Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde što svi kukate ovdje… uskoro ćete imati životnu priliku osigurati si budućnost.
Ja jedva čekam da država bankrotira, kuna ode u k.. i da dionice ne vrijede ni za wc papir.
Onda ja ulećem u bar 15 firmi i zaboravljam dionice na 5-10 godina…




Rekao bih da je ovo koordinirana i smišljena igra od strane mirovinaca kako bi DRIVI/ŠUKIJU pokazali što se događa kada njih nema odnosno kada ne djeluju. Tako će imati realne argumenta za branjenje opravdanosti drugog stupa

Ima puno istine u ovome! To je i moje mišljenje jer je tržište u par dana srokano jako dolje s malim količinama koje bi OMF ovi inače pobrali dok si reko keks!
[/quote]

Uskoro (možda već danas navečer) možete očekivati dnevnik s posebnim prilozima, javljanje s tržišta kapitala uz komentar nekog od čelnika mirovinskih fondova
[/quote]

Teško…nema to veze…s time…IVINA poruka je bila…kupujte moje ili vas neće biti…mislim…po ovome…da su skužili poruku…i sad momci love nešto keša…oni su "svoje" prodali na crobiju 4000-5000…a ovo "naše" pa to je ionak za 20-30 g. aktualno…do onda može i crobi 20k biti…


ma ko je kupio toliko adrisa???

Ili OMF ili neki stranac [pray], za OIF-ove je ovo preveliki zalogaj

Surround all arround when it hits the ground


sada je realno očekivati crobex na 750 bodova

Realno je jedino to da ništa više nije realno!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Što se dionice tiče, možda još padnu, ali WC papir, teško. To je 1 kuna, cca.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Čudno da nitko ne spominje ovo kaj se događa na adrisu, ono kaj je bilo sa pivovarom, slatinskom bankom i slično.

Baš se isto i događa u EU i neki govore da je to prvi dokaz da je dugoročnija promjena trenda pred nama.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovo s ADRISOM se uvijek dešavalo, zar ne? Nije to neka količina za ADRIS, ili griješim.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ERNT ispod 1000 kuna.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Ovo s ADRISOM se uvijek dešavalo, zar ne? Nije to neka količina za ADRIS, ili griješim.

Pa nije neka količina, ali takve stvari se ovih dana događaju u europi.
Masovno se kupuju dionice vlastite firme, i kao što rekoh to je prema nekim analitičarima znak da dolazi do promjene trenda i to dugoročno.

Imamo mi još ovaj tjedan da nam zubi popucaju, a onda ajmo malo u oporavak.
Vidjet ćemo USA danas i njihov promet i pad.
Ja očekujem veliki odbijanac u USA oko 2 p.m. po njihovom vremenu.
čekajmo i gledajmo.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Da, reko bi Mig29: Svakoga dana u svakom pogledu sve smo bliže Bull-marketu!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

o čemu vi pričate ,a tko će to kupovat u bull marketu .

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

uskoro odbijanac, ja lagano kupujem

New Report

Close