Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Samo daj.

Mirovincima treba sav cash malih dioničara, a dionica imaju na bacanje.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

DLKV-R-A
Top ask
CIJENA KOLIČINA
279,98 3
279,99 62
280,00 229
283,99 300
284,00 325
284,94 229
284,95 2
285,00 358
287,64 500
287,65 30

not gud

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Kad sam govorio da crobex ide više imao sam neki razlog ,ali situacija se u međuvremeno pogoršala i puno toga utječe na totalni krah Hrvatskog gospodarstva ,otkazi ,štrajkovi ,neredi ,smanjenje mirovina koja je počela itd.itd……Pohlepa je vladala godinama ,posljeratno bezobzirno pljačkanje Hrvatske i njenog naroda ,izgubljen svaki moral i čovječnost.Banke pod stranom direktivom uzeli sve do zadnje lipe ,prezaduženost a još trebamo i trebamo .Postali smo robovi unije koja nas ucijenjuje i izrabljuje.HRVATSKA JE PRODANA I IZDANA a svi šutite i blejite u tv i novine i samo blejite i dalje izmanipulirani jadni narode




Fondovi pokušavaju zaustaviti ovo sranje od padanja ali teško im to ide.Borba za opstanak Zagrebačke burze je u tijeku

hahaha, koja budalaština i to od lika koji je nedavno pisao da crobex leti na 2000!
Pa ti nemaš blage veze o ulaganju, kad cijene popadaju -30% ti rasprodaš portfelj, a kad skoče +30% onda kupuješ! [lol]
Tebi za info: osim HT i ADRS-P (danas) fondovi ne kupuju jer rade pritisak na sandera da ne dira 2. mirovinski stup i imovinu OMF-ova. TI isti OMF-ovi imaju u HR donicama samo 2,5 mlrd kuna tj. 10% imovine, a s malo para bi pri ovakvom nelikvidnom tržištu mogli dići i držati crobex na 2000 mjesecima, samo da to žele, ali za sad im odgovara ovako. Uskoro će odbijanac na ZSE ali kako će to pomoći tebi koji si danas rasprodao oportfelj zaista ne znam [bye]
[/quote]
hahhahahhahha,najsmješnije što sam čuo danas ,odbijanac hahahahhahaha.Država je BANKROTIRALA ČOVJEČE ZAR TEBI TO JOŠ NIJE JASNO
[/quote]

Upravo to, država je bankrot i morat će u privatizaciju nekih firmi

Odbijanac u tijeku -4,3%

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Odbijanac u tijeku -4,3%

pogotovo na dlkv,na asku novih 1058 kom

zele i DLKV bacit u blokadu

trenutno crobex -4,10 [undecid]

opsss. DLKV je bio u blokadi na 275.20 ajm sori, bat je..ga [cool]



Odbijanac u tijeku -4,3%

pogotovo na dlkv,na asku novih 1058 kom

zele i DLKV bacit u blokadu

trenutno crobex -4,10 [undecid]
[/quote]

Misliš li da je ovih 1058 kom. na asku navlakuša, na bid?

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Inače , da se razumijemo cijenim i uvažavam Vaše mišljenje kolega Conan….
No, čini mi se da ste se nedavno potrošili na IGH Na cca 1830 kada ste cilajli na duplo dno….
Ako ste izašli na cca 2950-3030, a to niste napisali nije u redu.
Sada bi trebali biti suzdržani, nisu svi brzi kao vi, nemojte ljude uvlačiti na gubitak.
Nije vrijeme za kupnju . Ne još.

Pozdrav

Sve u redu. Istina kupovao sam IGH i na 2800-2900. Tada mi se činilo kao dobar bet. Pokazalo se da nije. Ali život ide dalje. Svaka transakcija nosi rizik. S obzirom da nisam tada na "što smo tržili" napisao dali sam prodao nema smisla ni da sada bilo što govorim. Možda sam prodao na 3000, možda sam aktivirao stop loss na 2700 a možda nisam ništa prodao. To za vas i nije bitno. Ne nagovaram nikoga na ništa al meni se situacija opet čini dobra za ulaz. Miriši na preokret sutra. Možda sam opet u krivu ali ću staviti "my money where my mouth is". Kupovao sam danas igh i adrs-p-a, igh prvenstveno špekulativno a sa adrs-p-a na 160 mirno spavam.

Svojedobno sam prodavao većinu portfelja na crobex 5000, nije bilo lako gledat kako i dalje raste ali iz ove perspektive je tako svejedno dali sam izašao na 5000 ili 5400… Mislim da se lijepa paralela može povući sa sadašnjom situacijom.

Pozdrav

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

S ADRISOM mnogi dobro spavaju još od 600 kuna. Misliš spavat ću 2-3 dana pa onda zbogom.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nije dobar znak…

JMNC-R-A 25.000,00 26.000,01 25.000,00 -22.36 % down 4 102.000,02

Čim se Jamnicom trguje po bidu, nije dobro…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ADRS ——— 10 miliona prometa.

Mislim da mirovinci imaju prste u ovome[bye]


Ustraje li Sanader u svom naumu oni više nigdje neće imat svoje prste

Periculum in mora.

New Report

Close