Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo da "glupi" koji su prodali danas ne bi sutra postali pametni poslije blokada ..

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


samo da "glupi" koji su prodali danas ne bi sutra postali pametni poslije blokada ..

Misliš stvarno da će sutra biti negativnih blokada?

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

tko pod drugim jamu kopa sam u nju pada, to se dogodilo mirovincima, pod nama su jamu kopali pa evo im sada

NEMA PREDAJE

Do sada smo se veselili kad bi mirovinac kupovao dionicu u kojoj smo….
Potome sam se ja čak i trudio ravnat i kupovati iste ko mirovinac….

Izgleda da bi me to moglo koštat…skupo … a kožu više nemogu skupo prodat samo jeftino….

Neznam jel ima tko kakvu ideju kako to vlada misli izvuć para iz dionica , već pola nas želi van iz dionica pa tko će ostat…

Ni ove koje rade da u krizi kupuju za trezor pa poslije djele neće više kupovat…
Todexu nepada izgleda nepada napamet kupovat….
Tedeski se lako ako mu je ostalo može duplo podebljat , Fižulić trostruko ali nevjerujem da će itko kupovat….

Izgleda da smo najeb….

smanjuje se minus.......


Radić: Cijena dionica nije važna za one koji ih ne misle prodavati

"Radić nam je kazao kako nije upućen u funkcioniranje mirovinskog sustava, a ne brine ga ni mogući pad tržišta kapitala zbog eventualnog prenošenja udjela iz fondova drugog stupa na državu.
"Sama cijena dionica nije toliko važna za posao i za one koji ne misle prodavati dionice
", kaže Radić."

Evo, lijepo vam čovjek kaže.
HAKUNA MATATA [bye]

Naravno .kupili smo dionice da ih čuvamo zauvijek.


tko pod drugim jamu kopa sam u nju pada, to se dogodilo mirovincima, pod nama su jamu kopali pa evo im sada

Izgleda da su mirovinci odbili Sanadera za novu lovu a on njima već viđeno danas Kažu stari ne možeš se sa starijim bost ps još ih čeka revizija ulaganja ako ne daju lovu

ispričavam se ali baš ništa perverzno nije mišljeno..sad kad ste to napisali sad to tako zvući..
sorry još jednom i pozdrav. [embarass]

Mare.mar!
Ništa si te nemoj ispričavati.
Tvoje dionice su na sigurnom. [thumbsup]
Bolji si čuvar dionica nego svi naši fond menadžeri zajedno!

La vita e bella!



Radić: Cijena dionica nije važna za one koji ih ne misle prodavati

"Radić nam je kazao kako nije upućen u funkcioniranje mirovinskog sustava, a ne brine ga ni mogući pad tržišta kapitala zbog eventualnog prenošenja udjela iz fondova drugog stupa na državu.
"Sama cijena dionica nije toliko važna za posao i za one koji ne misle prodavati dionice
", kaže Radić."

Evo, lijepo vam čovjek kaže.
HAKUNA MATATA [bye]

Naravno .kupili smo dionice da ih čuvamo zauvijek.
[/quote]

Ovi koji još nisu prodali će čuvati dionice za uspomenu [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE




Radić: Cijena dionica nije važna za one koji ih ne misle prodavati

"Radić nam je kazao kako nije upućen u funkcioniranje mirovinskog sustava, a ne brine ga ni mogući pad tržišta kapitala zbog eventualnog prenošenja udjela iz fondova drugog stupa na državu.
"Sama cijena dionica nije toliko važna za posao i za one koji ne misle prodavati dionice
", kaže Radić."

Evo, lijepo vam čovjek kaže.
HAKUNA MATATA [bye]

Naravno .kupili smo dionice da ih čuvamo zauvijek.
[/quote]

Ovi koji još nisu prodali će čuvati dionice za uspomenu [bye]
[/quote]

kad nam država prdne neće vrijediti niti kune, niti dionice, a bome niti euri jer nećeš imati što kupiti. jaja, brašno i meso će se plaćati zlatom


ispričavam se ali baš ništa perverzno nije mišljeno..sad kad ste to napisali sad to tako zvući..
sorry još jednom i pozdrav. [embarass]

Mare.mar!
Ništa si te nemoj ispričavati.
Tvoje dionice su na sigurnom. [thumbsup]
Bolji si čuvar dionica nego svi naši fond menadžeri zajedno!
[/quote]

mare je jedna zaista posebno dobra osoba ,….koja se ispričava i onda kad ništa nije kriva ,……jer najperverzija asocijacija koju sam ja imala na njen post je da je zavežljaj stavila u njedra….a sve ostale asocijacije su u očima čitača a ne u marinim mislima [huh]

Sad su dvije opcije oko ovoga sa prijedlogom da se ukine 2. stup, a nakon što smo vidjeli da su mir. fondovi oštro protiv toga:

1. Ili su Šuker i Sanader toliko nekompetentni da ne shvačaju da ovako nešto dovodi do sloma tržišta kapitala, kao i sloma mirovinske reforme same po sebi pa i države u na kraju. U tom slućaju mislim da od ovoga ništa neće biti.

2. Sve je ovo dogovoreno i smišljeno u režiji Sanadera, na naćin da se napravi završna etapa kriminalne privatizacije, i da ono što još vrijedi, a u hrvatskim je rukama, ode u ruke nekim strancima ili novim velikim ( podobnim ) hrvatima. U tom slućaju desit će se dešavanja naroda, kako se to nekada zvalo.Mislim da bi se u tom slučaju mi mali dioničari trebali organizirati pod hitno.[/b]

Niti u 1. niti u 2. slućaju mislim da HDZ ne može više očekivati naše glasove na izborima u idućih minimalno 20 godina. A neka se ne zavaravaju da je riječ šaci ljudi koji ne predstavljaju ništa, svi mi imamo poznanstva na razne strane i utjecaja,ako nigdje drugdje, onda u svojoj vlastitoj obitelji i široj familiji.
Prema tome HDZ – out. Pogriješili smo što smo ih većina nas podržali na prošlim izborima.
Bojim se da je vrijeme da na slijedećim izborima plate sve ovo.

[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

e moj plavi –

sanaderu je važno da država ne bankrotira do izbora. a glasove će skupiti od ljudi koji nemaju veze sa burzom.

New Report

Close