Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

daj me počeši da se nasmijem ,je odbijanac ka dođe ispod 1000 ,a to je uskoro

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

kupuješ pa kad skoći dva posto pa onda prodaješ i čekaš crobex da opet rokne ,pa sve ispočetka

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Ako ne bude većeg vanjskog šoka u obliku nekakvih novih extra loših vijesti također očekujem odbijanac, danas do kraja dana ili sutra. Situacija neodoljivo podsjeća na 28.11.

Ako prelistate forum natrag na taj datum vidjet ćete da su isti ljudi i tada cmizdrili i rasprodavali.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Ako ne bude većeg vanjskog šoka u obliku nekakvih novih extra loših vijesti također očekujem odbijanac, danas do kraja dana ili sutra. Situacija neodoljivo podsjeća na 28.11.

Ako prelistate forum natrag na taj datum vidjet ćete da su isti ljudi i tada cmizdrili i rasprodavali.
[/quote]
Čeka se kolega mamus za potvrdu odbijanca, dotad još uvijek rizično, oprezno. [lol]

Ja očekujem veliki odbijanac u USA oko 2 p.m. po njihovom vremenu.
čekajmo i gledajmo.


I ja očekujem veliki odbijanac, ali tek oko 2 a.m. po našem vremenu…odbijanac, pa odbijanac, pa opet odbijanac…i tako do jedno 4a.m. po našem vremenu [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

samo se dionica Petrokemije u sastavu Crobexa nalazi u pozitivnom teritoriju, dok se dvadeset i tri dionice u sastavu Crobexa nalaze u negativnom teritoriju

http://seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-gradevinari-crobex-na-tren-potopili-ispod-1.500,37730.html



Ovo s ADRISOM se uvijek dešavalo, zar ne? Nije to neka količina za ADRIS, ili griješim.

Pa nije neka količina, ali takve stvari se ovih dana događaju u europi.
Masovno se kupuju dionice vlastite firme, i kao što rekoh to je prema nekim analitičarima znak da dolazi do promjene trenda i to dugoročno.

Imamo mi još ovaj tjedan da nam zubi popucaju, a onda ajmo malo u oporavak.
Vidjet ćemo USA danas i njihov promet i pad.
Ja očekujem veliki odbijanac u USA oko 2 p.m. po njihovom vremenu.
čekajmo i gledajmo.
[/quote]
——————————————————————————————–
Pozlatile ti se riječi ali mi se čini da bi sutra kod nas stampedo mogao razvaliti burzu a crobex brzinom munje dogurat na 1000 bodova


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Zbog čega dolazi odbijanac? Koliko će trajati…dan-dva, a možda i tri!?

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Fondovi pokušavaju zaustaviti ovo sranje od padanja ali teško im to ide.Borba za opstanak Zagrebačke burze je u tijeku


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

Ako ne bude većeg vanjskog šoka u obliku nekakvih novih extra loših vijesti također očekujem odbijanac, danas do kraja dana ili sutra. Situacija neodoljivo podsjeća na 28.11.

Ako prelistate forum natrag na taj datum vidjet ćete da su isti ljudi i tada cmizdrili i rasprodavali.
[/quote]
Čeka se kolega mamus za potvrdu odbijanca, dotad još uvijek rizično, oprezno. [lol]
[/quote]

A, što je, je! U pravu ste kolega, opreza nikada dosta u ovakvim vremenima!




crobex je 01.12.2008 završio na 1.503,26 bodova, a situacija je bila malo bolja, tj. nitko nije najavljivao mogućnost ukidanja 2. mirovinskog stupa, veće kamate, izvanredne sjednice, pad tečaja, itd.

zar sam ja nitko 😛

Ja već godinu dana govorim o neimenovnosti rasta kamata i pada tečaja, a time i velikih problema za mnoge građane i mnoga poduzeća.

Onaj tko je prezadužen u stranoj valuti (tj. vezano za stranu valutu), taj će kroz narednih 2-3 godine vjerojatnije je nego ikada: bankrotirati. Moguće je da će među onima koji će bankrotirati biti i poneko veće poduzeće (milijardu+ kn godišnjeg "prometa").

Dakle počinje se iskreno govoriti o ovim problemima, jedino što još nitko nema snage spomenuti riječ bankrot. Kao što neki imaju problema sa riječi recesija, vidim da još uvijek imaju i većih problema sa riječju bankrot. Kao da se samo u USA može bankrotirati, a kod nas su valjda svi "too big to fail", ali realnije bi bilo kada si ne bi imišljali da je kod nas sve too big, nego stali čvrsto na zemlju i shvatili da je sve too small, i da bilo što može biti u tren oka pometeno sa lica zemlje kao opalo lišće nošeno vjetrom.
[/quote]
Znam da je problem što su se neka poduzeća zadužila i imaju velike kredite u stranoj valuti npr. Luka Ploče, koju uz to "brine" i totalni kolaps privrede u BIH. Još na ove činjenice dodajmo probleme koje imaju brodari širom svijeta i da je ista u vlasništvu države, i dolazimo do (prema vama) pravog kandidata za bankrot. Možda je smiono tvrditi da će uz sve ove probleme otići u bankrot, ali da će imati velikih problema to je sasvim izvjesno. S druge strane imate npr. ADRIS koji nema tih problema i tečaj neće drastično utjecati na njegovo poslovanje . ( kako na ADRIS može utjecati najavljeno ukidanje 2. mirovinskog stupa to je već neka druga tema)
[/quote]

Oaj post je pisan u 10,41. Evo svečano obečajem da više neću adris i najavljeno ukidanje 2. mirovinkog stupa stavljati u istu rečenicu [lol]

Periculum in mora.

Odbijanac. Kakav odbijanac…

Mislim da nas, kratkoročno, može spasiti jedino Čak Noris [thumbsup]

Pa on je uostalom pobijiedio zid u stolnom tenisu [rolleyes]

New Report

Close