba pomoć a ta gamad se skriva negdje.
A još gora je potpuno nesposobna oporba koja, u situaciji u kojoj bi skupina predškolske djece srušila vladu bez problema, nije u stanju napraviti ništa.
Ova zemlja je toliko jadna da nije zaslužila ništa drugo nego propasti.
Kad bi nas barem netko htio okupirati.
Samo bojim se da bi bilo teško naći nekog toliko glupog
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


HUP oštro na Vladu: Mrtvacu ne pomaže ni najbolji lijek

"Hrvatska udruga poslodavaca danas je održala press konferenciju na kojoj su iznijeti zabrinjavajući podaci o dramatičnom broju otkaza podijeljenih u posljednja dva mjeseca – njih čak 35,000.
Na pressici su govorili prvi čovjek HUP-a Đuro Popijač, direktor HUP CRO Industrije Vladimir Kovačević i predsjednik HUP CRO-a Vladimir Ferdelji.
"Ni najbolji lijek ne pomaže mrtvacima. Prije četiri mjeseca predložili smo mjere koje su morale biti usvojene. One nisu usvojene i zbog toga je 10,000 ljudi ostalo bez posla. Ako se naše mjere ne prihvate odmah, moramo razmišljati o sljedećih 10,000 otkaza." – kazao je Ferdelji.
HUP je zato utvrdio pet osnovnih mjera koje će uputiti Vladi, Ekonomskom vijeću i GSV-u.
Tako se od Vlade traži da donesu hitne mjere za povećanje likvidnosti, osnivanje interventnog jamstvenog fonda kojima će tvrtkama na udaru krize od strane države biti omogućeno garantiranje za kredite HBOR-a i poslovnih banaka, kompenzacija izmaklih koristi kroz gubitke na tečajnim listama, triškovno rasterećenje i povećanje profitabilnosti industrije kroz smanjenje ukupnih parafiskalnih nameta linearni po stopi od 20% godišnje, zadržavanje zaposlenosti te poticanje potražnje za proizvodima domaće industrije diferenciranim poreznim stopama."

Ja ne znam gdje su ona smeća hadezeovska od Sanadera i Šukera.
Da nisu pobjegli iz zemlje?
Cijela Hrvatska vrišti da treba pomoć a ta gamad se skriva negdje.
A još gora je potpuno nesposobna oporba koja, u situaciji u kojoj bi skupina predškolske djece srušila vladu bez problema, nije u stanju napraviti ništa.
Ova zemlja je toliko jadna da nije zaslužila ništa drugo nego propasti.
Kad bi nas barem netko htio okupirati.
Samo bojim se da bi bilo teško naći nekog toliko glupog
[bye]


koji domoljub…… [embarass] granice su ti otvorene…..pa izvoli…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



HUP oštro na Vladu: Mrtvacu ne pomaže ni najbolji lijek

"Hrvatska udruga poslodavaca danas je održala press konferenciju na kojoj su iznijeti zabrinjavajući podaci o dramatičnom broju otkaza podijeljenih u posljednja dva mjeseca – njih čak 35,000.
Na pressici su govorili prvi čovjek HUP-a Đuro Popijač, direktor HUP CRO Industrije Vladimir Kovačević i predsjednik HUP CRO-a Vladimir Ferdelji.
"Ni najbolji lijek ne pomaže mrtvacima. Prije četiri mjeseca predložili smo mjere koje su morale biti usvojene. One nisu usvojene i zbog toga je 10,000 ljudi ostalo bez posla. Ako se naše mjere ne prihvate odmah, moramo razmišljati o sljedećih 10,000 otkaza." – kazao je Ferdelji.
HUP je zato utvrdio pet osnovnih mjera koje će uputiti Vladi, Ekonomskom vijeću i GSV-u.
Tako se od Vlade traži da donesu hitne mjere za povećanje likvidnosti, osnivanje interventnog jamstvenog fonda kojima će tvrtkama na udaru krize od strane države biti omogućeno garantiranje za kredite HBOR-a i poslovnih banaka, kompenzacija izmaklih koristi kroz gubitke na tečajnim listama, triškovno rasterećenje i povećanje profitabilnosti industrije kroz smanjenje ukupnih parafiskalnih nameta linearni po stopi od 20% godišnje, zadržavanje zaposlenosti te poticanje potražnje za proizvodima domaće industrije diferenciranim poreznim stopama."

Ja ne znam gdje su ona smeća hadezeovska od Sanadera i Šukera.
Da nisu pobjegli iz zemlje?
Cijela Hrvatska vrišti da treba pomoć a ta gamad se skriva negdje.
A još gora je potpuno nesposobna oporba koja, u situaciji u kojoj bi skupina predškolske djece srušila vladu bez problema, nije u stanju napraviti ništa.
Ova zemlja je toliko jadna da nije zaslužila ništa drugo nego propasti.
Kad bi nas barem netko htio okupirati.
Samo bojim se da bi bilo teško naći nekog toliko glupog
[bye]


koji domoljub…… [embarass] granice su ti otvorene…..pa izvoli…..
[/quote]

To je čista obrana domovine, kolega inverter, od lopova i korupcije.

Ja volim more, slavoniju, povijest, način života na selu, ali politiku mrzim iz dna duše, i ovi koji nam

upravljaju državom su NAJMANJE DOMOLJUBI.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

New Report

Close