Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opla……toliko o gradnji stanova…

Dalmacijacement zaustavio proizvodnju i zatvorio tvornice
Tvrtka “CEMEX Dalmacijacement” zaustavila je proizvodnju i u preostale dvije tvornice, “Sv. Kajo” u Solinu i “Sv. Juraj” u Kaštel Sućurcu, što je za Slobodnu Dalmaciju potvrdio Trpimir Renić, predsjednik Uprave tvrtke.
Vaš link

Ne mislim plakati nad njima.Zatvaraju jer imaju dovoljno kapaciteta i sa ovom jednom, odustaju od izvoza pod svaku cijenu.
Sad neka jos pocmu plakati kako moraju otpustati radnike…..Smijesno.
Banke , nafta i cement su zlatne koke. holcim otpusta radnike zbog recesije, a realno ostvaruju 25% neto dobiti.To samo kod nas moze proci



Pa to je tvoj problem što sebe smatraš manje vrjednim od drugih

ne nego smatram da moras imati odredjena znanja da bi nesto komentirao…kako da ja komentiram uzgoj loncanica kad nemam pojma o cvjecarstvu..
a ovdje se jos osim znanja radi i o tome da moras imati i prave informacije..a bez znanja i pravih informacija je to cisto sirenje dezinformacija..vrlo moguce…a moguce je da nekad nesto i pogodis..


Pa normalno je da će padati ako ne žele kupovati a usput još koriste i medije da naglase da je sve precjenjeno

jebi ga..sad si rekao da nisu kupovali prave a sad da nisu htjeli odrzati cijenu..samo da te obavijestim da su trzista oko nas isto tolko padala kolko i nase..nase je bilo oko -69%, austrija -61%, rusija -71% itd. itd..sve vrlo slicno..
e sad il su oni svi isto imaju dinkece koji uzima lovu i dize trziste a poslje ga bas briga ili je stvar ipak u necem drugom…

[/quote]

Dunlop…
Sampras ti zeli reci da je puno opravdane sumnje u trgovanje i namjerno rusenje burze.Mozda sada i jesmo priblizno pali kao austrija….itd. No ne mislis li da je Luković imao kristalnu kuglu kada je na vrijeme izasao.Problem je sto ga Hanfa i USKOK nisu trazili da im pokaze tu kristalnu kuglu. (Poznat ti je slućaj Reebok?) 🙂




Opla……toliko o gradnji stanova…

Dalmacijacement zaustavio proizvodnju i zatvorio tvornice
Tvrtka “CEMEX Dalmacijacement” zaustavila je proizvodnju i u preostale dvije tvornice, “Sv. Kajo” u Solinu i “Sv. Juraj” u Kaštel Sućurcu, što je za Slobodnu Dalmaciju potvrdio Trpimir Renić, predsjednik Uprave tvrtke.
Vaš link

Pa ovo je nešto nevjerovatno. Dragi moj Gonzalez pa ja od tebe nisam pročitao niti jedan pozitivan post. To mora da je strašno ziviti samo za loše vijesti, na tamnoj strani, mora da se uzasno osiječaš ili ti je to fetš ili moraš za nekog tako pisati…..
Izvuci se od toga, poludit ćeš.
[/quote]

Čuj samo jedno mogu spomenut, to je veliki BARON…….hebote već je uspio
postat neka vrst legende foruma…
[/quote]

Za ovo imaš 100-tke, do kraja života [thumbsup]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Pun kufer nickova koji nikad nisu pisali šta je ovo?

Možda sam promašio forum.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Pun kufer nickova koji nikad nisu pisali šta je ovo?

Možda sam promašio forum.

Forum je uskrsnuo [lol]

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!





Opla……toliko o gradnji stanova…

Dalmacijacement zaustavio proizvodnju i zatvorio tvornice
Tvrtka “CEMEX Dalmacijacement” zaustavila je proizvodnju i u preostale dvije tvornice, “Sv. Kajo” u Solinu i “Sv. Juraj” u Kaštel Sućurcu, što je za Slobodnu Dalmaciju potvrdio Trpimir Renić, predsjednik Uprave tvrtke.
Vaš link

Pa ovo je nešto nevjerovatno. Dragi moj Gonzalez pa ja od tebe nisam pročitao niti jedan pozitivan post. To mora da je strašno ziviti samo za loše vijesti, na tamnoj strani, mora da se uzasno osiječaš ili ti je to fetš ili moraš za nekog tako pisati…..
Izvuci se od toga, poludit ćeš.
[/quote]

Čuj samo jedno mogu spomenut, to je veliki BARON…….hebote već je uspio
postat neka vrst legende foruma…
[/quote]

Za ovo imaš 100-tke, do kraja života [thumbsup]
[/quote]

Firma ima super lokacije za turizam. Pametnom dosta!




Pa to je tvoj problem što sebe smatraš manje vrjednim od drugih

ne nego smatram da moras imati odredjena znanja da bi nesto komentirao…kako da ja komentiram uzgoj loncanica kad nemam pojma o cvjecarstvu..
a ovdje se jos osim znanja radi i o tome da moras imati i prave informacije..a bez znanja i pravih informacija je to cisto sirenje dezinformacija..vrlo moguce…a moguce je da nekad nesto i pogodis..


Pa normalno je da će padati ako ne žele kupovati a usput još koriste i medije da naglase da je sve precjenjeno

jebi ga..sad si rekao da nisu kupovali prave a sad da nisu htjeli odrzati cijenu..samo da te obavijestim da su trzista oko nas isto tolko padala kolko i nase..nase je bilo oko -69%, austrija -61%, rusija -71% itd. itd..sve vrlo slicno..
e sad il su oni svi isto imaju dinkece koji uzima lovu i dize trziste a poslje ga bas briga ili je stvar ipak u necem drugom…

[/quote]

Dunlop…
Sampras ti zeli reci da je puno opravdane sumnje u trgovanje i namjerno rusenje burze.Mozda sada i jesmo priblizno pali kao austrija….itd. No ne mislis li da je Luković imao kristalnu kuglu kada je na vrijeme izasao.Problem je sto ga Hanfa i USKOK nisu trazili da im pokaze tu kristalnu kuglu. (Poznat ti je slućaj Reebok?) 🙂

[/quote]

Cekaj malo zar ti je promakao slucaj expresnog odustajanja zabe od povecanja kamata pad sanaderovim pritiskom…. sta mislite s cime ga je pritisnuo?!

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Pun kufer nickova koji nikad nisu pisali šta je ovo?

Možda sam promašio forum.

što ga češće promašim ,bolje se osjećam ,vjeruj …



Pun kufer nickova koji nikad nisu pisali šta je ovo?

Možda sam promašio forum.

Forum je uskrsnuo [lol]

[/quote]

više meni to vuče na smrt nek na vječni život…

Švaljek: Ako se odbace naši prijedlozi, Hrvatska će morati tražiti pomoć MMF-a

Nakon što je guverner HNB-a Željko Rohatinski reagirao na izjave Franje Lukovića, predsjednika Uprave ZABE, nazvavši ga neprofesionalnim, o tečaju kune za Jutarnji je progovorila i Sandra Švaljek, ravnateljica Ekonomskog instituta.
Švaljek je odmah na početku intervjua otvoreno podržala guvernera rekavši kako Rohatinski „radi na očuvanju stabilnosti financijskog sustava te je njegov stav ispravan“.
Prema mišljenju ravnateljice Ekonomskog instituta Hrvatskoj za sada nije potrebna pomoć MMF-a. „Ako provedemo ono što je predloženo, izgledno je da nam neće ni trebati, no ako se to ne dogodi, ne isključujem mogućnost da će Hrvatska morati potražiti pomoć Međunarodnog monetarnog fonda“, zaključila je Švaljek.

Ovo su ohrabrujuće vijesti.

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

CROBEX od početka godine spušten više od sedam posto. Za takav su rasplet "najzaslužnije" dionice iz građevinskog sektora koje su redom izgubile više od prosjeka tržišta.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-od-pocetka-godine-srusen-cak-29%25,37608.html

U 10,05 redovni promet je iznosio 838.450,22 kn [shocked]
IGH je največi taoc ove nelikvidnosti [cry]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close